Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Автоматика для гаражных секційних ворот, яка вона

Автоматика для гаражных секційних ворот, яка вона

Автоматика для гаражних секційних воріт

Багато автолюбителів приділяють увагу не тільки своєму залізному коневі, а й приміщенню, де він знаходиться. Зручність, комфорт стають при облаштуванні вирішальними факторами. Запізнюючись на роботу або повертаючись ввечері додому, не кожен згоден витрачати час на відмикання замків, відкривання стулок, засувів. Саме тому цікавлять в першу чергу не ціни на автоматику для секційних воріт, а функціонал, особливості пристрою. Така продукція наділена безліччю достоїнств.

Переваги використання автоматики

Автоматика для воріт дозволяє позбутися від безлічі клопоту. Щоб відкрити в'їзд в гараж досить натиснути на брелоку одну кнопку. Аналогічним чином закривається отвір. Від використання пристрою отримують лише задоволення. Саме тому багато хто прагне купити автоматику гаражних секційних воріт.

Ще один плюс полягає в довговічності. Приводом можна користуватися тривалий час. Набагато довше, ніж зазначено в гарантійної документації. Пристрій складається з якісних комплектуючих, розрахованих на інтенсивну експлуатацію. У виробництві використовуються тільки дуже міцні матеріали, здатні витримувати вплив навколишнього середовища.

Наступне достоїнство полягає в забезпеченні безпеки. Привід здатний надійно захистити приміщення, майно в ньому від несанкціонованого проникнення. Досягти цього вдається за рахунок спеціальних налаштувань при закритті.

Якщо вже вирішили, де купити автоматику для секційних воріт, пора визначитися з видом пристрою.

Різновиди автоматики для секційних воріт

На даний момент випускається декілька видів приводів. Відрізняються вони способом монтажу, конструкцією. Бувають:

  • З навальним пристроєм. Відрізняється великою потужністю, тому може експлуатуватися на великих промислових воротах. Працює механізм просто: електромотор ставиться на торсіонному валу. За допомогою силового впливу механізм приводиться в рух. Таким чином, відбувається відкриття воротного полотна. Купити автоматику гаражних секційних воріт можна з посиленим ланцюговим механізмом. Завдяки йому конструкцією вдається керувати вручну. Це актуально при відключенні електричної енергії.
  • Стельового виду. Такий привід застосовується для закриття/відкриття приватних гаражів. Пристрій має невелику потужність, тому ним оснащуються середні по габаритам конструкції. Ціни на автоматику для секційних воріт такого плану нижче, ніж на промислові пристрої. Також відрізняється принцип функціонування, монтажу. Привід фіксується на стелі в парі метрів від гаражного отвору. Опускання/підняття воротного полотна відбувається в автоматичному режимі по тросу. Трос кріпиться за допомогою тяги зверху секційного воротного полотна. Так само, як і попередній варіант, цей вид відкривається автоматично, вручну.

Що стосується питання: де купити автоматику для секційних воріт, то треба звертатися тільки до перевірених продавців. Вони запропонують сертифіковану продукцію за помірними цінами.


17.09.2018

Читайте також:

Як вибрати захисні ролети: рекомендації покупцю
16.11.2018

Захисні ролети на вікна - як правильно вибрати

Захисні ролети - доступні пристрої для більшості споживачів, попит на які постійно зростає. Вони не шкодять екстер'єру, тому стануть справжньою прикрасою будинку, офісу, салону або кафе. До вибору захисних ролет необхідно серйозно поставитися, якщо Ви турбуєтесь про свою безпеку. Якщо Ви хочете встановити у себе подібні конструкції, то пропонуємо купити захисні ролети на вікна тут. Ми пропонуємо великий вибір моделей, конкурентні ціни на дану продукцію.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: