Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Зовнішні жалюзі

Зовнішні жалюзі

Зовнішні захисні жалюзі в Чернігові

На етапі вибору і уточнення дизайну будинку, необхідно подумати не тільки про розташування кімнат, але і про деякі деталі. Одним з таких елементів, який в більшості випадків має бувальщина включений в проект, є жалюзі зовнішні захисні. Вони забезпечують додаткову охорону будинку не тільки від злодіїв, а й від несприятливих кліматичних умов.

Захисні ролети, розміщені зовні вікон, для багатьох людей пов'язані, перш за все, із захистом від злому і охороною конфіденційності. Дійсно, такі конструкції оберігають, але не тільки проти грабіжників і цікавих поглядів перехожих. Жалюзі захисні є елементом, що підвищує рівень теплоізоляції і звукоізоляції будинку. Протягом опалювального сезону вони дозволяють знизити витрати приблизно на 30-40%. Влітку - запобігають потраплянню надмірної кількості сонячних променів в кімнату, дозволяючи підтримувати приємну прохолоду в приміщенні. Вони захищають вікна від несприятливих погодних умов, таких як вітер, дощ, сніг або град.

Жалюзі зовнішні захисні затримують час злому, але щоб бути антивандальними - повинні відповідати певним стандартам (виготовлені зі спеціальних матеріалів і прикріплені безпосередньо до стіни будівлі, а не до зовнішнього шару ізоляції). Відповідно до діючих стандартів можна виділити 6 класів стійкості до злому, причому найвищий клас - 6 - кращий захист.

Види конструкцій

На ринку жалюзі захисні представлені кількома типами конструкцій. Тому при виборі системи, важливо визначитися яким чином вони будуть кріпитися і спосіб управління. Діапазон цін захисних ролет дуже різноманітний - перш за все, вартість залежить від розміру вироби, типу матеріалу і класу стійкості до злому. Найдешевші - ручні жалюзі, а за конструкції з електроприводом доведеться заплатити трохи дорожче. Додаткові нескладні механізми безпеки (наприклад, замки) також вплинуть на ціну. Якщо Ви вирішили використовувати захисні ролети з електроприводом, бажано їх забезпечити додатковим джерелом електроенергії.

Купівля захисних рольставней

Вибір підходящої конструкції може бути пов'язаний з рядом труднощів. Тому, радимо скористатися допомогою наших консультантів, які допоможуть визначитися з необхідним типом конструкції. Ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід до кожного покупця;
  • Великий вибір колірних рішень;
  • Якісні і надійні системи.

У нас Ви завжди знайдете захисні ролети, ціни яких набагато нижче, ніж у конкурентів. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які пропонують сучасні і якісні вироби.

Купуючи таку систему, Ви інвестуєте не тільки в безпеку, але і в повсякденний комфорт.


13.04.2018

Читайте також:

У Києві відкрився другий шоу-рум гаражних та секційних воріт від компанії «Тріумф ВТ»
20.06.2020

У Києві відкрився другий шоу-рум гаражних та секційних воріт компанії «Тріумф ВТ». Надійність, якість і зручність

Базові потреби людини – не бути голодним і бути в безпеці. Перший пункт кожна доросла працездатна особа мусить забезпечити собі самостійно. А з другим допоможе компанія «Тріумф ВТ», яка вже 10 років успішно працює на ринку автоматичних систем, що гарантують власнику надійний захист майна – ворота для гаража чи котеджу, ролети для житлових приміщень (вікна, двері), офісів та магазинів, промислові ворота різних типів, шлагбауми

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Київ

Нові можливості в центрі Києва

«Тріумф ВТ» добре зарекомендувала себе у кількох областях України, а тепер робить великий крок уперед, відкривши у столиці вже другий свій виставковий зал. Цей шоурум, де можна на власні очі пересвідчитися у надійності всіх систем, працює в центрі Києва – за адресою: вул. Казимира Малевича, 8. Це поруч з НСК «Олімпійський», залізничним вокзалом і усього у парі кілометрів від Хрещатика.

Навряд чи у Києві є проблеми з дефіцитом пропозицій гаражних і секційних воріт, ролетів і шлагбаумів. Проте, торгівельно-виставковий зал від компанії «Тріумф ВТ» – це дійсно нове слово у галузі. Адже тепер можна робити вибір не лише за каталогом чи рекомендаціями і відгуками знайомих, а особисто випробувати майбутню покупку, провівши тест-драйв будь якої системи, представленої у шоурумі. Тож якщо вам потрібні ворота будь-яких типів чи інша надійна автоматика для захисту майна – завітайте на Казимира Малевича, 8. Тут і професійні консультації отримаєте, і безпосередньо оціните товар у роботі.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» в Києві

Гарантія та надійність

Більше того, у демонстраційному залі вам навіть проведуть «майстер-клас»: розкажуть і покажуть як працює обладнання, як за ним доглядати і навіть проводити найпростіший ремонт у разі необхідності. Втім, знання щодо останнього пункту вам навряд чи колись знадобляться. Звідки така впевненість? Все просто: «Тріумф ВТ» є офіційним дилером компанії «Алютех», яка у свою чергу є одним зі світових лідерів у цій галузі. Якщо вже ринки США, Німеччини та Великої Британії довіряють цього бренду, то чи варто додавати, що гарантія від виробника складає 5 років?

Шоурум «Тріумф ВТ» Київ

Перевірено багато разів: якщо на товар настільки серйозна гарантія – значить виробник і продавець упевнені в надійності. До того ж, спеціалісти «Тріумф ВТ» у випадку форс-мажору відреагують миттєво та оперативно усунуть будь-які проблеми які під час діє гарантії, так і на умовах післягарантійного сервісу. При цьому підприємство для усіх робіт використовує виключно оригінальні комплектуючі та аксесуари «Алютех», а усі роботи проводяться відповідно до технологій виробника.

Також на місці – у шоурумі – можна буде обговорити з консультантами усі питання щодо нестандартних розмірів воріт чи ролетів (до вас приїде також фахівець для проведення замірів), визначитися з кольором та фактурою (сайти і каталоги не передадуть ці нюанси) і домовитися про строки і умови доставки і монтажу.

Шоурум «Тріумф ВТ» в Києві

Що ви знайдете у шоурумі «Тріумф ВТ» у Києві:

Шоу-рум Алютех «Тріумф ВТ» Київ

Справедлива ціна за найвищу якість

Через те, що «Тріумф ВТ» є офіційним представником компанії «Алютех», клієнт отримує найнижчу ціну на ринку – без переплат. Детальніше ознайомитися з вартістю автоматичних систем можна за допомогою каталогу на сайті компанії https://twt.com.ua

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Алютех Київ

Так, в теорії товари того ж напрямку від інших виробників можна відшукати дешевше, але якщо ми говоримо про надійність та якість – то справедливу ціна на продукцію «Алютех» пропонує саме «Тріумф ВТ». Адже білоруський виробник – це перевірена протягом майже чверті століття безпека в експлуатації, міцність та надійність конструкцій, ефективна теплоізоляція і якісна герметизація, стійкість до корозії, вигорання, екстремальних температур та зламів.

Контакти: шоурум «Тріумф ВТ» м. Київ, вул. Казимира Малевича, 8. Тел.: +38 (096) 990-66-66 та +38 (073) 990-66-66.

Шоурум «Тріумф ВТ» Алютех Київ

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: