Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Розпашні ворота з автоматикою - найкраще рішення для приватної території

Розпашні ворота з автоматикою – найкраще рішення для приватної території

Автоматика для розпашних воріт

Найбільш затребуваним приводом сьогодні вважається автоматика для розпашних воріт. Підвищений попит пояснюється розвитком приватного будівництва в більшості регіонів в нашій країні. Багато хто прагне виїхати жити за місто в екологічно чисті райони. Облаштувати заміську територію нескладно, так як ціни на автоматику для розпашних воріт доступні кожному. Більш того, приводи наділені безліччю достоїнств.

Переваги від автоматики

У порівнянні з іншими системами автоматика для розпашних воротних конструкцій має безліч плюсів. Основні з них полягають в:

 • Можливості монтажу на обмеженому просторі. Досягається завдяки компактності пристрою. При використанні не будуть створюватися перешкоди для в'їзду, виїзду транспортних засобів. Перед воротами задіюється мінімум простору. Причому під самі секції відводиться багато місця.
 • Універсальності. Крім приватних територій, ці приводи можуть встановлюватися на промислових, комерційних спорудах. Головне знайти, де купити автоматику для розпашних воріт подібного плану.
 • Зручність використання. Завдяки пристрою розпашні ворота можуть відкриватися, як всередину, так і назовні. Все залежить від особливостей монтажу. Щоб скористатися досить натиснути на брелоку одну кнопку. Таким же чином відбувається закриття.
 • Технічної начинки. За рахунок неї вдається врахувати особливості конструкції, місцевості, умови експлуатації. Від додаткових елементів залежить вартість автоматики для розпашних воріт.
 • Довговічності, зносостійкості. На виготовлення приводу використовувалися якісні, міцні матеріали, надійні перевірені комплектуючі, тому користуватися ним вийде набагато довше, ніж зазначено в гарантії.

Перерахованими перевагами наділені всі види пристроїв, незалежно від конструкції, способу монтажу.

Різновиди пристроїв для розпашних воріт

Сьогодні випускаються різні види приводів. Кожен з них розрахований на параметри стулок, особливості монтажу, кліматичні умови. Від виду залежать ціни на автоматику для розпашних воріт. Залежно від вище перерахованого буває:

 • Лінійний. Привід може розташовуватися, як верху, внизу, так і по центру комірних стулок. В роботі задіюється редуктор черв'ячного типу, що працює з електромотором від блоку живлення. Для функціонування необхідний змінний струм 24 В.
 • Важільний. Такий привід важить трохи, має компактні розміри. Для установки пристрою не потрібно спеціальні пристосування, навички. Ставиться механізм тільки на широкі воротні колони. Вартість автоматики для розпашних воріт такого виду не сильно висока. Дозволити собі цей привід може кожен.
 • Підземний. Привід прихований від очей, вважається новітньою розробкою. Завдяки йому не псується зовнішній вигляд конструкції.

Сьогодні знайти, де купити автоматику для розпашних воріт зовсім нескладно. Головне вибрати перевірених продавців, які запропонують Вам дійсно якісний товар.


10.09.2018

Читайте також:

Фурнітура для відкатних воріт
23.03.2018

Фурнітура для відкатних воріт Чернігів

Відкатні ворота все частіше можна побачити на в'їзді до дачних ділянок, закритих автостоянках або приватній території підприємств. Це і не дивно, адже такий тип конструкції економить місце (на відміну від звичайних розсувних воріт), відрізняється багатим вибором аксесуарів і технологічних рішень. Вибираючи паркан і ворота до нього, особливу увагу варто приділити довговічності і стійкості до мінливих погодних умов. Продовжувати читання...

 • ru
 • uk
 • en
1
(093) 993-66-66