Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Якими бувають металеві ворота

Якими бувають металеві ворота

Класифікація металевих воріт

На виробництво огорож можуть використовуватися різноманітні матеріали. Раніше в основному бралася деревина. Сьогодні її замінили на більш надійний метал. Виготовлені з даної сировини ворота ще прийнято називати залізними. На поточний момент такі конструкції стали найбільш затребуваними. Широко використовуються для оформлення території. Багато хто прагне купити металеві ворота. Вибирають їх за відмінні експлуатаційні характеристики.

Переваги використання металевих воріт

Використовувані в якості огорож конструкції з металу відрізняються зручністю застосування, різноманітністю дизайнерських рішень, довговічністю. Основна перевага полягає в останньому факторі. Один раз, добре витратившись на надійні, міцні воротні системи, можна надовго забути про монтаж нових воріт. Єдине, що потрібно - оновлювати періодично фарбу. Подібні конструкції підходять для інтенсивної експлуатації. Наприклад, якщо вони будуть встановлені на території промислового об'єкту і відкривати/закривати їх будуть протягом години не менше 30-50 разів.

Наступна гідність полягає у вартості. Ціни на металеві ворота доступні практично кожному покупцеві. При формуванні вартості враховуються такі чинники: розміри воротного полотна, кількість стійок, додаткових елементів.

Ще один плюс - стійкість до впливу навколишнього простору. Матеріал здатний стійко виносити будь-які погодні прояви: дощ, сніг, град. Крім цього, вироби не пропускають пил і вологу не територію з вулиці. Особливо якість актуальна для гаражних воріт, так як вони захищають автомобіль.

Також не варто упускати естетичну привабливість конструкції. Сьогодні виготовлення металевих воріт можливо під будь-які стилі, напрямки екстер'єрів. Щоб зробити конструкції ще гарнішими, їх прикрашають орнаментами, малюнками, химерними елементами. Крім цього в різні відтінки забарвлюється саме полотно. Найбільш ефектно виглядають залізні огорожі з куванням. Але не тільки оформленням відрізняються вироби.

Види металевих воріт

Залежно від місця розміщення, вимог покупців, можна купити металеві ворота наступного плану:

  • Глухі. Являють собою суцільні полотна на стійках. На стулки використовуються металеві листи.
  • Частково або повністю відкриті. Нагадують решітки із прутів з проміжками між ними.

Що стосується механізму, то можливе виготовлення таких металевих воріт:

  • Розпашних.
  • Розсувних.
  • Підйомних.
  • Поворотних.
  • Складних.

Крім перерахованого прийнято класифікувати ворота по міцності. Бувають: побутовими, промисловими. Відрізняються згадані металеві ворота ціною, розмірами, ступенем захисту, рівнем комфорту. Промислові вироби великі, потовщені, жорсткі, розраховані на інтенсивну експлуатацію, і як правило, обладнуються потужними приводами для автоматичного відкриття. Побутові зумовлені на помірне застосування. Можуть доповнюватися автоматикою.


03.09.2018

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: за будь-яких умов – рухатися вперед і розвиватися
19.07.2021


Компанія запускає нове виробництво і підтверджує статус лідера на ринку

Останній рік для української економіки видався непростим. І чимало підприємств раділи би навіть мінімальним втратам, не кажучи вже про збереженню власних позицій на ринку. Але то звичайні підприємства. А флагмани тому й посіли свого часу найвищі позиції, бо за будь-яких умов дивляться уперед і шукають можливості для розвитку.

Яскравий приклад – компанія «Тріумф ВТ», яка вже більше 10 років успішно працює на ринку. Поки інші «оптимізували» штат, відправляючи людей у відпустку за власний рахунок чи навіть звільняючи їх, «Тріумф ВТ» створив додаткові робочі місця, відкривши новий напрямок власного виробництва.

У компанії кажуть: думали над новими напрямками вже давно – обмірковували, рахували, планували… Тож коли економічна ситуація ускладнилася – не хапалися за голову, а упевнено почали втілювали проєкт.

Як підсумок – тепер в Україні з’явилося нове виробництво вентильованих фасадних систем, алюмінієвих фасадів, віконно-дверних систем та офісних перегородок. Таке потужне зростання вдалося здійснити не на порожньому місці. По-перше, «Тріумф ВТ» багато років є найбільш потужним постачальником воріт усіх типів та автоматики і за цей час компанія напрацювала міцну репутацію та статус надійного Партнера, який вчасно та якісно виконає завдання будь-якого масштабу.

А по-друге, до запуску нового виробництва підготувалися ґрунтовно: зібрали команду досвідчених спеціалістів, придбали високоякісне обладнання, розширили промислові потужності і… тепер уже готові приймати замовлення від усіх, кому потрібно купити вентильовані фасади з композиту, керамограніту, профлиста та HPL панелі; віконно-дверні алюмінієві системи як «холодного», так і «теплого» типу. А ще – стояково-ригельні фасади та офісні перегородки.

Асортимент продукції настільки широкий, що тепер будь-яке будівництво офісних приміщень, промислових об’єктів, торгових центрів або інших будівель навряд чи обійдеться без того, аби використати продукцію «Тріумф ВТ». Адже у списку – усі найбільш сучасні типи продукції, виконані з найкращих матеріалів. І все це – не за шалені гроші, а на вигідних умовах – без посередників і з можливістю реалізації індивідуальних забаганок.

Як і у всіх інших напрямках роботи компанія «Тріумф ВТ» у новому форматі пропонує повний пакет супроводу замовника: від попередньої консультації та замірів і розрахунків до виготовлення і монтажу. І навіть більше – гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Таким чином замовник отримає весь цикл послуг і може бути впевненим: надійність та якість систем перевірена на усіх етапах виробництва.

Контакти

«Тріумф ВТ»

тел.: (093) 993-66-66 та (096) 993-66-66

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: