Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Зовнішні жалюзі

Зовнішні жалюзі

Зовнішні захисні жалюзі в Чернігові

На етапі вибору і уточнення дизайну будинку, необхідно подумати не тільки про розташування кімнат, але і про деякі деталі. Одним з таких елементів, який в більшості випадків має бувальщина включений в проект, є жалюзі зовнішні захисні. Вони забезпечують додаткову охорону будинку не тільки від злодіїв, а й від несприятливих кліматичних умов.

Захисні ролети, розміщені зовні вікон, для багатьох людей пов'язані, перш за все, із захистом від злому і охороною конфіденційності. Дійсно, такі конструкції оберігають, але не тільки проти грабіжників і цікавих поглядів перехожих. Жалюзі захисні є елементом, що підвищує рівень теплоізоляції і звукоізоляції будинку. Протягом опалювального сезону вони дозволяють знизити витрати приблизно на 30-40%. Влітку - запобігають потраплянню надмірної кількості сонячних променів в кімнату, дозволяючи підтримувати приємну прохолоду в приміщенні. Вони захищають вікна від несприятливих погодних умов, таких як вітер, дощ, сніг або град.

Жалюзі зовнішні захисні затримують час злому, але щоб бути антивандальними - повинні відповідати певним стандартам (виготовлені зі спеціальних матеріалів і прикріплені безпосередньо до стіни будівлі, а не до зовнішнього шару ізоляції). Відповідно до діючих стандартів можна виділити 6 класів стійкості до злому, причому найвищий клас - 6 - кращий захист.

Види конструкцій

На ринку жалюзі захисні представлені кількома типами конструкцій. Тому при виборі системи, важливо визначитися яким чином вони будуть кріпитися і спосіб управління. Діапазон цін захисних ролет дуже різноманітний - перш за все, вартість залежить від розміру вироби, типу матеріалу і класу стійкості до злому. Найдешевші - ручні жалюзі, а за конструкції з електроприводом доведеться заплатити трохи дорожче. Додаткові нескладні механізми безпеки (наприклад, замки) також вплинуть на ціну. Якщо Ви вирішили використовувати захисні ролети з електроприводом, бажано їх забезпечити додатковим джерелом електроенергії.

Купівля захисних рольставней

Вибір підходящої конструкції може бути пов'язаний з рядом труднощів. Тому, радимо скористатися допомогою наших консультантів, які допоможуть визначитися з необхідним типом конструкції. Ми пропонуємо:

  • Індивідуальний підхід до кожного покупця;
  • Великий вибір колірних рішень;
  • Якісні і надійні системи.

У нас Ви завжди знайдете захисні ролети, ціни яких набагато нижче, ніж у конкурентів. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які пропонують сучасні і якісні вироби.

Купуючи таку систему, Ви інвестуєте не тільки в безпеку, але і в повсякденний комфорт.


13.04.2018

Читайте також:

Новий високошвидкісний електропривід Alutech AM0/06-28R для ролетних систем
13.12.2017

Новий високошвидкісний внутрішньовальний електропривід Алютех AM0/06-28R з вбудованим радіоприймачем для ролетних систем
Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: