Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Вибір фурнітури на відкатні ворота

Вибір фурнітури на відкатні ворота

З усіх існуючих різновидів воріт, відкатні конструкції користуються особливою популярністю. Це пов'язано з простотою, зручністю їх експлуатації, невибагливістю у догляді і довговічністю. Купуючи відкатні ворота, необхідно додатково подбати про якісну фурнітуру. Вдало підібрані деталі істотно продовжать термін служби воріт. Що конкретно входить в комплект фурнітури для відкатних воріт?

  • Шина напрямної (балка або рейки). Довжина цієї деталі варіюється від 5 до 7 м;
  • Роликові каретки. Для воріт потрібно дві штуки. Каретки можуть бути оснащені коліщатками, виготовленими з металу або полімерного матеріалу;
  • Верхні ролики, призначені для утримування воріт від розгойдування;
  • Вловлювачі для воріт (верхній і нижній);
  • Кінцевий ролик і заглушка;
  • Кронштейн утримує.

Деякі люди вважають, що ціна на фурнітуру для відкатних воріт занадто висока, тому купують окремі частини набору, нехтуючи придбанням заглушок і уловлювачів. Така точка зору неправильна, оскільки вартість окремих елементів обійдеться Вам дорожче в порівнянні з ціною за цілий комплект. Це принципова позиція заводів, з цехів яких виходить фурнітура на відкатні ворота.

Купівля фурнітури на відкатні ворота

Сьогодні на ринку представлений значний асортимент фурнітури відкатних воріт, ціна на товар варіюється в залежності від виробника. Непідготовленій людині непросто зорієнтуватися в розмаїтті пропонованої продукції. Щоб не потрапити в халепу, купуючи комплект фурнітури для відкатних воріт, уважно розгляньте кожну деталь. Особливу увагу приділіть направляючих профілів. Здавалося б, це досить звичайний виріб, але насправді, для виробництва такої деталі необхідно дороге устаткування. Деякі недобросовісні компанії економлять на купівлі верстатів, а це негативно позначається на якості профілів. Якщо напрямна буде бракована, Вам навряд чи вдасться домогтися плавного руху воріт. Вони будуть перекошуватися, застрявати, доставляючи Вам істотний дискомфорт.

Ще один важливий момент - підбір роликів. Якщо говорити про полімерні коліщатка, то вони більш безшумні (але тільки в тому випадку, якщо деталі ідеально рівні). А металеві коліщатка мають більш тривалий термін служби завдяки своїй стійкості до змін погодних умов, а також впливу агресивних середовищ. На сильному морозі полімерна фурнітура на відкатні ворота може просто розсипатися. А під впливом зварювання деталі розплавляться.

Щоб ворота безперебійно працювали протягом тривалого часу, варто віддавати перевагу якісній фурнітурі. Не потрібно економити на таких деталях, інакше в подальшому доведеться переплачувати за ремонт. Вибір виробів дійсно істотний, тому краще потратьте свій час на ознайомлення з усім асортиментом, пропонованим сучасними виробниками.


01.12.2017

Читайте також:

Перший шоу-рум «Тріумф ВТ» у Чернігові
20.06.2020

Перший шоу-рум «Тріумф ВТ» у Чернігові. Купувати ворота і ролети стало ще приємніше

Автоматичні ворота для гаража чи приватної садиби, посилені ролети на двері та вікна житлового будинку, магазину чи офісу, шлагбауми і ще безліч супутніх товарів. Відтепер у Чернігові все це можна замовити не за каталогом і віртуальним описом, а випробувавши особисто і пересвідчившись в надійності на власні очі. Це стало можливим завдяки відкриттю в нашому місті першого торгівельно-виставкового залу провідного виробника усіх загаданих вище товарів – «Алютех».

На світовому ринку група компаній «Алютех» є одним з лідерів. Продукцію, що виробляється в Білорусі та на заводі в Києві добре знають і довіряють їй у більш ніж 60 країнах світу – від Африки та Азії до США, Німеччини та Великої Британії. В Чернігівській області офіційним і єдиним дилером «Алютех Груп» є фірма «Тріумф ВТ», яка вже 10 років забезпечує мешканців міста та всього регіону надійною продукцією і заслужено здобула популярність та авторитет серед замовників.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Чернігів

Всі види воріт, ролет і шлагбаумів в «Тріумф ВТ»

Якщо постає питання купити гаражні або в’їзні ворота, захисні ролети чи шлагбауми в Чернігівській області – то перша відповідь: звернутися до «Тріумф ВТ». Відтепер це твердження стало ще більш актуальним, адже вперше чернігівці можуть зробити замовлення, провівши справжній тест-драйв майбутньої покупки.

Шоурум «Тріумф ВТ» в Чернігові

Що являє собою демонстраційний зал?

Перший в Чернігівській області демонстраційний зал всієї лінійки товарів «Алютех» запрацював за адресою: вул. Козацька, 54. Тут представлені ворота різних серій, ролети, шлагбауми та інша продукція. Все це працююче і в реальному розмірі – тож покупець може перевірити і на власному досвіді пересвідчитися у безперебійній роботі автоматики, у надійності товару та буквально помацати майбутню покупку.

Якщо раніше під час вибору керуватися доводилося позитивними відгуками знайомих, інформацією з каталогів та сайтів і професійними консультаціями працівників компанії «Тріумф ВТ», то тепер усю продукцію можна випробувати особисто.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Алютех Чернігів

В наявності у шоу-румі фактично весь асортимент продукції, яку можна придбати: автоматика, фурнітура для усіх типів воріт, аксесуари. Великою перевагою є ще й те, що замовнику в демонстраційному залі дозволять зазирнути «за лаштунки» – покопирсатися у двигуні (представлені реальні моделі), пересвідчитися у тому, наскільки продуманою і надійної є його конструкція. Власне, після консультації від працівників виставкового залу можна буде власноруч, у разі необхідності, відремонтувати автоматику. Втім, навряд чи це знадобиться. Адже, по-перше, продукція «Алютех» максимально надійна (гарантія на усю продукцію та автоматику). А по-друге, «Тріумф ВТ» забезпечує усунення будь-яких неполадок як в рамках гарантійного сервісу, так і після завершення терміну гарантії. Тут настільки впевнені у товарі, який пропонують чернігівцям, що не бояться клопоту з ремонтом.

«Тріумф ВТ» в Чернігові Шоурум

Крім того, замовник на місці може отримати весь спектр послуг, пов’язаних з забезпеченням надійності і захищеності власного майна: заміри, консультації, монтаж і обслуговування. Окрема історія – індивідуальний підхід до дизайну воріт та ролет. В цьому ж таки шоу-румі можна переглянути усі зразки матеріалів (фактура, колір) і навіть замовити власне оформлення. Хочете – невеликий логотип власного бренду. Або навіть своє фото на всю площу.

І ще один важливий момент. Користуючись усіма перевагами офіційної співпраці з виробником, «Тріумф ВТ» пропонує ціни, які задовольняють потреби найвимогливіших покупців. Тобто, купити гаражні ворота, ролети чи будь-які інші товари у Чернігові та Чернігівській області без переплат можна саме тут – на вулиці Козацькій, 54. Попередньо доречно ознайомитися з каталогом товарів на сайті компанії https://twt.com.ua, а вже потім вирушати до виставкового залу. Тел.: (093) 993-66-66 та (096) 993-66-66.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Чернігів

Асортимент продукції компанії «Тріумф ВТ»:

Шоурум «Тріумф ВТ» Алютех Чернігів

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: