Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Чим корисні захисні ролети

Чим корисні захисні ролети

Захисні ролети міцно увійшли в життя сучасної людини, як засіб додаткового захисту будь-якої будівлі. Такі конструкції були створені за принципом жалюзей, але суттєво відрізняються від них своєю функціональністю і принципами використання. Захисні ролети, в більшості випадків, мають алюмінієву або сталеву основу, що робить їх досить міцними і стійкими до зломів. Монтуються дані захисні пристосування із зовнішнього боку приміщення на віконні або дверні роз'єми, забезпечуючи їм додаткову надійність. Такі віконниці мають естетичний вигляд і забезпечують високий рівень безпеки, після встановлення вони не потребують додаткової обробки, на відміну від класичних решіток, і монтуються набагато швидше, без нанесення шкоди віконним рамам або дверним основам.

Функції ролетних виробів

Захисні віконниці на вікна, виконані у вигляді ролет, вважаються багатофункціональними виробами, що забезпечують такі види додаткових умов комфорту:
  • Захист від світла, у випадках, коли приміщення потрібно захистити від попадання сонячних променів;
  • Захист від холоду - ролети мають хороші теплозберігаючі властивості і чудово захищають від проникнення потоків холодного повітря в приміщення;
  • Захист від зовнішніх шумів;
  • Додаткові умови безпеки, адже прямим призначенням ролет є захист від проникнення, всі вони мають досить високий рівень протизломної надійності.

Область застосування

Рольставні спочатку використовувалися для захисту складських приміщень, але з часом знайшли своє застосування практично у всіх сферах діяльності людини. Такими конструкціями захищають приватні будинки від стороннього проникнення, закріплюючи ролети на вікна та двері. Мешканці висотних будинків, квартири яких розташовані на першому поверсі, за допомогою захисних віконниць підсилюють свою безпеку. Застосовують дані вироби також і в промислових цілях, ними додатково захищають двері і вікна офісів, магазинів, складів і багатьох інших приміщень. Купити ролетні віконниці від кращих виробників можна в нашому магазині «Тріумф ВТ» в Чернігові, при цьому ціна захисних ролет приємно здивує своєю лояльністю і доступністю. Нашою перевагою можна назвати те, що наш асортимент дозволяє вибрати рольставні на віконні та дверні прорізи, незалежно від розміру дверей або вікон, які потребують посилення захисту. Ми допоможемо вибрати віконниці з урахуванням усіх індивідуальних параметрів, при цьому можливе додаткове оснащення конструкцій автоматичною системою функціонування.


17.11.2017

Читайте також:

Фурнітура для відкатних воріт
12.02.2018

Відкатні ворота сьогодні часто можна зустріти на приватній власності. Це більш зручне рішення, ніж звичайні поворотні ворота, тому що вони не блокують під'їзної частини. Такий тип конструкції дозволяє заощадити місце на ділянці, а встановлення автоматики значно полегшує роботу, особливо в несприятливих погодних умовах. Ворота виконані з якісних матеріалів, але навіть найнадійніші деталі іноді потрібно оновлювати. Якщо Вас цікавить питання, де купити фурнітуру для відкатних воріт, варто ознайомитися з пропозицією нашого магазину.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: