Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00
Кошик: 0


Як підвищити безпеку будинку

Як підвищити безпеку будинку

Антивандальні ролети в Чернігові

Ролети все частіше з'являються на вікнах котеджів і квартир, забезпечуючи захист від злому і спекотної погоди. Системи зазвичай виготовляють з алюмінієвих панелей. Між панелями є невеликі проміжки для гнучкості (і мінімального світлового зазору).

До більшості видів посилених ролет можна купити додатково автоматизацію, яка дозволяє Вам запрограмувати години щоденного підйому і опускання жалюзі, зміни їх положення шляхом натискання однієї кнопки (в будь-який час), а також синхронізувати конструкцію з протизламною системою.

Переваги рольставней

Якщо Ви ще сумніваєтеся, що купити антивандальні ролети - правильне і дуже розумне рішення, представляємо деякі з їхніх переваг:

  • Захист приміщень від злодіїв і взломщиків;
  • Охорона від спеки і сонячних променів влітку, взимку збереження стабільної температури в кімнаті;
  • Високий рівень звукоізоляції;
  • Легкий спосіб керувати кількістю світла, що проникає в приміщення;
  • Ціни на протизламні ролети ненабагато вищі, ніж на звичайні.

Вікна завжди є найслабшим місцем у всьому будинку, тому злодії часто вдаються до такого способу проникнути всередину приміщення. Завдяки спеціальним зовнішнім жалюзям, Ви ускладните грабіжникам доступ до квартири або іншого об'єкта.

Черговим приводом купити антивандальні ролети може стати турбота про власну конфіденційності. Це особливо стосується людей, які проживають на нижніх поверхах або в приватних будинках. Установка жалюзі допоможе відокремитися від цікавих перехожих і сусідів.

Рольставні, завдяки якісному матеріалу, товщині листів, додаткових замків, є перешкодою для злому і бар'єром проти вандалізму. Можливість використовувати автоматизацію імітує присутність членів родини, навіть під час Вашої відпустки або тривалої відсутності. Наявність жалюзі ефективно захищає дверні та віконні рамки від руйнівного впливу погоди.

Колір і дизайн

Посилені ролети, купити які можна на нашому сайті або в офісі, мають широкий спектр колірних варіантів. Їх легко підібрати ідеально до кольору вікон або фасаду будівлі. Завдяки цьому, вони стають невід'ємною і красивою частиною дизайну об'єкта. Ми гарантуємо нашим клієнтам широкий вибір найцікавіших і найкращих технологічних рішень.

Купівля захисних конструкцій

Ми відповідаємо за високу якість і довговічність пропонованих виробів. Щоб довідатися про ціни на протизламні ролети, радимо звертатися до менеджерів компанії «Тріумф ВТ». Залежно від розміру, матеріалу, кольору і додаткових побажань, вартість системи може відрізнятися. Фахівці допоможуть підібрати підходящий варіант особисто для Вас. Подбайте про безпеку Ваших близьких, своєї, нерухомості, цінних речей.


26.03.2018

Читайте також:

Поради по установці автоматики для воріт
01.10.2018

Установка автоматики для воріт - корисні поради

Навіть найякісніша автоматика для воріт не буде працювати належним чином, якщо під час її монтажу були допущені помилки. Перед тим, як перейти до установки системи автоматизації, в першу чергу необхідно переконатися в тому, що самі ворота правильно встановлені і працюють добре. Важливо щоб параметри пристрою, такі як потужність, інтенсивність використання, повністю відповідали типу воріт і їх характеристикам.

Продовжувати читання...

1
(093) 993-66-66