Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Зовнішні жалюзі

Зовнішні жалюзі

Зовнішні захисні жалюзі в Чернігові

На етапі вибору і уточнення дизайну будинку, необхідно подумати не тільки про розташування кімнат, але і про деякі деталі. Одним з таких елементів, який в більшості випадків має бувальщина включений в проект, є жалюзі зовнішні захисні. Вони забезпечують додаткову охорону будинку не тільки від злодіїв, а й від несприятливих кліматичних умов.

Захисні ролети, розміщені зовні вікон, для багатьох людей пов'язані, перш за все, із захистом від злому і охороною конфіденційності. Дійсно, такі конструкції оберігають, але не тільки проти грабіжників і цікавих поглядів перехожих. Жалюзі захисні є елементом, що підвищує рівень теплоізоляції і звукоізоляції будинку. Протягом опалювального сезону вони дозволяють знизити витрати приблизно на 30-40%. Влітку - запобігають потраплянню надмірної кількості сонячних променів в кімнату, дозволяючи підтримувати приємну прохолоду в приміщенні. Вони захищають вікна від несприятливих погодних умов, таких як вітер, дощ, сніг або град.

Жалюзі зовнішні захисні затримують час злому, але щоб бути антивандальними - повинні відповідати певним стандартам (виготовлені зі спеціальних матеріалів і прикріплені безпосередньо до стіни будівлі, а не до зовнішнього шару ізоляції). Відповідно до діючих стандартів можна виділити 6 класів стійкості до злому, причому найвищий клас - 6 - кращий захист.

Види конструкцій

На ринку жалюзі захисні представлені кількома типами конструкцій. Тому при виборі системи, важливо визначитися яким чином вони будуть кріпитися і спосіб управління. Діапазон цін захисних ролет дуже різноманітний - перш за все, вартість залежить від розміру вироби, типу матеріалу і класу стійкості до злому. Найдешевші - ручні жалюзі, а за конструкції з електроприводом доведеться заплатити трохи дорожче. Додаткові нескладні механізми безпеки (наприклад, замки) також вплинуть на ціну. Якщо Ви вирішили використовувати захисні ролети з електроприводом, бажано їх забезпечити додатковим джерелом електроенергії.

Купівля захисних рольставней

Вибір підходящої конструкції може бути пов'язаний з рядом труднощів. Тому, радимо скористатися допомогою наших консультантів, які допоможуть визначитися з необхідним типом конструкції. Ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід до кожного покупця;
  • Великий вибір колірних рішень;
  • Якісні і надійні системи.

У нас Ви завжди знайдете захисні ролети, ціни яких набагато нижче, ніж у конкурентів. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які пропонують сучасні і якісні вироби.

Купуючи таку систему, Ви інвестуєте не тільки в безпеку, але і в повсякденний комфорт.


13.04.2018

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: карантин чи локдаун – не перешкода для надійної роботи
04.12.2020

Кожна економічна криза має дві сторони і може призвести до двох варіантів наслідків для підприємства: слабкі залишать ринок, а потужні – загартуються і перебудуються так, аби лишитися на вершині.

Нинішня пандемія та карантин впливають так само. Хто був передбачливим та зміг прорахувати ситуацію наперед – зараз «на коні». Наприклад, компанія «Тріумф ВТ» – найбільш потужний гравець у Чернігівській області на ринку воріт усіх типів та автоматики.

В умовах, коли через закриті кордони, через карантинні обмеження та різноманітні форс-мажорні обставини багато домовленостей втрачають свою актуальність, коли виробники, постачальники, продавці та споживачі мають все менше можливостей для реалізації своїх завдань, як ніколи важливими стають такі критерії, як надійність та оперативність.

«Тріумф ВТ» і до цього був найбільшим у північному регіоні України постачальником, коли мова заходить про секційні, ролетні, відкатні та розпашні ворота. Фактично усі продавці закуповували тут обладнання, а усі наймасштабніші замовлення та проекти не обходилися без участі компанії. А тепер – і поготів.

Адже зараз, коли перебої з поставками – звичайнісінька річ у будь-якій галузі, на складах «Тріумф ВТ» перебуває достатня кількість воріт, шлагбаумів, автоматики, фурнітури та іншого обладнання.  А це значить, що жоден локдаун не завадить компанії вчасно виконати свої зобов’язання перед замовником чи партнером – підібрати потрібний товар та оперативно відправити його (як правило – у день замовлення).

До речі, доставка «Тріумф ВТ» – це ще один приклад того, як у непростих сьогоднішніх умовах потрібно працювати, аби не просто вижити, але й відкривати нові перспективи. Обраний товар можна або забрати самостійно на складах компанії, або отримати швидку доставку власним транспортом «Тріумф ВТ» (до речі, за умови великого замовлення доставка по Чернігівській області – безплатна), або ж скористатися послугами сторонніх транспортних компаній. Зручний варіант може підібрати кожен.

І це ще ми не згадали такий важливий момент, як цінова політика. «Тріумф ВТ» – єдиний офіційний у Чернігівській області представник всесвітньо відомого виробника воріт «Алютех», що дозволяє пропонувати найбільш вигідні для замовника умови.

Тож рецепт лідерства компанії в регіоні пояснюється просто:

  • уміння прогнозувати і бути попереду на кілька кроків
  • надійна злагоджена робота на всіх етапах (від замірів – до доставки та монтажу)
  • оперативність у роботі
  • надійний товар та сервіс
  • найбільш привабливі ціни

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: