Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Переваги класичної колекції воріт Алютех

Переваги класичної колекції воріт Алютех

Переваги класичної колекції воріт Алютех

Секційні ворота Алютех класик відкриваються вертикально і розташовані під стелею, щоб заощадити місце. Завдяки цій конструкції можуть запропонувати максимальний простір в гаражі, і перед гаражем. Такі пристрої можуть бути встановлені в будь-якому отворі для гаража і забезпечують ширину світлового проходу шириною до 14 см в порівнянні з дверцятами з обертовим ходом. Вони також оптимально герметизовані з усіх чотирьох сторін міцними, захищеними від атмосферних впливів ущільненнями.

Переваги пропонованої колекції воріт

Уявіть собі ворота нового покоління. Ворота aluteсh classic не є трансформацією існуючих рішень, а являє собою творчий ефект досягнення балансу між сучасними технологіями, якістю, безпекою та дизайном.

Гаражні ворота Алютех класик відповідають суворим міжнародним стандартам по стійкості до вітру, проникнення води і повітропроникності. Коефіцієнти цих параметрів впливають не тільки на продовження терміну служби конструкцій, але і на збереження їх естетичних якостей протягом багатьох років.

Ворота alutech classic - це найвищий рівень обладнання, коли справа доходить до в'їзду \ виїзду з вашого гаража. Основною перевагою такого типу систем є те, що вони пропонують кращу теплоізоляцію в порівнянні з іншими пристроями. Товщина панелей складає 45 мм і заповнена надзвичайно товстим і щільним пінополіуретаном. Такі в'їзні елементи не вимагають теплових мостів, тому що їх панелі щільно прилягають одна до одної в закритому положенні. Серед інших достоїнств:

  • Тихий (майже безшумний) рух;
  • Елементарне ручне управління - з добре продуманим до дрібниць механізмом, навіть новий користувач без проблем впорається з використанням вручну;
  • Можливість встановити пішохідні двері;
  • Додатково можна прикрасити вікнами і прозорими панелями;
  • Випромінюють люкс, розкіш і благополуччя;
  • Надійно захищають від злому і грабіжників.

Гаражні ворота Алютех класик - це сучасна і надійна система. Купуючи якісний товар, Ви гарантуєте не тільки зручність обслуговування, але й заощаджуєте свої гроші. Рідкісні аварії і поломки зберігають розтрати на додатковий сервіс.

Придбання гаражних воротних систем

Ми вважаємо, що наші співвітчизники гідні якісних і добротних товарів. Саме тому в реченні нашої компанії з'явилися ворота Алютех класик. Даний тип ідеально підходить як для приватних будинків, так і гаражів громадського користування. Завдяки унікальній системі, ними можливо закрити великі проєми.


04.05.2018

Читайте також:

Фурнітура для відкатних воріт
12.02.2018

Відкатні ворота сьогодні часто можна зустріти на приватній власності. Це більш зручне рішення, ніж звичайні поворотні ворота, тому що вони не блокують під'їзної частини. Такий тип конструкції дозволяє заощадити місце на ділянці, а встановлення автоматики значно полегшує роботу, особливо в несприятливих погодних умовах. Ворота виконані з якісних матеріалів, але навіть найнадійніші деталі іноді потрібно оновлювати. Якщо Вас цікавить питання, де купити фурнітуру для відкатних воріт, варто ознайомитися з пропозицією нашого магазину.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: