Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00
Кошик: 0


Ролети на двері - якісні конструкції, що забезпечують затишок і безпеку в будинку

Ролети на двері – якісні конструкції, що забезпечують затишок і безпеку в будинку

Дверні ролети - різновиди жалюзів, виглядають як рулон з декількома направляючими, що ковзають по ним пластинками. Їх прийнято вмонтовувати в проєми дверей. Здатні забезпечити захист будинку від злому, атмосферних явищ, наприклад, снігу, дощу. Ефективно захищають від шуму, пилу.

Дані металеві конструкції відкриваються вертикально шляхом змотування на вал. Привід буває ручним або автоматизованим. Від встановленого виду механізму управління залежить ціна на ролети на двері. Для управління автоматизованою системою може використовуватися пульт дистанційного керування, звичайний перемикач. Що стосується конструкції, то вона досить проста.

З чого складаються ролети на двері

Представлені сьогодні на споживчому ринку конструкції складаються з:

  • Полотна. Воно може включати в себе профілі або ламелі з різною довжиною, шириною. На їх виробництво може використовуватися: сталь, пластик, алюміній.
  • Валу. На нього намотується полотно. Виготовляється дана деталь з оцинкованої сталі.
  • Захисного короба. Він призначений захищати елементи конструкції від механічних пошкоджень.
  • Бічних кришок.
  • Напрямних. За ним рухається полотно.

Ціна на ролети на двері залежить від того, які матеріали, фурнітура, комплектуючі використовувалися при їх виготовленні. Яка б конструкція не була куплена сьогодні, вона буде мати масу переваг.

Переваги дверних ролет

Купити ролети на двері варто через їх переваги. Системи зручні при експлуатації. Вони забезпечують додатковий захист приміщень, не псуючи зовнішній вигляд. Завдяки тому, що конструкція надійна, міцна, у зловмисників не виходить відразу зламати замок. А в цьому процесі саме за рахунок дорогоцінних хвилин вдається досягти результат. Саме тому злодії віддають перевагу тим приміщенням, які відкриваються без зайвих проблем. На двері з ролетами вони навряд чи захочуть зазіхнути.

Купити ролети дверні можна як для звичайної квартири, заміського будинку, так і для офісного приміщення. Вони можуть монтуватися з метою заощадити місце. Ними замінюються внутрішні двері. Це відмінний варіант для зонування простору в офісі, сучасному торговому павільйоні, студії.

Ще одними із переваг, за які варто купити ролети на двері, є довговічність та естетичний зовнішній вигляд. Дані вироби відмінно вписуються в будь-які дизайнерські рішення. Вони зовсім не займають багато місця, як розпашні двері, перегородки. Якісними, зносостійкими, міцними системами можна користуватися тривалий період часу.

На поточний момент купити ролети дверні можна будь-якого відтінку. При цьому потрібно також врахувати особливості приміщення, розміри дверей. Ними вдається ідеально замасковуються ніші, частини кімнат, дверей.

Ролети для дверей - порятунок квартири, заміського будинку в холодну пору року. Завдяки використанню цих конструкцій вдасться істотно зменшити тепловтрати. Це незамінні помічники для кожного житла.


15.01.2018

Читайте також:

Промислові секційні ворота
02.02.2018

Ворота секційні промислові можуть використовуватися всередині та в усіх типах будинків, починаючи з автомобільних цехів, складських залів, по гіпермаркетів і великих логістичних центрів. Вони можуть бути обладнані калиткою, щоб уникнути безперервного відкриття ворот при русі педалей, остеклення у вигляді вікон, вентиляційних решіток, пристроїв автоматизації або контролю доступу. Вибір одного з можливих способів відкриття забезпечує зручну роботу. Промислові секційні ворота Алютех це інвестиція на багато років.

Продовжувати читання...

1
(093) 993-66-66