Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Як доглядати за секційними гаражними воротами

Як доглядати за секційними гаражними воротами

Секційні гаражні ворота - поради по догляду

Вирішивши замовити секційні ворота в Чернігові, необхідно не тільки знати, на які параметри звертати увагу при виборі, а й вивчити правила догляду за ними. Це забезпечить довгий термін служби і безперебійне функціонування. Всі дії, спрямовані на забезпечення належного рівня роботи, не вимагають особливих зусиль, не віднімуть багато часу, але користь від їх проведення складно переоцінити. Конструкція включає в себе безліч дрібних механізмів, які потребують періодичного огляду та мастила.

Секційні ворота на замовлення в Чернігові - правила догляду

Дуже часто секційні ворота на замовлення в Чернігові встановлюються в той же час, коли йде будівництво або ремонтні роботи. І в результаті всередину конструкції потрапляє пил, дрібне сміття, частинки штукатурки, які негативно впливають на функціонування, плюс до всього прискорюють знос. Важливо стежити за тим, щоб це не відбувалося.

Перший етап догляду повинен проводитися відразу ж після закінчення монтажу. Потрібно переконатися в тому, що будівельне сміття не проникнуло всередину механізму, а якщо це все-таки сталося, вжити заходів для усунення засмічень. Далі слід:

  • Змастити напрямні, ролики, кронштейни, пружинки спеціально призначеної для цього мастилом;
  • Гумові ущільнювачі, розташовані з боків, потрібно обробити мастилом, бажано силіконової - це забезпечить плавне ковзання секційного полотна;
  • Напрямні роликів протріть злегка вологою ганчіркою;
  • Секції воріт покриті спеціальною плівкою, яка захищає їх від подряпин і інших пошкоджень під час перевезення і монтажу. Її необхідно зняти відразу ж після установки, інакше вона намертво приклеїться до поверхні, і зовнішній вигляд буде зіпсований.

Догляд за секційними воротами в процесі експлуатації

Конструкція ця дуже популярна. Пояснюється такий успіх не тільки відмінними характеристиками, але і тим, що такий параметр як «секційні ворота ціна» виглядає дуже привабливим. Однак часто у власників виникають неприємні ситуації, які пов'язані не з низькою якістю воріт, а з неналежним доглядом.

Щоб уникнути подібного, дотримуйтеся нижче викладених порад:

  • Періодичне протирання вологою матерією забезпечить безшумну роботу. Частота процедури залежить від умов та інтенсивності експлуатації. Бажано робити це раз в 2-3 місяці;
  • Огляд всіх елементів допоможе вчасно виявити і усунути проблеми;
  • Для змащення пружин можна використовувати консистентні речовини, оскільки на них налипає пил, перетворюючись з часом в абразив;
  • Якщо відсутня автоматична система відкриття, піднімати і опускати полотно потрібно дуже плавно, без ривків;
  • Будь-які сторонні звуки - скрип, хрускіт, повинні насторожити - вони свідчать про несправності і можуть привести до поломки всього механізму.

Ці нехитрі, які не потребують особливих зусиль, процедури істотно продовжать життя секційним воротам.


24.09.2018

Читайте також:

На що звернути увагу при виборі автоматики для воріт
06.04.2018

Вибір автоматики для воріт в Чернігові

Правильно обрана автоматика воріт гарантує комфорт і безпеку користування конструкцією. Наша компанія «Тріумф ВТ» пропонує сучасні приводи, що ідеально підходять для воріт різної ваги і розміру, завдяки яким вони ідеально підходять як для приватних об'єктів, так і для житлових кооперацій.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: