Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Новий високошвидкісний електропривід Alutech AM0/06-28R для ролетних систем

Новий високошвидкісний електропривід Alutech AM0/06-28R для ролетних систем

Новий високошвидкісний внутрішньовальний електропривід Алютех AM0/06-28R з вбудованим радіоприймачем для ролетних систем

По численним побажанням клієнтів, в лінійку внутрішньовальних приводів із вбудованим радіоприймачем компанія Alutech додала нову модель AM0/06-28R, яка використовується під 40 вал з обертовим моментом 6 Нм і швидкістю обертання 28 обертів за 1 хвилину.

AM0/06-28R - це високошвидкісний мотор, який дає можливість відкривати і закривати захисні ролети в півтора рази швидше, ніж стандартні мотори від компанії Alutech під той же 40 вал зі швидкістю 17 обертів на хвилину. Так, тепер за допомогою нового потужного мотора AM0/06-28R захисна ролета з профілю AR/40 висотою в 2 метри відкриється або закриється всього за 13 секунд, а зі старим звичайним мотором, швидкість якого складає всього 17 обертів на хвилину, вона рухається - 21 секунду. Підвищена швидкість роботи цієї нової ролетної системи особливо значима для великих конструкцій, - висота яких становить понад 2 метри.

Склад комплектації цього нового мотора такий же, як і комплектації електроприводів серії AM0/R, AM1/R. В даний стандартний набір входять: адаптер під 40 вал і зручне кріплення з метизами і нейлонової стяжкою, яке дає можливість встановлювати цей електропривод на бічні кришки серії SF45/u-B без засверлювання.

Встановлюється новий електропривод дуже просто, як і аналогічні екземпляри приводів даної серії.

Найкращі переваги новинки Alutech

1. Спрощений і швидкий монтаж, оскільки немає необхідності монтувати додатково окремий радіоприймач і підключати до приводу.
2. Дуже просте і зрозуміле програмування.
3. Радіус дії новинки до 100 метрів в зоні прямої видимості.
4. Інтегрований радіоприймач з динамічним кодом забезпечить Вам захист від копіювання пультів.
5. У стандартний комплект поставки новинки входить надійне кріплення і адаптер.

Для управління новим електроприводом використовуються наступні пульти дистанційного керування: AT-1, AT-1S, AT-15, AT-15S, AT-4N. Весь процес програмування приводу докладно описаний в розгорнутій зрозумілій презентації, і також в інструкції.

В асортименті «Alutech» є в наявності зовнішні радіоприймачі серії CURD і пульти дистанційного управління. Саме вони підходять для застосування в ситуаціях, коли з різних причин немає можливості використовувати нові внутрішньовальні приводи з вбудованим радіоприймачем, а саме в той момент, коли встановлюється привід з системою аварійного відкривання NHK.

Новий привід вже доступний для покупки (замовлення) в нашому магазині компанії «Тріумф ВТ» в Чернігові. Телефонуйте для уточнення будь-яких питань, які стосуються купівлі та ціни нового високошвидкісного електроприводу AM0/06-28R від Alutech для ролетних систем.

Пам'ятайте, що компанія «Alutech» завжди розвиває асортимент сучасної автоматики для ролетних систем і автоматики для воріт, щоб дані вироби мали підвищену конкурентоспроможність на ринку автоматики України та Європи.


13.12.2017

Читайте також:

Тріумф ВТ – надійний постачальник воріт та автоматики
26.11.2020

Коли на ринку в будь-якій галузі присутня велика кількість гравців – це добре для споживача, адже конкуренція – двигун прогресу і запобіжник проти захмарних цін, як це буває у випадку з монополіями. Але виникає і проблем – за наявності надзвичайно широкого вибору покупець часто не може зорієнтуватися і обрати оптимальний варіант. Оптимальний за якістю, ціною і функціональністю товару чи послуги. Наразі на ринку воріт, автоматики для воріт, шлагбаумів, ролетів та інших товарів цього ж напрямку – безліч пропозицій. Як же у всіх них не потонути?

Експерти радять керуватися трьома простими критеріями під час вибору постачальника. І критерії ці спільні на усіх рівнях: неважливо – купуєте ви продукти чи автомобіль або нерухомість.

По-перше, зверніть увагу на те, як довго компанія працює на ринку. Фірми-одноденки тому так і називаються, що розраховують свою діяльність максимум на рік, після чого зникають. На відміну від них компанія «Тріумф ВТ» вже більше 11 років працює з клієнтами по всій Україні. Минулого року компанія інвестувала у власний розвиток і відкрила відразу два шоуруми – у Чернігові та Києві і зупинятися на цьому не планує. Це свідчить про те, що «Тріумф ВТ» з нами надовго.

Другий важливий фактор – комплексний підхід до роботи. Виступити у ролі посередника може фактично кожен. Знайти клієнта, продати йому товар і на цьому забути про його існування – проста схема, але для тривалої стратегії вона не підходить. «Тріумф ВТ» мало того, що пропонує нижчі ціни на продукцію завдяки прямій співпраці з найбільшими виробниками воріт та автоматики, так ще й забезпечує супутні послуги. Це і заміри, і доставка, і монтаж обладнання, і сервісне обслуговування. І, звісно, гарантія як на придбаний вами товар, так і на роботи. Навіть якщо в процесі експлуатації виникнуть якісь непередбачувані питання – ви завжди знаєте до кого звернутися, аби їх вирішити.

Третій критерій – асортимент продукції. Щоб не шукати усе необхідне для будинку, підприємства чи гаража обладнання – найкраще звернутися туди, де вам запропонують обирати все відразу. «Тріумф ВТ» пропонує максимально широкий вибір промислових, гаражних, в’їзних, секційних, відкатних, панорамних, ролетних, розпашних, швидкісних воріт. А також – автоматику для воріт усіх видів, шлагбауми, захисні ролети та фурнітуру до усього обладнання, аксесуари (фотоелементи, сигнальні лампи, тощо), профілі, короба і багато чого іншого. І все це від найвідоміших виробників: транснаціональної корпорації Alutech (Алютех), продукція якої чудово зарекомендувала себе у всьому світі – від США до Африки; італійського виробника автоматики Comunello, німецького постачальника електрообладнання Marantec, ТМ An Motors та інших. І важливий нюанс – все це можна не просто обрати за каталогами, а ще й випробувати особисто у вже згаданих шоурумах, аби на власному досвіді переконатися у якості та надійності товару.

«Тріумф ВТ» – це найбільший склад продукції у Чернігівській області. Це ексклюзивне партнерство з найбільшими виробниками та постачальниками. Це співпраця з іншими продавцями, які закуповують ворота і автоматику саме у компанії «Тріумф ВТ». Це компанія, яка працює як на роздрібному, так і на гуртовому ринках. Це, власне, оптимальна відповідь на питання: «Як вибрати надійного постачальника, який не підведе і задовольнить усі потреби клієнта?».

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: