Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00
Кошик: 0


Захисні ролети на вікна: безпека, комфорт, краса

Захисні ролети на вікна: безпека, комфорт, краса

Ролети на вікна - продумані конструкції, покликані захистити від проникнення в будинок непрошених гостей. Складаються із полотна, яке намотується на спеціальний вал, що рухається по напрямних, механізму управління. Він може бути: електричним, механічним, комбінованим. Від його вигляду залежить ціна на ролокасети на вікна. Для вала передбачений спеціальний короб. Він кріпиться над вікном або у верхній його частині. Полотно складається з ламелей або профілів, зафіксованих між собою за допомогою замків. Таке кріплення не заважає полотну згортатися в рулон.

Як правило, дані конструкції монтуються вертикально. Також їх можна встановити на мансардні вікна. Але при цьому кут нахилу даху повинен складати не більше 40 градусів.

Крім захисної функції на ролети на вікна захисні покладається ще одна. Вона полягає в оздобленні будівлі. Завдяки тому, що виріб може бути забарвлений в різні відтінки, він здатний гармонійно вписатися в будь-архітектурні стилі. З ним вийде втілити в життя різноманітні дизайнерські рішення. Такі конструкції відповідають усім вимогам сучасності.

Незважаючи на те, що системи з'явилися на споживчому ринку нашої країни недавно, вони користуються підвищеним попитом. Багато хто прагне ролети на вікна купити, так як вони практичні, зручні у використанні, надійні. За рахунок них забезпечується високий рівень безпеки. Коли полотно опущено, тобто в робочому стані, конструкції перешкоджають проникненню всередину сторонніх. Дані системи мають не тільки захисні функції, а ще ряд інших переваг:

  • Це відмінна заміна металевих грат.
  • Економія. Якщо купити ролети на вікна, то можна заощадити на фарбуванні. Справа в тому, що їх не потрібно щорічно покривати фарбою, оновлювати, як металеві віконниці.
  • Не закривають краєвиди із вікна. Можна підняти ролети і подивитися, що відбувається на вулиці, а не визирати через візерунки в гратах.
  • Легко піднімаються, опускаються. Механізм настільки простий у використанні, що з ним зможуть впоратися навіть маленькі діти.
  • Їх легко замінити на нові при оновленні будинку, квартири. Представлена сьогодні на споживчому ринку колірна гамма дозволяє підібрати ідеальний варіант, який підійде за всіма параметрами.
  • Зниження витрат на опалення. Ролети на вікна захисні забезпечують до 40% економії витрат на опалення, так як мають теплоізоляційну функцію. Повний, заповнений пінополіуретаном профіль, дає можливість істотно знизити тепловіддачу.
  • У жарку пору зберігають в приміщеннях прохолоду. За допомогою ролетів можна контролювати проникнення променів сонця в будинок. Це дасть можливість знизити ризик вицвітання і вигорання меблів, предметів інтер'єру.
  • Захист від вологи, пилу віконних рам, скла.
  • На рольставні на вікна ціна доступна всім. Їх може встановити собі в нашій країні практично кожен.
  • Тривалий період експлуатації.

Ролети на вікна - відмінне, вигідне рішення для будь-якого заміського будинку, квартири.


22.12.2017

Читайте також:

Чим корисні захисні ролети
17.11.2017

Захисні ролети міцно увійшли в життя сучасної людини, як засіб додаткового захисту будь-якої будівлі. Такі конструкції були створені за принципом жалюзей, але суттєво відрізняються від них своєю функціональністю і принципами використання. Захисні ролети, в більшості випадків, мають алюмінієву або сталеву основу, що робить їх досить міцними і стійкими до зломів. Монтуються дані захисні пристосування із зовнішнього боку приміщення на віконні або дверні роз'єми, забезпечуючи їм додаткову надійність. Такі віконниці мають естетичний вигляд і забезпечують високий рівень безпеки, після встановлення вони не потребують додаткової обробки, на відміну від класичних решіток, і монтуються набагато швидше, без нанесення шкоди віконним рамам або дверним основам. Продовжувати читання...

1
(093) 993-66-66