Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Як вибрати гаражні ворота

Як вибрати гаражні ворота

Як вибрати гаражні ворота

Підбір воріт - це відповідальне завдання. Більш того, це швидше за все єдині автоматичні ворота у Вашому домі. З цієї причини їх можна класифікувати як машину. А до машин потрібно підходити обережно - вони дуже зручні, але можуть бути і не дуже зручні. Радимо витратити деякий час, щоб вибрати правильні гаражні ворота Alutech. Зрозуміло, немає універсального рішення для всіх випадків.

Як і вибір будинку або автомобіля, двері для гаража повинні найкращим чином збалансувати можливості і бажання. Часто основним фактором при виборі гаражних воріт Алютех є ціна, або, принаймні, більшість з нас в першу чергу зосереджуються саме на цьому.

На що варто звернути увагу при виборі

Як і при багатьох речах, безпека повинна стояти на першому місці. Алютех гаражні ворота відмінно справляються зі своєю основною функцією, тобто захищають кожен будинок від небажаного проникнення злодіїв. Відповідно, вони виготовлені з міцних і твердих матеріалів, які додатково володіють:

  • високими звуко- і теплоізоляційними властивостями;
  • антикорозійним покриттям.

Другим за важливістю є довговічність виробу. Гаражні ворота Alutech розраховані до 25 тисяч підняттів, що означає як мінімум 10 років безаварійної та безперебійної роботи. Завдяки своїй функціональності, вони набувають все більшої популярності серед широкого кола користувачів. Секційні і роликові моделі відмінно підходять для приміщень будь-якого розміру, допомагаючи економити місце.

Варто уважно вивчити і загальний дизайн. Алютех гаражні ворота випускаються в різних колірних варіантах, тому їх легко підібрати для будь-якого інтер'єру. Для сучасних будівель навряд чи підійде двері «під дерево», а інноваційні та нетрадиційні рішення для будівель в старому стилі.

Звичайно, у різних категорій систем є свої переваги і недоліки. Коли доходить справа до огорожі території двору або публічної парковки, є два варіанти - двостулкові або розсувні ворота. А ось для закриття гаража, складу, залу або службового приміщення оптимальним варіантом будуть секційні типи.

Вигідна покупка з компанією «Тріумф ВТ»

Гаражні ворота Алютех, ціна яких у нас найбільш конкурентоспроможна, мають виняткову якість і функціональність. Вони задовольнять навіть найвимогливіших клієнтів. Всі наші продукти цього характеру підтримуються гарантією від 2 до 10 років, включаючи гарантійний термін, як для якості, так і для їх установки.

Залежно від Ваших потреб, наша команда фахівців готова допомогти Вам у обранні моделі. У нас Ви отримаєте комплексну інформацію щодо монтажних розмірів, аксесуарів, кольорів і багато іншого.


27.04.2018

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: за будь-яких умов – рухатися вперед і розвиватися
19.07.2021


Компанія запускає нове виробництво і підтверджує статус лідера на ринку

Останній рік для української економіки видався непростим. І чимало підприємств раділи би навіть мінімальним втратам, не кажучи вже про збереженню власних позицій на ринку. Але то звичайні підприємства. А флагмани тому й посіли свого часу найвищі позиції, бо за будь-яких умов дивляться уперед і шукають можливості для розвитку.

Яскравий приклад – компанія «Тріумф ВТ», яка вже більше 10 років успішно працює на ринку. Поки інші «оптимізували» штат, відправляючи людей у відпустку за власний рахунок чи навіть звільняючи їх, «Тріумф ВТ» створив додаткові робочі місця, відкривши новий напрямок власного виробництва.

У компанії кажуть: думали над новими напрямками вже давно – обмірковували, рахували, планували… Тож коли економічна ситуація ускладнилася – не хапалися за голову, а упевнено почали втілювали проєкт.

Як підсумок – тепер в Україні з’явилося нове виробництво вентильованих фасадних систем, алюмінієвих фасадів, віконно-дверних систем та офісних перегородок. Таке потужне зростання вдалося здійснити не на порожньому місці. По-перше, «Тріумф ВТ» багато років є найбільш потужним постачальником воріт усіх типів та автоматики і за цей час компанія напрацювала міцну репутацію та статус надійного Партнера, який вчасно та якісно виконає завдання будь-якого масштабу.

А по-друге, до запуску нового виробництва підготувалися ґрунтовно: зібрали команду досвідчених спеціалістів, придбали високоякісне обладнання, розширили промислові потужності і… тепер уже готові приймати замовлення від усіх, кому потрібно купити вентильовані фасади з композиту, керамограніту, профлиста та HPL панелі; віконно-дверні алюмінієві системи як «холодного», так і «теплого» типу. А ще – стояково-ригельні фасади та офісні перегородки.

Асортимент продукції настільки широкий, що тепер будь-яке будівництво офісних приміщень, промислових об’єктів, торгових центрів або інших будівель навряд чи обійдеться без того, аби використати продукцію «Тріумф ВТ». Адже у списку – усі найбільш сучасні типи продукції, виконані з найкращих матеріалів. І все це – не за шалені гроші, а на вигідних умовах – без посередників і з можливістю реалізації індивідуальних забаганок.

Як і у всіх інших напрямках роботи компанія «Тріумф ВТ» у новому форматі пропонує повний пакет супроводу замовника: від попередньої консультації та замірів і розрахунків до виготовлення і монтажу. І навіть більше – гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Таким чином замовник отримає весь цикл послуг і може бути впевненим: надійність та якість систем перевірена на усіх етапах виробництва.

Контакти

«Тріумф ВТ»

тел.: (093) 993-66-66 та (096) 993-66-66

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: