Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Промислові ворота

Промислові ворота

Промислові ворота купити в Чернігові

Не має значення, чи говоримо про маленьку майстерню або велике складське приміщення. Для кожного об'єкта важливо створити безпечну і комфортну середу для розвитку бізнесу. Наші ворота промислові створені саме для цієї мети.

Найчастіше такого типу конструкції використовуються в супермаркетах, на складах, заводах, автомобільних цехах. Промислові секційні ворота можуть бути додатково оснащені дверима, круглими і прямокутними вікнами, вентиляційними гратами, автоматикою. Залежно від розміру і ваги воріт, можна вибрати зручний для Вас тип відкриття і управління конструкцією. Тому, перед тим як купити промислові ворота, важливо продумати всі додаткові деталі.

Така система - інвестиція на багато років, тому пропоновані нами моделі воріт виготовляються з матеріалів найвищої якості. Ворота промислові мають безліч переваг, порівняно з подібними моделями:

  • Плавна і майже беззвучна робота;
  • Високий рівень безпеки;
  • Якісна теплоізоляція допомагає зберігати температуру всередині будівлі;
  • Економія простору і максимальне використання поверхні всередині об'єкта.

Привід і управління

Секційні ворота можуть управлятися вручну або автоматично. Через масу крила ручне управління можливо, коли розмір конструкції не перевищує 3x3 метри. Електропривод використовується для підвищення зручності використання промислового об'єкта або, коли розміри і вага крила виключають ручне управління. Ціна на промислові ворота розраховується залежно від обраного типу приводу. Важливо пам'ятати, що для монтування електроприводу потрібно надати додатковий простір.

Дизайн і кольори

Промислові ворота, купити які Ви можете в будь-який зручний для Вас час в нашому магазині, задовольнять смак найвимогливіших клієнтів. Завдяки вибору з декількох типів тиснень, ворота легко підібрати до зовнішнього вигляду і дизайну об'єкта, в якому вони повинні бути встановлені. Скління і прохідні двері допоможуть пристосувати конструкцію до індивідуальних потреб.

У сучасному будівництві, включаючи і промислове, колір став важливим елементом формування іміджу компанії. Ми пропонуємо Вам найрізноманітніші колірні рішення, які задовольнять естетичні та архітектурні вимоги. Завдяки такому вибору нашим клієнтам легко вибрати правильний воріт.

Купівля промислових воріт

Якщо Ви шукаєте промислові ворота, ціна яких в 100% відповідає якості, сміливо звертайтеся в нашу компанію. Професійні консультанти завжди порадять з правильним вибором, прорахують вартість потрібної Вам конструкції. Купуючи якісні ворота, Ви однозначно економите свої кошти.


30.03.2018

Читайте також:

Нова лінійка автоматики ALUTECH
24.11.2017

Шановні Пані та Панове,

Інформуємо про виведення на ринок України нової лінійки автоматики для гаражних воріт ALUTECH

АВТОМАТИКА ALUTECH — це результат багаторічного досвіду роботи, оформлений у новому концептуальному дизайні. В основу конструкції нових двигунів лягли перевірені часом вузли та комплектуючі, використані в продукції марки АN-Motors, доповнені свіжими конструкторськими рішеннями та максимально функціональними блоками керування, оформлені в новому бездоганному дизайні. Кожен елемент системи продуманий до дрібниць, для того щоб зробити нові пристрої автоматизації ідеальним рішенням як для установника, так і для кінцевого користувача.

Гарантія на автоматику ALUTECH становить 3 роки.

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66