Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Якісні гаражні ворота

Якісні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота в Чернігові

Секційні гаражні ворота, завдяки своїм розмірам, дуже впливають на зовнішній вигляд будинку. На ринку зараз величезний вибір різноманітних моделей, все залежить від смаку і фінансових можливостей. Оскільки дизайн - це ще не все, варто подумати над вибором функціональності, потрібної для Ваших потреб.Щоб виріб виконував свої завдання якнайкраще, потрібно враховувати такі фактори, як: розмір приміщення і спосіб його використання, обсяг простору на під'їзній доріжці, висота перегородки.

Секційні ворота для гаража відрізняються способом відкриття, можливістю використовувати додаткові функції, які значно підвищують комфорт експлуатації. В даний час це найпопулярніший тип конструкцій. Вони особливо рекомендуються для обігріву гаражів в будинку.

У нашому магазині «Тріумф ВТ» Ви завжди знайдете ворота гаражні секційні за вигідною ціною. Вони виготовляються зі сталевих панелей товщиною не менше 40 мм. Конструкція щільно заповнена піною, яка добре захищає від холоду і шуму. Пристрій відкривається вертикально вгору, вздовж направляючих стелі або боком - ковзає по стіні гаража. Дуже добре підходить для території, на якій під'їзна дорога занадто коротка або в'їзд виходить прямо на дорогу.

Варіанти конструкцій воріт на будь-який смак

Секційні ворота для гаража можуть бути виготовлені майже в необмеженій колірній варіації. Завдяки сучасним технологіям облицювання, поверхня імітує деревину або камінь. Відповідну структуру і колір виробу можна підібрати під дизайн кожного будинку.

Кожні гаражні ворота мають відкриватися і вручну. Завжди можливі перебої струму. У повсякденному житті зручніше оснащувати ворота електроприводом і автоматично їх відкривати і закривати за допомогою пульта дистанційного керування. Зрозуміло, такий привід має функцію безпеки, яка зупинить механізм при попаданні на перешкоду. На відміну від розпашних, гаражні секційні ворота не застрягнуть в снігу під час відкриття.

Купівля гаражних воріт

В пропозиції нашого магазину ми зібрали безліч різноманітних моделей. У каталозі представлені ворота гаражні секційні, ціна яких найвигідніша на сучасному ринку Чернігова. Наші ворота відрізняються високою якістю матеріалів і надійними технічними характеристиками. Купуючи ворота у нас, Ви отримуєте повне комплексне обслуговування. Починаючи від консультацій наших менеджерів і вибору товару, закінчуючи доставкою і установкою конструкцій. Надійні гаражні системи роками служать задоволеним клієнтам. Інвестуючи в такий тип виробу, Ви гарантуєте собі безпеку і функціональність в'їзду.


26.02.2018

Читайте також:

Відкатні ворота Алютех - якість, надійність, комфорт при використанні
08.01.2018

Відкатні ворота Алютех - надійні якісні конструкції для заміських будинків, котеджів, здатні захистити майно. Виробляються в республіці Білорусь. Можуть також використовуватися для огородження територій на промислових об'єктах, де спостерігається підвищене транспортне навантаження. Відрізняються стійкістю до зломів, експлуатаційними характеристиками, зовнішнім естетичним виглядом. Наділені всіма характеристиками, що потрібні для житлових і нежитлових об'єктів. Підтвердженням міцності надійності відмінних експлуатаційних якостей стануть технічні дані.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: