Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Зовнішні жалюзі

Зовнішні жалюзі

Зовнішні захисні жалюзі в Чернігові

На етапі вибору і уточнення дизайну будинку, необхідно подумати не тільки про розташування кімнат, але і про деякі деталі. Одним з таких елементів, який в більшості випадків має бувальщина включений в проект, є жалюзі зовнішні захисні. Вони забезпечують додаткову охорону будинку не тільки від злодіїв, а й від несприятливих кліматичних умов.

Захисні ролети, розміщені зовні вікон, для багатьох людей пов'язані, перш за все, із захистом від злому і охороною конфіденційності. Дійсно, такі конструкції оберігають, але не тільки проти грабіжників і цікавих поглядів перехожих. Жалюзі захисні є елементом, що підвищує рівень теплоізоляції і звукоізоляції будинку. Протягом опалювального сезону вони дозволяють знизити витрати приблизно на 30-40%. Влітку - запобігають потраплянню надмірної кількості сонячних променів в кімнату, дозволяючи підтримувати приємну прохолоду в приміщенні. Вони захищають вікна від несприятливих погодних умов, таких як вітер, дощ, сніг або град.

Жалюзі зовнішні захисні затримують час злому, але щоб бути антивандальними - повинні відповідати певним стандартам (виготовлені зі спеціальних матеріалів і прикріплені безпосередньо до стіни будівлі, а не до зовнішнього шару ізоляції). Відповідно до діючих стандартів можна виділити 6 класів стійкості до злому, причому найвищий клас - 6 - кращий захист.

Види конструкцій

На ринку жалюзі захисні представлені кількома типами конструкцій. Тому при виборі системи, важливо визначитися яким чином вони будуть кріпитися і спосіб управління. Діапазон цін захисних ролет дуже різноманітний - перш за все, вартість залежить від розміру вироби, типу матеріалу і класу стійкості до злому. Найдешевші - ручні жалюзі, а за конструкції з електроприводом доведеться заплатити трохи дорожче. Додаткові нескладні механізми безпеки (наприклад, замки) також вплинуть на ціну. Якщо Ви вирішили використовувати захисні ролети з електроприводом, бажано їх забезпечити додатковим джерелом електроенергії.

Купівля захисних рольставней

Вибір підходящої конструкції може бути пов'язаний з рядом труднощів. Тому, радимо скористатися допомогою наших консультантів, які допоможуть визначитися з необхідним типом конструкції. Ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід до кожного покупця;
  • Великий вибір колірних рішень;
  • Якісні і надійні системи.

У нас Ви завжди знайдете захисні ролети, ціни яких набагато нижче, ніж у конкурентів. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які пропонують сучасні і якісні вироби.

Купуючи таку систему, Ви інвестуєте не тільки в безпеку, але і в повсякденний комфорт.


13.04.2018

Читайте також:

Відкатні ворота Алютех - якість, надійність, комфорт при використанні
08.01.2018

Відкатні ворота Алютех - надійні якісні конструкції для заміських будинків, котеджів, здатні захистити майно. Виробляються в республіці Білорусь. Можуть також використовуватися для огородження територій на промислових об'єктах, де спостерігається підвищене транспортне навантаження. Відрізняються стійкістю до зломів, експлуатаційними характеристиками, зовнішнім естетичним виглядом. Наділені всіма характеристиками, що потрібні для житлових і нежитлових об'єктів. Підтвердженням міцності надійності відмінних експлуатаційних якостей стануть технічні дані.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: