Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Автоматика для гаражных секційних ворот, яка вона

Автоматика для гаражных секційних ворот, яка вона

Автоматика для гаражних секційних воріт

Багато автолюбителів приділяють увагу не тільки своєму залізному коневі, а й приміщенню, де він знаходиться. Зручність, комфорт стають при облаштуванні вирішальними факторами. Запізнюючись на роботу або повертаючись ввечері додому, не кожен згоден витрачати час на відмикання замків, відкривання стулок, засувів. Саме тому цікавлять в першу чергу не ціни на автоматику для секційних воріт, а функціонал, особливості пристрою. Така продукція наділена безліччю достоїнств.

Переваги використання автоматики

Автоматика для воріт дозволяє позбутися від безлічі клопоту. Щоб відкрити в'їзд в гараж досить натиснути на брелоку одну кнопку. Аналогічним чином закривається отвір. Від використання пристрою отримують лише задоволення. Саме тому багато хто прагне купити автоматику гаражних секційних воріт.

Ще один плюс полягає в довговічності. Приводом можна користуватися тривалий час. Набагато довше, ніж зазначено в гарантійної документації. Пристрій складається з якісних комплектуючих, розрахованих на інтенсивну експлуатацію. У виробництві використовуються тільки дуже міцні матеріали, здатні витримувати вплив навколишнього середовища.

Наступне достоїнство полягає в забезпеченні безпеки. Привід здатний надійно захистити приміщення, майно в ньому від несанкціонованого проникнення. Досягти цього вдається за рахунок спеціальних налаштувань при закритті.

Якщо вже вирішили, де купити автоматику для секційних воріт, пора визначитися з видом пристрою.

Різновиди автоматики для секційних воріт

На даний момент випускається декілька видів приводів. Відрізняються вони способом монтажу, конструкцією. Бувають:

  • З навальним пристроєм. Відрізняється великою потужністю, тому може експлуатуватися на великих промислових воротах. Працює механізм просто: електромотор ставиться на торсіонному валу. За допомогою силового впливу механізм приводиться в рух. Таким чином, відбувається відкриття воротного полотна. Купити автоматику гаражних секційних воріт можна з посиленим ланцюговим механізмом. Завдяки йому конструкцією вдається керувати вручну. Це актуально при відключенні електричної енергії.
  • Стельового виду. Такий привід застосовується для закриття/відкриття приватних гаражів. Пристрій має невелику потужність, тому ним оснащуються середні по габаритам конструкції. Ціни на автоматику для секційних воріт такого плану нижче, ніж на промислові пристрої. Також відрізняється принцип функціонування, монтажу. Привід фіксується на стелі в парі метрів від гаражного отвору. Опускання/підняття воротного полотна відбувається в автоматичному режимі по тросу. Трос кріпиться за допомогою тяги зверху секційного воротного полотна. Так само, як і попередній варіант, цей вид відкривається автоматично, вручну.

Що стосується питання: де купити автоматику для секційних воріт, то треба звертатися тільки до перевірених продавців. Вони запропонують сертифіковану продукцію за помірними цінами.


17.09.2018

Читайте також:

У Києві відкрився другий шоу-рум гаражних та секційних воріт від компанії «Тріумф ВТ»
20.06.2020

У Києві відкрився другий шоу-рум гаражних та секційних воріт компанії «Тріумф ВТ». Надійність, якість і зручність

Базові потреби людини – не бути голодним і бути в безпеці. Перший пункт кожна доросла працездатна особа мусить забезпечити собі самостійно. А з другим допоможе компанія «Тріумф ВТ», яка вже 10 років успішно працює на ринку автоматичних систем, що гарантують власнику надійний захист майна – ворота для гаража чи котеджу, ролети для житлових приміщень (вікна, двері), офісів та магазинів, промислові ворота різних типів, шлагбауми

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Київ

Нові можливості в центрі Києва

«Тріумф ВТ» добре зарекомендувала себе у кількох областях України, а тепер робить великий крок уперед, відкривши у столиці вже другий свій виставковий зал. Цей шоурум, де можна на власні очі пересвідчитися у надійності всіх систем, працює в центрі Києва – за адресою: вул. Казимира Малевича, 8. Це поруч з НСК «Олімпійський», залізничним вокзалом і усього у парі кілометрів від Хрещатика.

Навряд чи у Києві є проблеми з дефіцитом пропозицій гаражних і секційних воріт, ролетів і шлагбаумів. Проте, торгівельно-виставковий зал від компанії «Тріумф ВТ» – це дійсно нове слово у галузі. Адже тепер можна робити вибір не лише за каталогом чи рекомендаціями і відгуками знайомих, а особисто випробувати майбутню покупку, провівши тест-драйв будь якої системи, представленої у шоурумі. Тож якщо вам потрібні ворота будь-яких типів чи інша надійна автоматика для захисту майна – завітайте на Казимира Малевича, 8. Тут і професійні консультації отримаєте, і безпосередньо оціните товар у роботі.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» в Києві

Гарантія та надійність

Більше того, у демонстраційному залі вам навіть проведуть «майстер-клас»: розкажуть і покажуть як працює обладнання, як за ним доглядати і навіть проводити найпростіший ремонт у разі необхідності. Втім, знання щодо останнього пункту вам навряд чи колись знадобляться. Звідки така впевненість? Все просто: «Тріумф ВТ» є офіційним дилером компанії «Алютех», яка у свою чергу є одним зі світових лідерів у цій галузі. Якщо вже ринки США, Німеччини та Великої Британії довіряють цього бренду, то чи варто додавати, що гарантія від виробника складає 5 років?

Шоурум «Тріумф ВТ» Київ

Перевірено багато разів: якщо на товар настільки серйозна гарантія – значить виробник і продавець упевнені в надійності. До того ж, спеціалісти «Тріумф ВТ» у випадку форс-мажору відреагують миттєво та оперативно усунуть будь-які проблеми які під час діє гарантії, так і на умовах післягарантійного сервісу. При цьому підприємство для усіх робіт використовує виключно оригінальні комплектуючі та аксесуари «Алютех», а усі роботи проводяться відповідно до технологій виробника.

Також на місці – у шоурумі – можна буде обговорити з консультантами усі питання щодо нестандартних розмірів воріт чи ролетів (до вас приїде також фахівець для проведення замірів), визначитися з кольором та фактурою (сайти і каталоги не передадуть ці нюанси) і домовитися про строки і умови доставки і монтажу.

Шоурум «Тріумф ВТ» в Києві

Що ви знайдете у шоурумі «Тріумф ВТ» у Києві:

Шоу-рум Алютех «Тріумф ВТ» Київ

Справедлива ціна за найвищу якість

Через те, що «Тріумф ВТ» є офіційним представником компанії «Алютех», клієнт отримує найнижчу ціну на ринку – без переплат. Детальніше ознайомитися з вартістю автоматичних систем можна за допомогою каталогу на сайті компанії https://twt.com.ua

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Алютех Київ

Так, в теорії товари того ж напрямку від інших виробників можна відшукати дешевше, але якщо ми говоримо про надійність та якість – то справедливу ціна на продукцію «Алютех» пропонує саме «Тріумф ВТ». Адже білоруський виробник – це перевірена протягом майже чверті століття безпека в експлуатації, міцність та надійність конструкцій, ефективна теплоізоляція і якісна герметизація, стійкість до корозії, вигорання, екстремальних температур та зламів.

Контакти: шоурум «Тріумф ВТ» м. Київ, вул. Казимира Малевича, 8. Тел.: +38 (096) 990-66-66 та +38 (073) 990-66-66.

Шоурум «Тріумф ВТ» Алютех Київ

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: