Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Новий високошвидкісний електропривід Alutech AM0/06-28R для ролетних систем

Новий високошвидкісний електропривід Alutech AM0/06-28R для ролетних систем

Новий високошвидкісний внутрішньовальний електропривід Алютех AM0/06-28R з вбудованим радіоприймачем для ролетних систем

По численним побажанням клієнтів, в лінійку внутрішньовальних приводів із вбудованим радіоприймачем компанія Alutech додала нову модель AM0/06-28R, яка використовується під 40 вал з обертовим моментом 6 Нм і швидкістю обертання 28 обертів за 1 хвилину.

AM0/06-28R - це високошвидкісний мотор, який дає можливість відкривати і закривати захисні ролети в півтора рази швидше, ніж стандартні мотори від компанії Alutech під той же 40 вал зі швидкістю 17 обертів на хвилину. Так, тепер за допомогою нового потужного мотора AM0/06-28R захисна ролета з профілю AR/40 висотою в 2 метри відкриється або закриється всього за 13 секунд, а зі старим звичайним мотором, швидкість якого складає всього 17 обертів на хвилину, вона рухається - 21 секунду. Підвищена швидкість роботи цієї нової ролетної системи особливо значима для великих конструкцій, - висота яких становить понад 2 метри.

Склад комплектації цього нового мотора такий же, як і комплектації електроприводів серії AM0/R, AM1/R. В даний стандартний набір входять: адаптер під 40 вал і зручне кріплення з метизами і нейлонової стяжкою, яке дає можливість встановлювати цей електропривод на бічні кришки серії SF45/u-B без засверлювання.

Встановлюється новий електропривод дуже просто, як і аналогічні екземпляри приводів даної серії.

Найкращі переваги новинки Alutech

1. Спрощений і швидкий монтаж, оскільки немає необхідності монтувати додатково окремий радіоприймач і підключати до приводу.
2. Дуже просте і зрозуміле програмування.
3. Радіус дії новинки до 100 метрів в зоні прямої видимості.
4. Інтегрований радіоприймач з динамічним кодом забезпечить Вам захист від копіювання пультів.
5. У стандартний комплект поставки новинки входить надійне кріплення і адаптер.

Для управління новим електроприводом використовуються наступні пульти дистанційного керування: AT-1, AT-1S, AT-15, AT-15S, AT-4N. Весь процес програмування приводу докладно описаний в розгорнутій зрозумілій презентації, і також в інструкції.

В асортименті «Alutech» є в наявності зовнішні радіоприймачі серії CURD і пульти дистанційного управління. Саме вони підходять для застосування в ситуаціях, коли з різних причин немає можливості використовувати нові внутрішньовальні приводи з вбудованим радіоприймачем, а саме в той момент, коли встановлюється привід з системою аварійного відкривання NHK.

Новий привід вже доступний для покупки (замовлення) в нашому магазині компанії «Тріумф ВТ» в Чернігові. Телефонуйте для уточнення будь-яких питань, які стосуються купівлі та ціни нового високошвидкісного електроприводу AM0/06-28R від Alutech для ролетних систем.

Пам'ятайте, що компанія «Alutech» завжди розвиває асортимент сучасної автоматики для ролетних систем і автоматики для воріт, щоб дані вироби мали підвищену конкурентоспроможність на ринку автоматики України та Європи.


13.12.2017

Читайте також:

Чим відрізняються ворота секційні Алютех
09.11.2017

Секційні ворота користуються значною популярністю серед споживачів, оскільки мають стильний дизайн, стійкість до злому, добре захищають від зовнішніх впливів. Крім того, завдяки підіймальному відкриванню економлять місце, в приміщенні якого вони встановлені. Одними з найбільш затребуваних на ринку воріт, завдяки своїй надійності і широкому модельному ряду, вважаються секційні ворота Алютех. Вони міцно закріпилися на сучасному ринку і продовжують займати лідируючі позиції з продажу. У нашому магазині в Чернігові, можна купити даний вид продукції за абсолютно доступними цінами. Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: