Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00Оптимальний пристрій управління відкатними воротами

Оптимальний пристрій управління відкатними воротами

Пристрій для управління відкатними воротами - як правильно вибрати

Вибір в цьому випадку залежить від безлічі факторів. Грамотний підхід допоможе підібрати оптимальний устрій для управління відкатними воротами. Купити металеві ворота - це тільки половина справи, оскільки самостійно їх відкривати не завжди зручно, особливо в разі, коли отвір дуже широкий. Та й сама конструкція досить важка, тому без автоматики тут не обійтися.

Сучасні автоматичні системи, якими постачають відкатні ворота в Чернігові, істотно спрощують їх використання, підвищують рівень безпеки під час експлуатації.

Відкатні ворота в Чернігові і вибір пристрою управління

Вирішивши автоматизувати відкатні ворота, людина стикається з широким асортиментом пристроїв. Розібратися в них і підібрати оптимальний варіант допоможуть викладені нижче поради. Звертати увагу потрібно на наступні чинники:

  • Вага самої конструкції;
  • Інтенсивність навантажень - як часто вони будуть використовуватися. Навантаження на промислових об'єктах набагато більше, ніж в житлових секторах;
  • Ширина отвору;
  • Кліматичні умови і особливості місцевості.

Недосвідчений покупець часто думає, що чим вище потужність пристрою, тим краще. Але такий підхід себе не виправдовує. Адже для щодо легкої конструкції, використовуваної в особистих цілях немає потреби купувати привід, розрахований на полотно вагою в тонну.

Якщо автоматика купується на ворота, встановлені в промислових або комерційних об'єктах, особлива увага приділяється приводу - він повинен витримувати великі навантаження. Промислові приводи оснащені особливою системою охолодження, завдяки якій, продовжується термін служби.

Погодні умови в нашій країні також диктують свої умови. Тому краще вибирати автоматику з запасом потужності, що дозволить уникнути проблем, викликаних налипанням снігу, заморозками.

Коли металеві ворота використовуються в приватному секторі, на такий показник як швидкість відкриття, можна не звертати увагу. Інша справа, коли мова йде про комерційні об'єкти - в цьому випадку цей параметр відіграє велику роль.

Для приватного будинку, гаража підійде ланцюговий привід, відмінно справляється з невеликими навантаженнями. Осьовий привід встановлюється на об'єктах з підвищеною інтенсивністю.

Не варто економити на додаткових функціях, таких як фотоелементи, сигнальні лампи, уповільнення в кінці і на початку роботи, опції часткового відкриття (режим хвіртки) і автоматичного закриття.

Де купити металеві ворота і пристрої управління

Купувати як самі ворота, так і пристосування для управління, слід тільки в перевірених компаніях. Тільки в цьому випадку Ви можете бути впевненим в якості і надійності конструкції. Наші досвідчені фахівці компанії «Тріумф ВТ» завжди допоможуть Вам з вибором, а вартість автоматики така ж доступна, як і ціни на відкатні ворота.


04.02.2019

Читайте також:

Чому саме італійська автоматика для воріт
09.01.2019

Італійська автоматика Comunello для відкатних воріт

Людина так влаштована, що їй завжди і скрізь хочеться комфорту. Особливо це стосується власного будинку, заміської ділянки. Починати облаштовувати побут необхідно із входу. Слід вибрати якісні, надійні огородження. Для зручності їх використання ставиться електропривід. Відмінне рішення - автоматика Comunello. Завдяки даному устаткуванню немає необхідності відкривати/закривати ворота під час повернення в гараж, виїзду вручну. Наскільки актуально це, відчувається в зимову пору, коли на вулиці стає дуже холодно. Також відчутні переваги в негоду. Щоб потрапити в гараж, треба всього лише натиснути кнопку. Ворота відкриватимуться безшумно, швидко. Причому не доведеться виходити з теплого салону з метою розкрити воротні стулки. Але багато що залежить від самого приводу, якими перевагами наділений пристрій.

Продовжувати читання...

  • ru
  • uk
  • en
1
(093) 993-66-66