Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Оптимальний пристрій управління відкатними воротами

Оптимальний пристрій управління відкатними воротами

Пристрій для управління відкатними воротами - як правильно вибрати

Вибір в цьому випадку залежить від безлічі факторів. Грамотний підхід допоможе підібрати оптимальний устрій для управління відкатними воротами. Купити металеві ворота - це тільки половина справи, оскільки самостійно їх відкривати не завжди зручно, особливо в разі, коли отвір дуже широкий. Та й сама конструкція досить важка, тому без автоматики тут не обійтися.

Сучасні автоматичні системи, якими постачають відкатні ворота в Чернігові, істотно спрощують їх використання, підвищують рівень безпеки під час експлуатації.

Відкатні ворота в Чернігові і вибір пристрою управління

Вирішивши автоматизувати відкатні ворота, людина стикається з широким асортиментом пристроїв. Розібратися в них і підібрати оптимальний варіант допоможуть викладені нижче поради. Звертати увагу потрібно на наступні чинники:

  • Вага самої конструкції;
  • Інтенсивність навантажень - як часто вони будуть використовуватися. Навантаження на промислових об'єктах набагато більше, ніж в житлових секторах;
  • Ширина отвору;
  • Кліматичні умови і особливості місцевості.

Недосвідчений покупець часто думає, що чим вище потужність пристрою, тим краще. Але такий підхід себе не виправдовує. Адже для щодо легкої конструкції, використовуваної в особистих цілях немає потреби купувати привід, розрахований на полотно вагою в тонну.

Якщо автоматика купується на ворота, встановлені в промислових або комерційних об'єктах, особлива увага приділяється приводу - він повинен витримувати великі навантаження. Промислові приводи оснащені особливою системою охолодження, завдяки якій, продовжується термін служби.

Погодні умови в нашій країні також диктують свої умови. Тому краще вибирати автоматику з запасом потужності, що дозволить уникнути проблем, викликаних налипанням снігу, заморозками.

Коли металеві ворота використовуються в приватному секторі, на такий показник як швидкість відкриття, можна не звертати увагу. Інша справа, коли мова йде про комерційні об'єкти - в цьому випадку цей параметр відіграє велику роль.

Для приватного будинку, гаража підійде ланцюговий привід, відмінно справляється з невеликими навантаженнями. Осьовий привід встановлюється на об'єктах з підвищеною інтенсивністю.

Не варто економити на додаткових функціях, таких як фотоелементи, сигнальні лампи, уповільнення в кінці і на початку роботи, опції часткового відкриття (режим хвіртки) і автоматичного закриття.

Де купити металеві ворота і пристрої управління

Купувати як самі ворота, так і пристосування для управління, слід тільки в перевірених компаніях. Тільки в цьому випадку Ви можете бути впевненим в якості і надійності конструкції. Наші досвідчені фахівці компанії «Тріумф ВТ» завжди допоможуть Вам з вибором, а вартість автоматики така ж доступна, як і ціни на відкатні ворота.


04.02.2019

Читайте також:

Поради по установці автоматики для воріт
01.10.2018

Установка автоматики для воріт - корисні поради

Навіть найякісніша автоматика для воріт не буде працювати належним чином, якщо під час її монтажу були допущені помилки. Перед тим, як перейти до установки системи автоматизації, в першу чергу необхідно переконатися в тому, що самі ворота правильно встановлені і працюють добре. Важливо щоб параметри пристрою, такі як потужність, інтенсивність використання, повністю відповідали типу воріт і їх характеристикам.

Продовжувати читання...

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66