Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Вибір фурнітури на відкатні ворота

Вибір фурнітури на відкатні ворота

З усіх існуючих різновидів воріт, відкатні конструкції користуються особливою популярністю. Це пов'язано з простотою, зручністю їх експлуатації, невибагливістю у догляді і довговічністю. Купуючи відкатні ворота, необхідно додатково подбати про якісну фурнітуру. Вдало підібрані деталі істотно продовжать термін служби воріт. Що конкретно входить в комплект фурнітури для відкатних воріт?

  • Шина напрямної (балка або рейки). Довжина цієї деталі варіюється від 5 до 7 м;
  • Роликові каретки. Для воріт потрібно дві штуки. Каретки можуть бути оснащені коліщатками, виготовленими з металу або полімерного матеріалу;
  • Верхні ролики, призначені для утримування воріт від розгойдування;
  • Вловлювачі для воріт (верхній і нижній);
  • Кінцевий ролик і заглушка;
  • Кронштейн утримує.

Деякі люди вважають, що ціна на фурнітуру для відкатних воріт занадто висока, тому купують окремі частини набору, нехтуючи придбанням заглушок і уловлювачів. Така точка зору неправильна, оскільки вартість окремих елементів обійдеться Вам дорожче в порівнянні з ціною за цілий комплект. Це принципова позиція заводів, з цехів яких виходить фурнітура на відкатні ворота.

Купівля фурнітури на відкатні ворота

Сьогодні на ринку представлений значний асортимент фурнітури відкатних воріт, ціна на товар варіюється в залежності від виробника. Непідготовленій людині непросто зорієнтуватися в розмаїтті пропонованої продукції. Щоб не потрапити в халепу, купуючи комплект фурнітури для відкатних воріт, уважно розгляньте кожну деталь. Особливу увагу приділіть направляючих профілів. Здавалося б, це досить звичайний виріб, але насправді, для виробництва такої деталі необхідно дороге устаткування. Деякі недобросовісні компанії економлять на купівлі верстатів, а це негативно позначається на якості профілів. Якщо напрямна буде бракована, Вам навряд чи вдасться домогтися плавного руху воріт. Вони будуть перекошуватися, застрявати, доставляючи Вам істотний дискомфорт.

Ще один важливий момент - підбір роликів. Якщо говорити про полімерні коліщатка, то вони більш безшумні (але тільки в тому випадку, якщо деталі ідеально рівні). А металеві коліщатка мають більш тривалий термін служби завдяки своїй стійкості до змін погодних умов, а також впливу агресивних середовищ. На сильному морозі полімерна фурнітура на відкатні ворота може просто розсипатися. А під впливом зварювання деталі розплавляться.

Щоб ворота безперебійно працювали протягом тривалого часу, варто віддавати перевагу якісній фурнітурі. Не потрібно економити на таких деталях, інакше в подальшому доведеться переплачувати за ремонт. Вибір виробів дійсно істотний, тому краще потратьте свій час на ознайомлення з усім асортиментом, пропонованим сучасними виробниками.


01.12.2017

Читайте також:

Охорона від сонця і непроханих гостей
23.02.2018

Замислюєтеся, які ролети для вікон, зовнішні або внутрішні краще підійдуть вашому будинку? Ми постараємося допомогти Вам вирішити цю проблему.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: