Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Якими бувають металеві ворота

Якими бувають металеві ворота

Класифікація металевих воріт

На виробництво огорож можуть використовуватися різноманітні матеріали. Раніше в основному бралася деревина. Сьогодні її замінили на більш надійний метал. Виготовлені з даної сировини ворота ще прийнято називати залізними. На поточний момент такі конструкції стали найбільш затребуваними. Широко використовуються для оформлення території. Багато хто прагне купити металеві ворота. Вибирають їх за відмінні експлуатаційні характеристики.

Переваги використання металевих воріт

Використовувані в якості огорож конструкції з металу відрізняються зручністю застосування, різноманітністю дизайнерських рішень, довговічністю. Основна перевага полягає в останньому факторі. Один раз, добре витратившись на надійні, міцні воротні системи, можна надовго забути про монтаж нових воріт. Єдине, що потрібно - оновлювати періодично фарбу. Подібні конструкції підходять для інтенсивної експлуатації. Наприклад, якщо вони будуть встановлені на території промислового об'єкту і відкривати/закривати їх будуть протягом години не менше 30-50 разів.

Наступна гідність полягає у вартості. Ціни на металеві ворота доступні практично кожному покупцеві. При формуванні вартості враховуються такі чинники: розміри воротного полотна, кількість стійок, додаткових елементів.

Ще один плюс - стійкість до впливу навколишнього простору. Матеріал здатний стійко виносити будь-які погодні прояви: дощ, сніг, град. Крім цього, вироби не пропускають пил і вологу не територію з вулиці. Особливо якість актуальна для гаражних воріт, так як вони захищають автомобіль.

Також не варто упускати естетичну привабливість конструкції. Сьогодні виготовлення металевих воріт можливо під будь-які стилі, напрямки екстер'єрів. Щоб зробити конструкції ще гарнішими, їх прикрашають орнаментами, малюнками, химерними елементами. Крім цього в різні відтінки забарвлюється саме полотно. Найбільш ефектно виглядають залізні огорожі з куванням. Але не тільки оформленням відрізняються вироби.

Види металевих воріт

Залежно від місця розміщення, вимог покупців, можна купити металеві ворота наступного плану:

  • Глухі. Являють собою суцільні полотна на стійках. На стулки використовуються металеві листи.
  • Частково або повністю відкриті. Нагадують решітки із прутів з проміжками між ними.

Що стосується механізму, то можливе виготовлення таких металевих воріт:

  • Розпашних.
  • Розсувних.
  • Підйомних.
  • Поворотних.
  • Складних.

Крім перерахованого прийнято класифікувати ворота по міцності. Бувають: побутовими, промисловими. Відрізняються згадані металеві ворота ціною, розмірами, ступенем захисту, рівнем комфорту. Промислові вироби великі, потовщені, жорсткі, розраховані на інтенсивну експлуатацію, і як правило, обладнуються потужними приводами для автоматичного відкриття. Побутові зумовлені на помірне застосування. Можуть доповнюватися автоматикою.


03.09.2018

Читайте також:

Чому саме італійська автоматика для воріт
09.01.2019

Італійська автоматика Comunello для відкатних воріт

Людина так влаштована, що їй завжди і скрізь хочеться комфорту. Особливо це стосується власного будинку, заміської ділянки. Починати облаштовувати побут необхідно із входу. Слід вибрати якісні, надійні огородження. Для зручності їх використання ставиться електропривід. Відмінне рішення - автоматика Comunello. Завдяки даному устаткуванню немає необхідності відкривати/закривати ворота під час повернення в гараж, виїзду вручну. Наскільки актуально це, відчувається в зимову пору, коли на вулиці стає дуже холодно. Також відчутні переваги в негоду. Щоб потрапити в гараж, треба всього лише натиснути кнопку. Ворота відкриватимуться безшумно, швидко. Причому не доведеться виходити з теплого салону з метою розкрити воротні стулки. Але багато що залежить від самого приводу, якими перевагами наділений пристрій.

Продовжувати читання...

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66