Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00
Кошик: 0


Оптимальний пристрій управління відкатними воротами

Оптимальний пристрій управління відкатними воротами

Пристрій для управління відкатними воротами - як правильно вибрати

Вибір в цьому випадку залежить від безлічі факторів. Грамотний підхід допоможе підібрати оптимальний устрій для управління відкатними воротами. Купити металеві ворота - це тільки половина справи, оскільки самостійно їх відкривати не завжди зручно, особливо в разі, коли отвір дуже широкий. Та й сама конструкція досить важка, тому без автоматики тут не обійтися.

Сучасні автоматичні системи, якими постачають відкатні ворота в Чернігові, істотно спрощують їх використання, підвищують рівень безпеки під час експлуатації.

Відкатні ворота в Чернігові і вибір пристрою управління

Вирішивши автоматизувати відкатні ворота, людина стикається з широким асортиментом пристроїв. Розібратися в них і підібрати оптимальний варіант допоможуть викладені нижче поради. Звертати увагу потрібно на наступні чинники:

  • Вага самої конструкції;
  • Інтенсивність навантажень - як часто вони будуть використовуватися. Навантаження на промислових об'єктах набагато більше, ніж в житлових секторах;
  • Ширина отвору;
  • Кліматичні умови і особливості місцевості.

Недосвідчений покупець часто думає, що чим вище потужність пристрою, тим краще. Але такий підхід себе не виправдовує. Адже для щодо легкої конструкції, використовуваної в особистих цілях немає потреби купувати привід, розрахований на полотно вагою в тонну.

Якщо автоматика купується на ворота, встановлені в промислових або комерційних об'єктах, особлива увага приділяється приводу - він повинен витримувати великі навантаження. Промислові приводи оснащені особливою системою охолодження, завдяки якій, продовжується термін служби.

Погодні умови в нашій країні також диктують свої умови. Тому краще вибирати автоматику з запасом потужності, що дозволить уникнути проблем, викликаних налипанням снігу, заморозками.

Коли металеві ворота використовуються в приватному секторі, на такий показник як швидкість відкриття, можна не звертати увагу. Інша справа, коли мова йде про комерційні об'єкти - в цьому випадку цей параметр відіграє велику роль.

Для приватного будинку, гаража підійде ланцюговий привід, відмінно справляється з невеликими навантаженнями. Осьовий привід встановлюється на об'єктах з підвищеною інтенсивністю.

Не варто економити на додаткових функціях, таких як фотоелементи, сигнальні лампи, уповільнення в кінці і на початку роботи, опції часткового відкриття (режим хвіртки) і автоматичного закриття.

Де купити металеві ворота і пристрої управління

Купувати як самі ворота, так і пристосування для управління, слід тільки в перевірених компаніях. Тільки в цьому випадку Ви можете бути впевненим в якості і надійності конструкції. Наші досвідчені фахівці компанії «Тріумф ВТ» завжди допоможуть Вам з вибором, а вартість автоматики така ж доступна, як і ціни на відкатні ворота.


04.02.2019

Читайте також:

Вибір відкатних воріт
29.01.2018

Відкатні ворота Алютех дуже популярні, коли немає можливості використовувати поворотні ворота або ми хочемо насолоджуватися зручною автоматизацією. Який тип конструкції встановлювати, потрібно прогнозувати на етапі будівництва або в момент огорожі ділянки, тому що подальша заміна пристрою може бути проблематичною і невиправдано дорогою.

Продовжувати читання...

1
(093) 993-66-66