Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Якими бувають металеві ворота

Якими бувають металеві ворота

Класифікація металевих воріт

На виробництво огорож можуть використовуватися різноманітні матеріали. Раніше в основному бралася деревина. Сьогодні її замінили на більш надійний метал. Виготовлені з даної сировини ворота ще прийнято називати залізними. На поточний момент такі конструкції стали найбільш затребуваними. Широко використовуються для оформлення території. Багато хто прагне купити металеві ворота. Вибирають їх за відмінні експлуатаційні характеристики.

Переваги використання металевих воріт

Використовувані в якості огорож конструкції з металу відрізняються зручністю застосування, різноманітністю дизайнерських рішень, довговічністю. Основна перевага полягає в останньому факторі. Один раз, добре витратившись на надійні, міцні воротні системи, можна надовго забути про монтаж нових воріт. Єдине, що потрібно - оновлювати періодично фарбу. Подібні конструкції підходять для інтенсивної експлуатації. Наприклад, якщо вони будуть встановлені на території промислового об'єкту і відкривати/закривати їх будуть протягом години не менше 30-50 разів.

Наступна гідність полягає у вартості. Ціни на металеві ворота доступні практично кожному покупцеві. При формуванні вартості враховуються такі чинники: розміри воротного полотна, кількість стійок, додаткових елементів.

Ще один плюс - стійкість до впливу навколишнього простору. Матеріал здатний стійко виносити будь-які погодні прояви: дощ, сніг, град. Крім цього, вироби не пропускають пил і вологу не територію з вулиці. Особливо якість актуальна для гаражних воріт, так як вони захищають автомобіль.

Також не варто упускати естетичну привабливість конструкції. Сьогодні виготовлення металевих воріт можливо під будь-які стилі, напрямки екстер'єрів. Щоб зробити конструкції ще гарнішими, їх прикрашають орнаментами, малюнками, химерними елементами. Крім цього в різні відтінки забарвлюється саме полотно. Найбільш ефектно виглядають залізні огорожі з куванням. Але не тільки оформленням відрізняються вироби.

Види металевих воріт

Залежно від місця розміщення, вимог покупців, можна купити металеві ворота наступного плану:

  • Глухі. Являють собою суцільні полотна на стійках. На стулки використовуються металеві листи.
  • Частково або повністю відкриті. Нагадують решітки із прутів з проміжками між ними.

Що стосується механізму, то можливе виготовлення таких металевих воріт:

  • Розпашних.
  • Розсувних.
  • Підйомних.
  • Поворотних.
  • Складних.

Крім перерахованого прийнято класифікувати ворота по міцності. Бувають: побутовими, промисловими. Відрізняються згадані металеві ворота ціною, розмірами, ступенем захисту, рівнем комфорту. Промислові вироби великі, потовщені, жорсткі, розраховані на інтенсивну експлуатацію, і як правило, обладнуються потужними приводами для автоматичного відкриття. Побутові зумовлені на помірне застосування. Можуть доповнюватися автоматикою.


03.09.2018

Читайте також:

Нова лінійка автоматики ALUTECH
24.11.2017

Шановні Пані та Панове,

Інформуємо про виведення на ринок України нової лінійки автоматики для гаражних воріт ALUTECH

АВТОМАТИКА ALUTECH — це результат багаторічного досвіду роботи, оформлений у новому концептуальному дизайні. В основу конструкції нових двигунів лягли перевірені часом вузли та комплектуючі, використані в продукції марки АN-Motors, доповнені свіжими конструкторськими рішеннями та максимально функціональними блоками керування, оформлені в новому бездоганному дизайні. Кожен елемент системи продуманий до дрібниць, для того щоб зробити нові пристрої автоматизації ідеальним рішенням як для установника, так і для кінцевого користувача.

Гарантія на автоматику ALUTECH становить 3 роки.

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: