Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Автоматичні ворота від виробника

Автоматичні ворота від виробника

Відкатні ворота під ключ в Чернігові

Воротна система є значущою деталлю кожного майна. Перш за все, вона захищає власність від несанкціонованого проникнення і потенційних злодіїв, а також має декоративну функцію.Добре виготовлені, відкатні ворота під ключ додадуть чарівність будь-якій ділянці.

Переваги нашої продукції

Багато хто вибирає саме відкатні воротні пристрої, тому що вони характеризуються рядом переваг перед іншими типами воріт. Такі споруди дозволяють економити місце на ділянці. Вони відкриваються за схемою «самі в себе», завдяки чому не потрібно великого внутрішнього простору двору. Ціна на ворота автоматичні відкатні залежить від величини вироби і типу використовуваного матеріалу. Завдяки величезному вибору механізмів і технологічних рішень, ми можемо догодити будь-якому замовнику. У нашому асортименті представлено безліч колірних рішень, форм щита, розмірів, додаткового оформлення воріт.

Відкриття і закриття конструкції не вимагають фізичних зусиль. Вона оснащена автоматикою, завдяки якій можна керувати на відстані. В негоду Вам не доведеться виходити з машини чи будинку, щоб її відкрити. Якщо Ви замислюєтеся про покупку такої системи - звертайтеся до нас. Виробництво воріт - одна з основних спеціалізацій компанії.

Безпека та якість

Вироби працюють безшумно і плавно. Рух полотна в кінці сповільнюється, що гарантує м'яке закриття. Вони також безпечні, якщо у Вас є маленькі діти. На відміну від розпашних конструкцій, вони не змінюють свого розташування від сильного вітру.

Важливо відзначити, що виробництво воріт здійснюється в контрольованому середовищі, тому ми даємо гарантію високоякісного готового продукту. Складові елементи піддаються кращим методам захисту від корозії. Весь час, незалежно від погодних умов, воротні системи будуть виглядати естетично. Покриття стійке до високих і низьких температур, а також до сонячних променів. Завдяки цим властивостям, забезпечується оптимальний антикорозійний захист сталевих поверхонь.

Як вибрати відповідну модель

У заміських котеджах відкатні ворота під ключ використовуються в середньому до 6 раз в день. Інше становище в разі житлових комплексів, де частота відкриття досягає навіть 100 серій. Тому замовляючи товар, Ви повинні звернути на це особливу увагу. Не можна врізати ширину в'їзду. Для комфортного і надійного користування, рекомендуємо вироби близько 4 м. Чим ширше в'їзна частина, тим зручніше.

У нашій пропозиції Ви завжди знайдете ворота автоматичні відкатні, ціна яких розраховується після проведення точних вимірювань нашим замірником. Конструкція виконується індивідуально для кожного покупця, з урахуванням всіх його побажань. Повсякденна функціональність, захищеність і дизайн йдуть разом.


12.03.2018

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: карантин чи локдаун – не перешкода для надійної роботи
04.12.2020

Кожна економічна криза має дві сторони і може призвести до двох варіантів наслідків для підприємства: слабкі залишать ринок, а потужні – загартуються і перебудуються так, аби лишитися на вершині.

Нинішня пандемія та карантин впливають так само. Хто був передбачливим та зміг прорахувати ситуацію наперед – зараз «на коні». Наприклад, компанія «Тріумф ВТ» – найбільш потужний гравець у Чернігівській області на ринку воріт усіх типів та автоматики.

В умовах, коли через закриті кордони, через карантинні обмеження та різноманітні форс-мажорні обставини багато домовленостей втрачають свою актуальність, коли виробники, постачальники, продавці та споживачі мають все менше можливостей для реалізації своїх завдань, як ніколи важливими стають такі критерії, як надійність та оперативність.

«Тріумф ВТ» і до цього був найбільшим у північному регіоні України постачальником, коли мова заходить про секційні, ролетні, відкатні та розпашні ворота. Фактично усі продавці закуповували тут обладнання, а усі наймасштабніші замовлення та проекти не обходилися без участі компанії. А тепер – і поготів.

Адже зараз, коли перебої з поставками – звичайнісінька річ у будь-якій галузі, на складах «Тріумф ВТ» перебуває достатня кількість воріт, шлагбаумів, автоматики, фурнітури та іншого обладнання.  А це значить, що жоден локдаун не завадить компанії вчасно виконати свої зобов’язання перед замовником чи партнером – підібрати потрібний товар та оперативно відправити його (як правило – у день замовлення).

До речі, доставка «Тріумф ВТ» – це ще один приклад того, як у непростих сьогоднішніх умовах потрібно працювати, аби не просто вижити, але й відкривати нові перспективи. Обраний товар можна або забрати самостійно на складах компанії, або отримати швидку доставку власним транспортом «Тріумф ВТ» (до речі, за умови великого замовлення доставка по Чернігівській області – безплатна), або ж скористатися послугами сторонніх транспортних компаній. Зручний варіант може підібрати кожен.

І це ще ми не згадали такий важливий момент, як цінова політика. «Тріумф ВТ» – єдиний офіційний у Чернігівській області представник всесвітньо відомого виробника воріт «Алютех», що дозволяє пропонувати найбільш вигідні для замовника умови.

Тож рецепт лідерства компанії в регіоні пояснюється просто:

  • уміння прогнозувати і бути попереду на кілька кроків
  • надійна злагоджена робота на всіх етапах (від замірів – до доставки та монтажу)
  • оперативність у роботі
  • надійний товар та сервіс
  • найбільш привабливі ціни

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: