Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Які фактори враховувати при виборі і установці перших автоматичних воріт
22.10.2018

Вибір і установка автоматичних воріт

Не важливо, про який об’єкт іде мова – особняк, складське приміщення, промисловий об’єкт, паркінг, необхідно заздалегідь продумати який тип воріт потрібен. У будь-якому випадку, це повинні бути автоматичні ворота, оскільки рівень надійності, безпеки у них набагато вище, ніж у звичайних, а ціна цілком відповідає якості.

Продовжувати читання

Які фактори враховувати при виборі і установці перших автоматичних воріт

Підготовка фундаменту для відкатних воріт
15.10.2018

Установка відкатних воріт – підготовка фундаменту

Відкатні ворота в Чернігові користуються великою популярністю, яка пояснюється їх надійними технічними характеристиками, довговічністю, безпекою, простотою установки. Від того, наскільки грамотно був проведений монтаж конструкції, залежить її функціонування.

Продовжувати читання

Підготовка фундаменту для відкатних воріт

Підбираємо автоматику на відкатні ворота, на що звертати увагу
08.10.2018

Автоматика для відкатних воріт – як правильно вибрати

Комфорт і безпеку – два основних критерії, на які звертають увагу при виборі будь-якого пристрою. Прогрес крокує в ногу з часом, і талановиті інженери пропонують нові пристосування, призначення яких – спростити наше життя. Одне з таких пристосувань – автоматика для відкатних воріт, яка використовується як в особистих цілях, так і на промислових об’єктах, складах, парковках.

Продовжувати читання

Підбираємо автоматику на відкатні ворота, на що звертати увагу

Поради по установці автоматики для воріт
01.10.2018

Установка автоматики для воріт – корисні поради

Навіть найякісніша автоматика для воріт не буде працювати належним чином, якщо під час її монтажу були допущені помилки. Перед тим, як перейти до установки системи автоматизації, в першу чергу необхідно переконатися в тому, що самі ворота правильно встановлені і працюють добре. Важливо щоб параметри пристрою, такі як потужність, інтенсивність використання, повністю відповідали типу воріт і їх характеристикам.

Продовжувати читання

Поради по установці автоматики для воріт

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66