Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Захисні ролети на вікна: безпека, комфорт, краса

Захисні ролети на вікна: безпека, комфорт, краса

Ролети на вікна - продумані конструкції, покликані захистити від проникнення в будинок непрошених гостей. Складаються із полотна, яке намотується на спеціальний вал, що рухається по напрямних, механізму управління. Він може бути: електричним, механічним, комбінованим. Від його вигляду залежить ціна на ролокасети на вікна. Для вала передбачений спеціальний короб. Він кріпиться над вікном або у верхній його частині. Полотно складається з ламелей або профілів, зафіксованих між собою за допомогою замків. Таке кріплення не заважає полотну згортатися в рулон.

Як правило, дані конструкції монтуються вертикально. Також їх можна встановити на мансардні вікна. Але при цьому кут нахилу даху повинен складати не більше 40 градусів.

Крім захисної функції на ролети на вікна захисні покладається ще одна. Вона полягає в оздобленні будівлі. Завдяки тому, що виріб може бути забарвлений в різні відтінки, він здатний гармонійно вписатися в будь-архітектурні стилі. З ним вийде втілити в життя різноманітні дизайнерські рішення. Такі конструкції відповідають усім вимогам сучасності.

Незважаючи на те, що системи з'явилися на споживчому ринку нашої країни недавно, вони користуються підвищеним попитом. Багато хто прагне ролети на вікна купити, так як вони практичні, зручні у використанні, надійні. За рахунок них забезпечується високий рівень безпеки. Коли полотно опущено, тобто в робочому стані, конструкції перешкоджають проникненню всередину сторонніх. Дані системи мають не тільки захисні функції, а ще ряд інших переваг:

 • Це відмінна заміна металевих грат.
 • Економія. Якщо купити ролети на вікна, то можна заощадити на фарбуванні. Справа в тому, що їх не потрібно щорічно покривати фарбою, оновлювати, як металеві віконниці.
 • Не закривають краєвиди із вікна. Можна підняти ролети і подивитися, що відбувається на вулиці, а не визирати через візерунки в гратах.
 • Легко піднімаються, опускаються. Механізм настільки простий у використанні, що з ним зможуть впоратися навіть маленькі діти.
 • Їх легко замінити на нові при оновленні будинку, квартири. Представлена сьогодні на споживчому ринку колірна гамма дозволяє підібрати ідеальний варіант, який підійде за всіма параметрами.
 • Зниження витрат на опалення. Ролети на вікна захисні забезпечують до 40% економії витрат на опалення, так як мають теплоізоляційну функцію. Повний, заповнений пінополіуретаном профіль, дає можливість істотно знизити тепловіддачу.
 • У жарку пору зберігають в приміщеннях прохолоду. За допомогою ролетів можна контролювати проникнення променів сонця в будинок. Це дасть можливість знизити ризик вицвітання і вигорання меблів, предметів інтер'єру.
 • Захист від вологи, пилу віконних рам, скла.
 • На рольставні на вікна ціна доступна всім. Їх може встановити собі в нашій країні практично кожен.
 • Тривалий період експлуатації.

Ролети на вікна - відмінне, вигідне рішення для будь-якого заміського будинку, квартири.


22.12.2017

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: карантин чи локдаун – не перешкода для надійної роботи
04.12.2020

Кожна економічна криза має дві сторони і може призвести до двох варіантів наслідків для підприємства: слабкі залишать ринок, а потужні – загартуються і перебудуються так, аби лишитися на вершині.

Нинішня пандемія та карантин впливають так само. Хто був передбачливим та зміг прорахувати ситуацію наперед – зараз «на коні». Наприклад, компанія «Тріумф ВТ» – найбільш потужний гравець у Чернігівській області на ринку воріт усіх типів та автоматики.

В умовах, коли через закриті кордони, через карантинні обмеження та різноманітні форс-мажорні обставини багато домовленостей втрачають свою актуальність, коли виробники, постачальники, продавці та споживачі мають все менше можливостей для реалізації своїх завдань, як ніколи важливими стають такі критерії, як надійність та оперативність.

«Тріумф ВТ» і до цього був найбільшим у північному регіоні України постачальником, коли мова заходить про секційні, ролетні, відкатні та розпашні ворота. Фактично усі продавці закуповували тут обладнання, а усі наймасштабніші замовлення та проекти не обходилися без участі компанії. А тепер – і поготів.

Адже зараз, коли перебої з поставками – звичайнісінька річ у будь-якій галузі, на складах «Тріумф ВТ» перебуває достатня кількість воріт, шлагбаумів, автоматики, фурнітури та іншого обладнання.  А це значить, що жоден локдаун не завадить компанії вчасно виконати свої зобов’язання перед замовником чи партнером – підібрати потрібний товар та оперативно відправити його (як правило – у день замовлення).

До речі, доставка «Тріумф ВТ» – це ще один приклад того, як у непростих сьогоднішніх умовах потрібно працювати, аби не просто вижити, але й відкривати нові перспективи. Обраний товар можна або забрати самостійно на складах компанії, або отримати швидку доставку власним транспортом «Тріумф ВТ» (до речі, за умови великого замовлення доставка по Чернігівській області – безплатна), або ж скористатися послугами сторонніх транспортних компаній. Зручний варіант може підібрати кожен.

І це ще ми не згадали такий важливий момент, як цінова політика. «Тріумф ВТ» – єдиний офіційний у Чернігівській області представник всесвітньо відомого виробника воріт «Алютех», що дозволяє пропонувати найбільш вигідні для замовника умови.

Тож рецепт лідерства компанії в регіоні пояснюється просто:

 • уміння прогнозувати і бути попереду на кілька кроків
 • надійна злагоджена робота на всіх етапах (від замірів – до доставки та монтажу)
 • оперативність у роботі
 • надійний товар та сервіс
 • найбільш привабливі ціни

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: