Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Автоматичні шлагбауми з дистанційним управлінням - застосування і властивості

Автоматичні шлагбауми з дистанційним управлінням – застосування і властивості

Автоматичні шлагбауми з дистанційним управлінням

Якщо Ви встановите автоматичний шлагбаум Ан Моторс, то вирішите ряд проблем при проходженні транспорту на парковку або в приватні зони і райони з обмеженим доступом. Перш за все, метою паркувальних конструкцій є забезпечення контрольованого проїзду без необхідності втручання людини.

Ринок в нашій країні пропонує величезний асортимент різноманітних моделей загороджень, які з легкістю підійдуть для користування на всіляких об'єктах, починаючи від звичайних житлових будинків, готелів і до великих комерційних майданчиків. Наша компанія «Тріумф ВТ» дає можливість купити шлагбаум Ан Моторс за вигідною ціною. Його різні варіанти підходять для різних рівнів навантаження. В середньому кожна система розрахована на 10 років безперебійної служби.

Шлагбаум Ан Моторс ідеально підходить для місць з високим навантаженням. Швидка швидкість роботи стріли гарантує зручність використання. Час, який буде потрібно для повного відкриття або закриття залежить від:

  • довжини стріли;
  • виду механіки;
  • додаткових покращень.

Наприклад, компактні зразки до 4 метрів - відмінне рішення для контролю доступу автомобілів на критих і відкритих парковках. Шлагбаум Ан Моторс такого типу повністю здатний впоратися з навантаженим трафіком в зоні проходження і ефективно експлуатуватися при будь-яких погодних умовах. Через коротке плеча такий бар'єр може відкриватися за 1,5-3 секунди, що є дуже хорошим показником продуктивності обладнання.

Поширені варіанти управління

Найбільшим плюсом модерного автоматичного дистанційного бар'єру є можливість вибору способу регулювання. Шлагбаум Ан Моторс можна контролювати за допомогою:

  • пульта дистанційного керування;
  • безконтактних карт з чіпом;
  • детекторів.

Завжди залишається можливість керувати вручну, в присутності оператора або охоронця. У кожну сучасну систему вбудовують спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому налаштовується потрібний режим пристрою.

Відмінна робота в будь-яких погодних умовах

Якісний шлагбаум Ан Моторс, купити який в Україні рекомендує наша фірма «Тріумф ВТ», має міцний металевий корпус і покритий специфічним полімерним покриттям. Завдяки цьому пристосування захищено від корозії. Стріли виготовлені з якісного алюмінію, тому що це найлегший метал. Доступні паркувальні перепони мають всі необхідні сертифікати, які гарантують довгий термін служби систем.


01.05.2018

Читайте також:

На що звертати увагу при виборі рольставней
04.06.2018

Як правильно вибрати рольставні в Чернігові

Раніше на вікна ставилися дерев'яні віконниці. Вони були не дуже зручними в експлуатації. На зміну їм прийшли ролети. Дані вироби представляють собою полотна, які складаються з безлічі ламелей. Завдяки їм офісні приміщення, будинки, квартири стають максимально затишними, комфортними. В них приємно перебувати в будь-який час року. Антивандальні ролети в Чернігові можуть використовуватися, як на дверях, так і на вікнах. Вони незамінні в побуті, промисловості. Їх встановлюють у: магазинах, цехах, складах, на автозаправках, в різних державних установах. Купити антивандальні ролети в Чернігові Ви можете тут, в нашому салоні-магазині «Тріумф ВТ». У нас представлена ​​високоякісна продукція, перевірена часом. При її виробництві використовувалося новітнє обладнання, інноваційні технології, тому всі вироби наділені безліччю позитивних якостей. При цьому в нашому магазині на захисні ролети вигідна ціна.

Продовжувати читання...

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66