Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Рольставні захистять і прикрасять собою будь-які приміщення, будинки, будівлі

Рольставні захистять і прикрасять собою будь-які приміщення, будинки, будівлі

Рольставні захисні - відмінні надійні системи для захисту лоджій, дверей, вікон, павільйонів, магазинів, гаражів. Вони здатні захистити собою різні приміщення. Відрізняються респектабельним естетичним виглядом. Чи зможуть прикрасити фасади котеджів, офісів, магазинів, заміських будинків. Мають ряд відмінностей.

Практичні особливості рольставней

Купити рольставні варто через їх особливості. При виготовленні цих конструкцій використовуються профілі. Вони можуть мати ширину: 77, 60, 55, 40, 45, 39 мм. Вибір параметрів залежить від габаритів майбутньої конструкції. Профіль може бути зроблений з алюмінію або сталі. Він екструдований, наповнений спеціальним утеплювачем. Дані системи вважаються відмінною альтернативою грат з металу. Вони здатні забезпечити захист від: променів сонця, вологи, пилу, шуму. Мають підвищені теплоізоляційні характеристики. Чим більший буде шар утеплювача, тим вище на ролокасети ціна.

Ще одна особливість виробу полягає в простому монтажі. Конструкція може бути встановлена, як в споруджуваний будинок, так і вже введену в експлуатацію будову. У відкритому вигляді вона повністю відповідає техніці безпеки, тому що не буде перешкоджати евакуації з будинку людей, приміщень.

При виробництві виробів використовуються новітні технології, напрацювання не суперечать загально визнаним стандартам. Продукція сертифікована, що підтверджує її високу якість, надійність використання, міцність. Велика колірна гамма дозволяє вибрати систему, яка підходить під будь-які дизайнерські рішення. Також особливість виробів буде полягати в їх конструкції.

Конструкторські особливості рольставней

Рольставні захисні складаються з декількох простих елементів, за рахунок яких забезпечується надійна робота всієї системи, а саме:

  • Ламелей. Вони складаються в полотно. Скріплені між собою, залишаються рухливими.
  • Напрямних. Сприяють пересуванню планок.
  • Валу. Елемент на який намотується полотно.
  • Захисного короба. У ньому розміщуються ламелі.

Незважаючи на те, що внутрішньо вироби схожі, купити ролети можна різної модифікації. Дані конструкції прийнято ділити на види залежно від різних ознак.

Різновиди рольставней

В першу чергу вироби ранжуються за типом управління. Вони можуть бути:

  • Автоматизованими. Використовується електричний привід.
  • Ручними. Як правило, для пересування застосовуються стрічка, редуктор, воротковий привід.

У другу чергу, конструкції підрозділяються за способом монтажу. Бувають: вертикальними, горизонтальними. Найчастіше використовується перший вид. Його прийнято поділяти на:

  • Зовнішній. Короб з елементами фіксується зовні будівлі. Даний вид кріплення вважається найбільш простим.
  • Вбудований. Захисний короб монтується в будинку. При такому вигляді забезпечується 100% захист від проникнення.
  • Комбінований. Короб ставиться в отвір. Використовується таке кріплення рідко.

Сьогодні на ролокасети ціна не така висока, як здається, тому їх може дозволити собі кожен.


29.12.2017

Читайте також:

Як доглядати за секційними гаражними воротами
24.09.2018

Секційні гаражні ворота - поради по догляду

Вирішивши замовити секційні ворота в Чернігові, необхідно не тільки знати, на які параметри звертати увагу при виборі, а й вивчити правила догляду за ними. Це забезпечить довгий термін служби і безперебійне функціонування. Всі дії, спрямовані на забезпечення належного рівня роботи, не вимагають особливих зусиль, не віднімуть багато часу, але користь від їх проведення складно переоцінити. Конструкція включає в себе безліч дрібних механізмів, які потребують періодичного огляду та мастила.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: