Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Як вибрати гаражні ворота

Як вибрати гаражні ворота

Як вибрати гаражні ворота

Підбір воріт - це відповідальне завдання. Більш того, це швидше за все єдині автоматичні ворота у Вашому домі. З цієї причини їх можна класифікувати як машину. А до машин потрібно підходити обережно - вони дуже зручні, але можуть бути і не дуже зручні. Радимо витратити деякий час, щоб вибрати правильні гаражні ворота Alutech. Зрозуміло, немає універсального рішення для всіх випадків.

Як і вибір будинку або автомобіля, двері для гаража повинні найкращим чином збалансувати можливості і бажання. Часто основним фактором при виборі гаражних воріт Алютех є ціна, або, принаймні, більшість з нас в першу чергу зосереджуються саме на цьому.

На що варто звернути увагу при виборі

Як і при багатьох речах, безпека повинна стояти на першому місці. Алютех гаражні ворота відмінно справляються зі своєю основною функцією, тобто захищають кожен будинок від небажаного проникнення злодіїв. Відповідно, вони виготовлені з міцних і твердих матеріалів, які додатково володіють:

  • високими звуко- і теплоізоляційними властивостями;
  • антикорозійним покриттям.

Другим за важливістю є довговічність виробу. Гаражні ворота Alutech розраховані до 25 тисяч підняттів, що означає як мінімум 10 років безаварійної та безперебійної роботи. Завдяки своїй функціональності, вони набувають все більшої популярності серед широкого кола користувачів. Секційні і роликові моделі відмінно підходять для приміщень будь-якого розміру, допомагаючи економити місце.

Варто уважно вивчити і загальний дизайн. Алютех гаражні ворота випускаються в різних колірних варіантах, тому їх легко підібрати для будь-якого інтер'єру. Для сучасних будівель навряд чи підійде двері «під дерево», а інноваційні та нетрадиційні рішення для будівель в старому стилі.

Звичайно, у різних категорій систем є свої переваги і недоліки. Коли доходить справа до огорожі території двору або публічної парковки, є два варіанти - двостулкові або розсувні ворота. А ось для закриття гаража, складу, залу або службового приміщення оптимальним варіантом будуть секційні типи.

Вигідна покупка з компанією «Тріумф ВТ»

Гаражні ворота Алютех, ціна яких у нас найбільш конкурентоспроможна, мають виняткову якість і функціональність. Вони задовольнять навіть найвимогливіших клієнтів. Всі наші продукти цього характеру підтримуються гарантією від 2 до 10 років, включаючи гарантійний термін, як для якості, так і для їх установки.

Залежно від Ваших потреб, наша команда фахівців готова допомогти Вам у обранні моделі. У нас Ви отримаєте комплексну інформацію щодо монтажних розмірів, аксесуарів, кольорів і багато іншого.


27.04.2018

Читайте також:

Як підвищити безпеку будинку
26.03.2018

Антивандальні ролети в Чернігові

Ролети все частіше з'являються на вікнах котеджів і квартир, забезпечуючи захист від злому і спекотної погоди. Системи зазвичай виготовляють з алюмінієвих панелей. Між панелями є невеликі проміжки для гнучкості (і мінімального світлового зазору).

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: