Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Промислові секційні ворота

Промислові секційні ворота

Ворота секційні промислові можуть використовуватися всередині та в усіх типах будинків, починаючи з автомобільних цехів, складських залів, по гіпермаркетів і великих логістичних центрів. Вони можуть бути обладнані калиткою, щоб уникнути безперервного відкриття ворот при русі педалей, остеклення у вигляді вікон, вентиляційних решіток, пристроїв автоматизації або контролю доступу. Вибір одного з можливих способів відкриття забезпечує зручну роботу. Промислові секційні ворота Алютех це інвестиція на багато років.

Переваги такого типу конструкцій:

  • Безпека в кожен момент закриття і відкриття.
  • Висока ізоляція двері завдяки міцним прокладкам.
  • Стійкість до атмосферних умов.
  • Збереження простору за проємом і максимальне використання поверхні всередині об'єкта.

Ціни на промислові секційні ворота варіюються в залежності від матеріалу, з якого вони зроблені, розміру і фірми. Заслінка воріт у відкритому положенні може приймати різні положення: горизонтальні, вертикальні або під кутом. Різноманітність видів дозволяє встановлювати конструкції на більшість промислових об'єктів. Правильно встановлені ворота не заважають руху всередині залу.

Вибір відповідного типу воріт

Ворота секційні промислові можуть управлятися вручну або автоматично. Через вагу полотна ручне управління використовується, коли розмір воріт не перевищує 3 на 3 метри. Електропривод монтується безпосередньо на валу секційних воріт. Для установки електроприводу необхідно надати додатковий простір необхідне для його монтажу.

Наша компанія «Тріумф ВТ» пропонує промислові секційні ворота Алютех, які отримали славу одних з найбільш надійних в цьому сегменті. Такі ворота задовольняють найскладніші запити з точки зору відповідності їх зовнішнього вигляду об'єкту та безпеки. Скління допомагає освітлити темні зали і підкреслює сучасність будівлі.

У сучасному будівництві колір став важливим елементом формування іміджу компанії, тому ми пропонуємо різноманітні колірні рішення для задоволення естетичних і архітектурних вимог.

Придбати промислові секційні ворота, ціна яких не вдарить сильно по кишені можна на нашому сайті. При появі питань Ви завжди можете зв'язатися з нашими консультантами, які допоможуть Вам у виборі та порадять відповідний тип продукції для Ваших цілей. Замовлення Ви можете зробити в будь-який зручний робочий час. Інвестуючи в промислові ворота, Ви гарантуєте безпеку і комфорт роботи Вашого підприємства.


02.02.2018

Читайте також:

Скільки коштує автоматичний шлагбаум
11.12.2017

В сучасному світі безпека цінується понад усе. Люди намагаються всіляко відгородити себе, використовуючи сучасні винаходи. Для обмеження доступу на певну територію застосовуються спеціальні конструкції - шлагбауми. Це відмінна альтернатива дорогим відкатним воріт. Адже ціна шлагбаума нижча в порівнянні з вартістю воріт. Крім того, не завжди є можливість встановити масивну систему для контролю потоків транспорту. Шлагбауми представляють собою просту конструкцію, що складається зі стійки, оснащеної силовим механізмом, і стріли.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: