Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Фурнітура для відкатних воріт

Фурнітура для відкатних воріт

Фурнітура для відкатних воріт Чернігів

Відкатні ворота все частіше можна побачити на в'їзді до дачних ділянок, закритих автостоянках або приватній території підприємств. Це і не дивно, адже такий тип конструкції економить місце (на відміну від звичайних розсувних воріт), відрізняється багатим вибором аксесуарів і технологічних рішень. Вибираючи паркан і ворота до нього, особливу увагу варто приділити довговічності і стійкості до мінливих погодних умов. Холодні дні і сніг часто мають негативний вплив на запчастини конструкції. Навіть найміцніші і якісні деталі зношуються з часом, і їм потрібна заміна. Тоді постає питання, де купити фурнітуру для відкатних воріт.

Купівля в надійному магазині

Сучасний ринок надає багатий вибір додаткових частин і аксесуарів для різних типів воріт. Серед величезної конкуренції, на жаль, дуже складно знайти магазин, який пропонує якісні комплекти фурнітури для відкатних воріт за прийнятною ціною. Пропонуємо скористатися пропозицією нашого магазину, тому що у нас всі необхідні деталі зібрані в зручні комплекти, а завдяки цьому вартість покупки значно зменшується. У салоні-магазині або на сайті компанії «Тріумф ВТ» Ви завжди знайдете:

  • Напрямні елементи;
  • Накладні скоби і роликові каретки;
  • Набори для автоматизації і т.д.

У нашому магазині кожен покупець знайде комплект фурнітури для відкатних воріт, ціна якого повністю його задовольнить. Крім того, Ви можете придбати необхідні деталі «про запас», на випадок несподіваної поломки.

Все необхідне для Ваших воріт за вигідною ціною

У нашому магазині зібрані пропозиції тільки від перевірених виробників, тому гарантуємо, що кожна деталь прослужить Вам максимально довго. На ціну фурнітури для відкатних воріт впливає багато чинників, але якість - основний. «Скупий платить двічі» - купуючи низькоякісні, деталі Ви піддаєте себе додатковим витратам. Якщо Ви не впевнені, який тип аксесуарів Вам потрібно, сміливо звертайтеся до наших консультантів. Фахівці допоможуть з вибором продукції з понеділка до п'ятниці в робочий час. Ви завжди можете створити свій комплект фурнітури для відкатних воріт і купити його на нашому сайті.

Інвестуючи в якісні деталі, Ви обладнаєте свою ділянку в надійні ворота, які прослужать Вам не одне десятиліття. В пропозиції наявні набори від вітчизняних і зарубіжних виробників. Тільки в нашому магазині перевірена фурнітура на відкатні ворота, ціна якої найпривабливіша на українському ринку.


23.03.2018

Читайте також:

Нова лінійка автоматики ALUTECH
24.11.2017

Шановні Пані та Панове,

Інформуємо про виведення на ринок України нової лінійки автоматики для гаражних воріт ALUTECH

АВТОМАТИКА ALUTECH — це результат багаторічного досвіду роботи, оформлений у новому концептуальному дизайні. В основу конструкції нових двигунів лягли перевірені часом вузли та комплектуючі, використані в продукції марки АN-Motors, доповнені свіжими конструкторськими рішеннями та максимально функціональними блоками керування, оформлені в новому бездоганному дизайні. Кожен елемент системи продуманий до дрібниць, для того щоб зробити нові пристрої автоматизації ідеальним рішенням як для установника, так і для кінцевого користувача.

Гарантія на автоматику ALUTECH становить 3 роки.

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66