Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Автоматичні ворота від виробника

Автоматичні ворота від виробника

Відкатні ворота під ключ в Чернігові

Воротна система є значущою деталлю кожного майна. Перш за все, вона захищає власність від несанкціонованого проникнення і потенційних злодіїв, а також має декоративну функцію. Добре виготовлені, відкатні ворота під ключ додадуть чарівність будь-якій ділянці.

Переваги нашої продукції

Багато хто вибирає саме відкатні воротні пристрої, тому що вони характеризуються рядом переваг перед іншими типами воріт. Такі споруди дозволяють економити місце на ділянці. Вони відкриваються за схемою «самі в себе», завдяки чому не потрібно великого внутрішнього простору двору. Ціна на ворота автоматичні відкатні залежить від величини вироби і типу використовуваного матеріалу. Завдяки величезному вибору механізмів і технологічних рішень, ми можемо догодити будь-якому замовнику. У нашому асортименті представлено безліч колірних рішень, форм щита, розмірів, додаткового оформлення воріт.

Відкриття і закриття конструкції не вимагають фізичних зусиль. Вона оснащена автоматикою, завдяки якій можна керувати на відстані. В негоду Вам не доведеться виходити з машини чи будинку, щоб її відкрити. Якщо Ви замислюєтеся про покупку такої системи - звертайтеся до нас. Виробництво воріт - одна з основних спеціалізацій компанії.

Безпека та якість

Вироби працюють безшумно і плавно. Рух полотна в кінці сповільнюється, що гарантує м'яке закриття. Вони також безпечні, якщо у Вас є маленькі діти. На відміну від розпашних конструкцій, вони не змінюють свого розташування від сильного вітру.

Важливо відзначити, що виробництво воріт здійснюється в контрольованому середовищі, тому ми даємо гарантію високоякісного готового продукту. Складові елементи піддаються кращим методам захисту від корозії. Весь час, незалежно від погодних умов, воротні системи будуть виглядати естетично. Покриття стійке до високих і низьких температур, а також до сонячних променів. Завдяки цим властивостям, забезпечується оптимальний антикорозійний захист сталевих поверхонь.

Як вибрати відповідну модель

У заміських котеджах відкатні ворота під ключ використовуються в середньому до 6 раз в день. Інше становище в разі житлових комплексів, де частота відкриття досягає навіть 100 серій. Тому замовляючи товар, Ви повинні звернути на це особливу увагу. Не можна врізати ширину в'їзду. Для комфортного і надійного користування, рекомендуємо вироби близько 4 м. Чим ширше в'їзна частина, тим зручніше.

У нашій пропозиції Ви завжди знайдете ворота автоматичні відкатні, ціна яких розраховується після проведення точних вимірювань нашим замірником. Конструкція виконується індивідуально для кожного покупця, з урахуванням всіх його побажань. Повсякденна функціональність, захищеність і дизайн йдуть разом.


12.03.2018

Читайте також:

Захисні ролети на вікна: безпека, комфорт, краса
22.12.2017

Ролети на вікна - продумані конструкції, покликані захистити від проникнення в будинок непрошених гостей. Складаються із полотна, яке намотується на спеціальний вал, що рухається по напрямних, механізму управління. Він може бути: електричним, механічним, комбінованим. Від його вигляду залежить ціна на ролокасети на вікна. Для вала передбачений спеціальний короб. Він кріпиться над вікном або у верхній його частині. Полотно складається з ламелей або профілів, зафіксованих між собою за допомогою замків. Таке кріплення не заважає полотну згортатися в рулон.

Продовжувати читання...

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66