Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Автоматичні шлагбауми з дистанційним управлінням - застосування і властивості

Автоматичні шлагбауми з дистанційним управлінням – застосування і властивості

Автоматичні шлагбауми з дистанційним управлінням

Якщо Ви встановите автоматичний шлагбаум Ан Моторс, то вирішите ряд проблем при проходженні транспорту на парковку або в приватні зони і райони з обмеженим доступом. Перш за все, метою паркувальних конструкцій є забезпечення контрольованого проїзду без необхідності втручання людини.

Ринок в нашій країні пропонує величезний асортимент різноманітних моделей загороджень, які з легкістю підійдуть для користування на всіляких об'єктах, починаючи від звичайних житлових будинків, готелів і до великих комерційних майданчиків. Наша компанія «Тріумф ВТ» дає можливість купити шлагбаум Ан Моторс за вигідною ціною. Його різні варіанти підходять для різних рівнів навантаження. В середньому кожна система розрахована на 10 років безперебійної служби.

Шлагбаум Ан Моторс ідеально підходить для місць з високим навантаженням. Швидка швидкість роботи стріли гарантує зручність використання. Час, який буде потрібно для повного відкриття або закриття залежить від:

  • довжини стріли;
  • виду механіки;
  • додаткових покращень.

Наприклад, компактні зразки до 4 метрів - відмінне рішення для контролю доступу автомобілів на критих і відкритих парковках. Шлагбаум Ан Моторс такого типу повністю здатний впоратися з навантаженим трафіком в зоні проходження і ефективно експлуатуватися при будь-яких погодних умовах. Через коротке плеча такий бар'єр може відкриватися за 1,5-3 секунди, що є дуже хорошим показником продуктивності обладнання.

Поширені варіанти управління

Найбільшим плюсом модерного автоматичного дистанційного бар'єру є можливість вибору способу регулювання. Шлагбаум Ан Моторс можна контролювати за допомогою:

  • пульта дистанційного керування;
  • безконтактних карт з чіпом;
  • детекторів.

Завжди залишається можливість керувати вручну, в присутності оператора або охоронця. У кожну сучасну систему вбудовують спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому налаштовується потрібний режим пристрою.

Відмінна робота в будь-яких погодних умовах

Якісний шлагбаум Ан Моторс, купити який в Україні рекомендує наша фірма «Тріумф ВТ», має міцний металевий корпус і покритий специфічним полімерним покриттям. Завдяки цьому пристосування захищено від корозії. Стріли виготовлені з якісного алюмінію, тому що це найлегший метал. Доступні паркувальні перепони мають всі необхідні сертифікати, які гарантують довгий термін служби систем.


01.05.2018

Читайте також:

Купівля автоматики для відкатних воріт
25.01.2018

Рішення про вибір правильних воріт повинно бути продиктовано питанням функціональності. Коли вхідну систему плануєте інтенсивно експлуатувати, варто докласти всіх зусиль, щоб надати їй простоту обслуговування. Автоматика на відкатні ворота в рази покращує комфорт їх використання. Функціональність не означає, що обраний Вами варіант не буде виглядати елегантно і прикрашати об'єкт.

Продовжувати читання...

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66