Приклади наших робіт
This post is also available in: RU (RU)

Несмотря на то, что компания большая, отношение к клиенту очень лояльное и дружелюбное. Мне понравилось, как сделали мой заказ, начиная с приветствия и заканчивая выполненной работой монтажников.

Вероника
8.10.2020

This post is also available in: RU (RU)

Большое спасибо всей команде компании Триумф ВТ. Заказываю у них не в первый раз, качество и сервис всегда на высоте. Рекомендую

Николай
17.9.2020

This post is also available in: RU (RU)

Довго вибирав гаражні ворота, бо все ж не на один рік користування. Я сам за освітою інженер, тому знаю що в кожному виробі важливі деталі. Подзвонивши до компанії Тріумф ВТ в мене запитали про всі мої побажання щодо воріт і озвучили попередню суму. Коли приїхав в їх шоу-рум я зміг більш детально ознайомитись з усіма деталями. Шоу-рум знаходиться в центрі Києва поруч з м. Олімпійська, що не далеко від мого офісу. На наступний день, приїхав спеціаліст для зняття точних розмірів. Також окрема вдячність монтажникам, які приїхали вчасно та з усім необхідним інструментом. Після монтажу ще раз розказали та показали як все працює, прибрали за собою все сміття. У підсумку за 2 тижні в мене є надійні та сучасні ворота. Буду ще замовляти в них ролети на вікна.

Олексій
8.6.2020
Дивитися всі відгуки
Сервісне обслуговування


Тріумф ВТ проводить гарантійне та післягарантійне обслуговування воріт, шлагбаумів та автоматики для воріт.

Компанія надає повний комплекс робіт по обслуговуванню секційних гаражних та промислових воріт. використовуються тільки оригінальні комплектуючі та аксесуари "Алютех", виготовлення і установка відповідає технологіям та нормативним документам заводу виробника.

На всі види товарів і робіт фірма надає офіційну гарантію!