Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Переваги класичної колекції воріт Алютех

Переваги класичної колекції воріт Алютех

Переваги класичної колекції воріт Алютех

Секційні ворота Алютех класик відкриваються вертикально і розташовані під стелею, щоб заощадити місце. Завдяки цій конструкції можуть запропонувати максимальний простір в гаражі, і перед гаражем. Такі пристрої можуть бути встановлені в будь-якому отворі для гаража і забезпечують ширину світлового проходу шириною до 14 см в порівнянні з дверцятами з обертовим ходом. Вони також оптимально герметизовані з усіх чотирьох сторін міцними, захищеними від атмосферних впливів ущільненнями.

Переваги пропонованої колекції воріт

Уявіть собі ворота нового покоління. Ворота aluteсh classic не є трансформацією існуючих рішень, а являє собою творчий ефект досягнення балансу між сучасними технологіями, якістю, безпекою та дизайном.

Гаражні ворота Алютех класик відповідають суворим міжнародним стандартам по стійкості до вітру, проникнення води і повітропроникності. Коефіцієнти цих параметрів впливають не тільки на продовження терміну служби конструкцій, але і на збереження їх естетичних якостей протягом багатьох років.

Ворота alutech classic - це найвищий рівень обладнання, коли справа доходить до в'їзду \ виїзду з вашого гаража. Основною перевагою такого типу систем є те, що вони пропонують кращу теплоізоляцію в порівнянні з іншими пристроями. Товщина панелей складає 45 мм і заповнена надзвичайно товстим і щільним пінополіуретаном. Такі в'їзні елементи не вимагають теплових мостів, тому що їх панелі щільно прилягають одна до одної в закритому положенні. Серед інших достоїнств:

  • Тихий (майже безшумний) рух;
  • Елементарне ручне управління - з добре продуманим до дрібниць механізмом, навіть новий користувач без проблем впорається з використанням вручну;
  • Можливість встановити пішохідні двері;
  • Додатково можна прикрасити вікнами і прозорими панелями;
  • Випромінюють люкс, розкіш і благополуччя;
  • Надійно захищають від злому і грабіжників.

Гаражні ворота Алютех класик - це сучасна і надійна система. Купуючи якісний товар, Ви гарантуєте не тільки зручність обслуговування, але й заощаджуєте свої гроші. Рідкісні аварії і поломки зберігають розтрати на додатковий сервіс.

Придбання гаражних воротних систем

Ми вважаємо, що наші співвітчизники гідні якісних і добротних товарів. Саме тому в реченні нашої компанії з'явилися ворота Алютех класик. Даний тип ідеально підходить як для приватних будинків, так і гаражів громадського користування. Завдяки унікальній системі, ними можливо закрити великі проєми.


04.05.2018

Читайте також:

Як підвищити безпеку будинку
26.03.2018

Антивандальні ролети в Чернігові

Ролети все частіше з'являються на вікнах котеджів і квартир, забезпечуючи захист від злому і спекотної погоди. Системи зазвичай виготовляють з алюмінієвих панелей. Між панелями є невеликі проміжки для гнучкості (і мінімального світлового зазору).

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: