Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Рольставні захистять і прикрасять собою будь-які приміщення, будинки, будівлі

Рольставні захистять і прикрасять собою будь-які приміщення, будинки, будівлі

Рольставні захисні - відмінні надійні системи для захисту лоджій, дверей, вікон, павільйонів, магазинів, гаражів. Вони здатні захистити собою різні приміщення. Відрізняються респектабельним естетичним виглядом. Чи зможуть прикрасити фасади котеджів, офісів, магазинів, заміських будинків. Мають ряд відмінностей.

Практичні особливості рольставней

Купити рольставні варто через їх особливості. При виготовленні цих конструкцій використовуються профілі. Вони можуть мати ширину: 77, 60, 55, 40, 45, 39 мм. Вибір параметрів залежить від габаритів майбутньої конструкції. Профіль може бути зроблений з алюмінію або сталі. Він екструдований, наповнений спеціальним утеплювачем. Дані системи вважаються відмінною альтернативою грат з металу. Вони здатні забезпечити захист від: променів сонця, вологи, пилу, шуму. Мають підвищені теплоізоляційні характеристики. Чим більший буде шар утеплювача, тим вище на ролокасети ціна.

Ще одна особливість виробу полягає в простому монтажі. Конструкція може бути встановлена, як в споруджуваний будинок, так і вже введену в експлуатацію будову. У відкритому вигляді вона повністю відповідає техніці безпеки, тому що не буде перешкоджати евакуації з будинку людей, приміщень.

При виробництві виробів використовуються новітні технології, напрацювання не суперечать загально визнаним стандартам. Продукція сертифікована, що підтверджує її високу якість, надійність використання, міцність. Велика колірна гамма дозволяє вибрати систему, яка підходить під будь-які дизайнерські рішення. Також особливість виробів буде полягати в їх конструкції.

Конструкторські особливості рольставней

Рольставні захисні складаються з декількох простих елементів, за рахунок яких забезпечується надійна робота всієї системи, а саме:

 • Ламелей. Вони складаються в полотно. Скріплені між собою, залишаються рухливими.
 • Напрямних. Сприяють пересуванню планок.
 • Валу. Елемент на який намотується полотно.
 • Захисного короба. У ньому розміщуються ламелі.

Незважаючи на те, що внутрішньо вироби схожі, купити ролети можна різної модифікації. Дані конструкції прийнято ділити на види залежно від різних ознак.

Різновиди рольставней

В першу чергу вироби ранжуються за типом управління. Вони можуть бути:

 • Автоматизованими. Використовується електричний привід.
 • Ручними. Як правило, для пересування застосовуються стрічка, редуктор, воротковий привід.

У другу чергу, конструкції підрозділяються за способом монтажу. Бувають: вертикальними, горизонтальними. Найчастіше використовується перший вид. Його прийнято поділяти на:

 • Зовнішній. Короб з елементами фіксується зовні будівлі. Даний вид кріплення вважається найбільш простим.
 • Вбудований. Захисний короб монтується в будинку. При такому вигляді забезпечується 100% захист від проникнення.
 • Комбінований. Короб ставиться в отвір. Використовується таке кріплення рідко.

Сьогодні на ролокасети ціна не така висока, як здається, тому їх може дозволити собі кожен.


29.12.2017

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: карантин чи локдаун – не перешкода для надійної роботи
04.12.2020

Кожна економічна криза має дві сторони і може призвести до двох варіантів наслідків для підприємства: слабкі залишать ринок, а потужні – загартуються і перебудуються так, аби лишитися на вершині.

Нинішня пандемія та карантин впливають так само. Хто був передбачливим та зміг прорахувати ситуацію наперед – зараз «на коні». Наприклад, компанія «Тріумф ВТ» – найбільш потужний гравець у Чернігівській області на ринку воріт усіх типів та автоматики.

В умовах, коли через закриті кордони, через карантинні обмеження та різноманітні форс-мажорні обставини багато домовленостей втрачають свою актуальність, коли виробники, постачальники, продавці та споживачі мають все менше можливостей для реалізації своїх завдань, як ніколи важливими стають такі критерії, як надійність та оперативність.

«Тріумф ВТ» і до цього був найбільшим у північному регіоні України постачальником, коли мова заходить про секційні, ролетні, відкатні та розпашні ворота. Фактично усі продавці закуповували тут обладнання, а усі наймасштабніші замовлення та проекти не обходилися без участі компанії. А тепер – і поготів.

Адже зараз, коли перебої з поставками – звичайнісінька річ у будь-якій галузі, на складах «Тріумф ВТ» перебуває достатня кількість воріт, шлагбаумів, автоматики, фурнітури та іншого обладнання.  А це значить, що жоден локдаун не завадить компанії вчасно виконати свої зобов’язання перед замовником чи партнером – підібрати потрібний товар та оперативно відправити його (як правило – у день замовлення).

До речі, доставка «Тріумф ВТ» – це ще один приклад того, як у непростих сьогоднішніх умовах потрібно працювати, аби не просто вижити, але й відкривати нові перспективи. Обраний товар можна або забрати самостійно на складах компанії, або отримати швидку доставку власним транспортом «Тріумф ВТ» (до речі, за умови великого замовлення доставка по Чернігівській області – безплатна), або ж скористатися послугами сторонніх транспортних компаній. Зручний варіант може підібрати кожен.

І це ще ми не згадали такий важливий момент, як цінова політика. «Тріумф ВТ» – єдиний офіційний у Чернігівській області представник всесвітньо відомого виробника воріт «Алютех», що дозволяє пропонувати найбільш вигідні для замовника умови.

Тож рецепт лідерства компанії в регіоні пояснюється просто:

 • уміння прогнозувати і бути попереду на кілька кроків
 • надійна злагоджена робота на всіх етапах (від замірів – до доставки та монтажу)
 • оперативність у роботі
 • надійний товар та сервіс
 • найбільш привабливі ціни

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: