Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Секційні ворота: конструкція, переваги використання

Секційні ворота: конструкція, переваги використання

Секційні ворота в гараж - незамінні системи, які необхідні кожному. Незалежно від того, гараж стоїть окремо або в будинку, йому необхідні надійні міцні ворота. Вони особливо актуальні там, де потрібно заощадити простір. Дані вироби складаються з безлічі елементів.

Що включають в себе секційні ворота в гараж

Елементи конструкції даної системи заслуговують на окрему увагу. Будь-які секційні ворота складаються з полотна, що включає в себе кілька секцій. Останні приєднуються один до одного за допомогою петель. Також в систему включаються підвіси, напрямні за якими піднімаються і опускаються ворота. Обов'язкова частина конструкції - пружинний механізм. За рахунок нього забезпечується балансування металевого полотна. Ціна на секційні ворота залежить від того, які саме матеріали, комплектуючі використовувалися при виготовленні. Хто саме був виробником: вітчизняна або іноземна компанія.

Що стосується принципу функціонування секційних систем, то він досить простий: полотно за допомогою роликів по рейках і напрямних рухається вгору або вниз. У відкритому стані секційні ворота в гараж розташовуються на стелі над прорізом. Якщо в приміщенні дозволяє висота стелі, то можуть бути змонтовані вертикальні конструкції.

Незалежно від того, який варіант монтажу найбільше підходить, дані конструкції будуть володіти рядом переваг. Саме за них варто купити гаражні секційні ворота.

Переваги секційних гаражних воріт

Перерахувати всі плюси даних конструкцій для відкривання/закривання гаража складно. Зупинимося тільки на найбільш значущих. Вони будуть полягати в наступному:

  • Раціональна система відкривання. Якщо встановити систему за отвір, то можна буде вхід використовувати повністю.
  • Безпека. Будуть надійно захищати майно від зазіхань на нього сторонніх. Потужний замок ригеля виключає проникнення всередину з використанням грубої сили.
  • Висока герметизація отвору.
  • Відмінна теплоізоляція. За цю якість варто купити гаражні секційні ворота, так як всередині у гаражі завжди буде ідеальний мікроклімат. В результаті автомобіль буде легко заводитися, а в літній період не будуть пересихати його деталі і ущільнювачі, яким протипоказані підвищені температурні показники.
  • Економія простору. Відкрити дані конструкції вийде навіть, якщо площа буде сильно обмежена. Причому під'їхати до таких секційних воріт вийде практично впритул.
  • Нескладна конструкція.
  • Висока надійність.
  • Мінімальні вимоги до установки. Єдине, що необхідно - достатня висота стелі в гаражі.
  • Комфорт. Взимку під час сильних снігопадів від таких воріт не доведеться відкидати сніг. Навіть недосвідчені водії без проблем заїдуть в гараж, не пошкодивши крила об його стулки.
  • Оптимальне співвідношення вартості і якості. Ціна на секційні ворота відповідає якості. Такі ворота потрібні в кожному гаражі. Вони суттєво спрощують життя.


26.12.2017

Читайте також:

Підйомні і розпашні ворота: які надійніше для гаража
15.02.2019

Призначення гаража всім добре відомо - він повинен захищати автомобіль або інший транспортний засіб від несприятливих погодних умов, хакером і викрадачів. І найважливішим елементом, що гарантує збереження авто, є гаражні ворота. Власник в першу чергу зіштовхнеться з проблемою вибору, оскільки варіантів багато, і необхідно оцінити всі їх переваги.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: