Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Купівля автоматики для відкатних воріт

Купівля автоматики для відкатних воріт

Рішення про вибір правильних воріт повинно бути продиктовано питанням функціональності. Коли вхідну систему плануєте інтенсивно експлуатувати, варто докласти всіх зусиль, щоб надати їй простоту обслуговування. Автоматика на відкатні ворота в рази покращує комфорт їх використання. Функціональність не означає, що обраний Вами варіант не буде виглядати елегантно і прикрашати об'єкт.

Розсувні ворота - це більш сучасний варіант з одним крилом. Така конструкція відкривається по внутрішній стороні паркану. Ціна на відкатні ворота з автоматикою трохи вище, ніж на звичайні, але витрачені кошти дуже швидко себе окуповують. Конструкція такої системи досить широка, тому важливо пам'ятати, що на ділянці не повинно бути ніяких перешкод.

На що звернути увагу при виборі відкатних воріт

Якщо ви вирішили купити автоматику на відкатні ворота в Чернігові, то швидше за все знайомі з перевагами такої системи. По-перше, Вам навіть не потрібно виходити з дому або автомобіля, щоб відкрити хвіртку. Такі ворота характеризуються більш високим рівнем безпеки, тому що на них немає замка, який можна при бажанні зламати.

Відкатні ворота з автоматикою повинні бути оснащені якісним мотором. Саме завдяки йому механізм буде працювати при будь-яких погодних умовах. Розмір теж має значення, не поскупилася і встановіть ширшу модель.

У разі масивних огорож рекомендується вибирати ворота, встановлені на спеціальних рейках. Ціна такої автоматики на відкатні ворота трохи вище, але в деяких випадках це єдиний правильний варіант. Ці рейки забезпечують безперебійну роботу механізмів при його підтримці. Їх присутність, однак, може бути досить проблематичною. На рейках часто виникає невеликий бруд, який ми повинні регулярно видаляти. Якщо у нас не буде занадто багато часу для цього, тоді краще вибрати більш легкі самонесучі структури. Самонесучі ворота закріплені на стійкій стійці. Конструкція рухається над землею і набагато зручніше в повсякденному використанні. В кінці кожного самонесучого затвора є так званий противагу.

Останній важливий фактор при виборі. Якщо ви плануєте купити автоматику на відкатні ворота, варто звернути увагу на матеріал виготовлення. Металеві конструкції повинні бути покриті тонким шаром цинку, який запобіжить корозії і подовжить термін служби. Ворота з неоцинкованого металу можуть бути трохи дешевші, але вимагають регулярного технічного обслуговування. Без правильної консервації метал може поіржавіти через кілька років експлуатації.


25.01.2018

Читайте також:

Управління воротами, як воно відбувається
03.12.2018

Комплекти автоматики для воріт - радіопульти

Для зручного управління воротами автовласники часто використовують дистанційні системи управління. Вони підходять тим людям, які цінують свій час і прагнуть до комфорту. Щоб привести ворота в рух можна скористатися пультом дистанційного керування, пластиковою карткою або ключем.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: