Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Вузли та основні деталі фурнітури відкатних воріт

Вузли та основні деталі фурнітури відкатних воріт

Запчастини фурнітури відкатних воріт

При виготовленні відкатних комірних систем не обійтися без спеціальних комплектуючих. Завдяки якісному набору деталей Вам вдасться заощадити час, гроші, так воротні системи будуть зібрані швидко. Купити фурнітуру воріт в Чернігові Ви можете в нашому інтернет-магазині «Тріумф ВТ». Широкий асортимент нашого магазину, демократичні ціни, високий рівень обслуговування, задовольнять Ваші потреби. Фурнітура відкатних воріт в Чернігові включає в себе безліч різноманітних деталей.

Основні складові фурнітури відкатних воріт

Якісний комплект повинен складатися з таких елементів:

  • Спрямовуючої консолі (гнутого профілю). Як правило, вона має довжину не більше 6 метрів. На її виробництво використовується легована міцна сталь. Профіль відрізняється складною формою. Він буває неоцинкованої, оцинкованим або анодованим. Його прийнято ще називати: рейкою, балкою. У більшості випадків використовується на відкатні ворота фурнітура оцинкована. Такі системи здатні прослужити досить довго.

  • Ролики або по-іншому несучі візки. Також їх прийнято називати каретками. Завдяки їм переміщається ворітної профіль, до якого кріпиться полотно. Основна функція кареток полягає в прийнятті на себе ударних навантажень від стулок. Потім вони передають їх на опори. На відкатні ворота фурнітуру купити можна з полімерними роликами або з металу.

  • Підтримують вгорі ролики. Їх ще прийнято називати вертикальними підтримують фіксаторами. Завдяки їм ворітної полотно утримується у вертикальному положенні. При цьому виключається розгойдування під час сильних поривів вітру. Така фурнітура відкатних воріт в Чернігові комплектується полімерними з кріпленнями роликами.

  • Фіксатори-уловлювачі. Вони є верхні, нижні. Відповідають за утримування воротного полотна зсувних конструкцій в закритому положенні. Розташований знизу уловлювач працює з кінцевим роликом, що створює додаткове кріплення для відкатних конструкцій в закритому вигляді. При цьому ролик ставиться на самий край балки, тим самим сприяючи плавному в'їзду системи в отвір, фіксації її до встановленого внизу уловлювачем.

Це далеко неповний перелік комплектуючих. Сьогодні може бути придбана на відкатні ворота фурнітура найрізноманітніша. Все залежить від модифікації комірних конструкцій, ступеня складності, особливостей установки. Якщо при виборі відповідних комплектуючих самостійно, у Вас виникнуть труднощі, то завжди можете звернутися за допомогою до співробітників нашої компанії. Всі представлені на сторінках товари: відкатні ворота, фурнітура купити можна в будь-який зручний час. Достатньо зателефонувати за вказаними на сторінці телефонами, заповнити спеціальну форму.

На те, щоб купити фурнітуру воріт в Чернігові Вам не доведеться витратити більше 5-ти секунд. Заповніть заявку, відправте її нам. Представник нашого магазину зв'яжеться з Вами через кілька хвилин. Через пару тижнів станете щасливим володарем самих надійних воріт в країні.


27.06.2018

Читайте також:

На що звернути увагу при виборі автоматики для воріт
06.04.2018

Вибір автоматики для воріт в Чернігові

Правильно обрана автоматика воріт гарантує комфорт і безпеку користування конструкцією. Наша компанія «Тріумф ВТ» пропонує сучасні приводи, що ідеально підходять для воріт різної ваги і розміру, завдяки яким вони ідеально підходять як для приватних об'єктів, так і для житлових кооперацій.

Продовжувати читання...

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66