Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Поради по установці автоматики для воріт

Поради по установці автоматики для воріт

Установка автоматики для воріт - корисні поради

Навіть найякісніша автоматика для воріт не буде працювати належним чином, якщо під час її монтажу були допущені помилки. Перед тим, як перейти до установки системи автоматизації, в першу чергу необхідно переконатися в тому, що самі ворота правильно встановлені і працюють добре. Важливо щоб параметри пристрою, такі як потужність, інтенсивність використання, повністю відповідали типу воріт і їх характеристикам.

Ворота можуть бути розпашними і відкатними, і в залежності від їх типу і підбирається автоматика. І встановлюється вона в кожному випадку по-різному.

Купівля автоматики для відкатних воріт в Чернігові та її установка

Труднощів тут не повинно виникнути, оскільки монтаж досить простий - необхідно слідувати інструкції та запастися інструментами. Етапи роботи виглядають наступним чином:

  • Перший крок - це встановлення монтажної основи, яка поставляється в комплекті з самим пристроєм. Біля основи воріт повинен бути приварений швелер, на який і буде кріпитися основа для приводу;
  • Не варто поспішати і відразу приварювати пристрій, поки не встановили зубчасту рейку з бобишками, які повинні знаходитися на рівні труби каркаса воріт. Якщо вони розташувалися нижче або вище, необхідно змінити розмір труб, на яких розташована монтажна основа;
  • І тільки після цього можна сміливо приварювати труби до швелеру, монтажну основу до труб, а сам привід прикрутити болтами, що йдуть в комплекті;
  • Далі приварюють зубчасту рейку, не забуваючи залишити місце для кінцевого вимикача;
  • Потім підключають живлення;
  • І встановлюють вимикачі.

Якщо немає додаткових елементів, від яких залежить вартість автоматики для воріт, процес установки на цьому закінчується.

Розпашні ворота і установка автоматики

Тут все трохи складніше, ніж в попередньому випадку. Для того щоб покупка автоматики для воріт в Чернігові виправдала очікування, необхідно грамотно її встановити. Монтаж безпосередньо залежить від типу автоматики - лінійна, важільна, підземна, а також від того в яку сторону відкриваються стулки.

Стовпи, на які будуть кріпитися приводи, повинні бути надійними, міцними. Заздалегідь необхідно подбати про розводки кабелів. На відміну від ситуації з відкатними воротами, при монтажі автоматики для розпашних, потрібно провести ряд обчислень, які допоможуть правильно розташувати кронштейни на стовпах і стулках, розрахувати відстані між осями петлею воріт і кронштейнами, місцем кріплення приводу. Будь-який відступ від зазначених в інструкції параметрів призведе до некоректної роботи системи - стулки будуть відкриватися з різною швидкістю або під неоднаковим кутом.

Тільки після всіх обчислень відбувається безпосередньо монтаж і підключення живлення. Якщо ви не впевнені в своїх можливостях, краще звернутися до професіоналів. Це дозволить заощадити час і гроші, оскільки для виправлення помилок будуть потрібні додаткові кошти.


01.10.2018

Читайте також:

Тріумф ВТ – надійний постачальник воріт та автоматики
26.11.2020

Коли на ринку в будь-якій галузі присутня велика кількість гравців – це добре для споживача, адже конкуренція – двигун прогресу і запобіжник проти захмарних цін, як це буває у випадку з монополіями. Але виникає і проблем – за наявності надзвичайно широкого вибору покупець часто не може зорієнтуватися і обрати оптимальний варіант. Оптимальний за якістю, ціною і функціональністю товару чи послуги. Наразі на ринку воріт, автоматики для воріт, шлагбаумів, ролетів та інших товарів цього ж напрямку – безліч пропозицій. Як же у всіх них не потонути?

Експерти радять керуватися трьома простими критеріями під час вибору постачальника. І критерії ці спільні на усіх рівнях: неважливо – купуєте ви продукти чи автомобіль або нерухомість.

По-перше, зверніть увагу на те, як довго компанія працює на ринку. Фірми-одноденки тому так і називаються, що розраховують свою діяльність максимум на рік, після чого зникають. На відміну від них компанія «Тріумф ВТ» вже більше 11 років працює з клієнтами по всій Україні. Минулого року компанія інвестувала у власний розвиток і відкрила відразу два шоуруми – у Чернігові та Києві і зупинятися на цьому не планує. Це свідчить про те, що «Тріумф ВТ» з нами надовго.

Другий важливий фактор – комплексний підхід до роботи. Виступити у ролі посередника може фактично кожен. Знайти клієнта, продати йому товар і на цьому забути про його існування – проста схема, але для тривалої стратегії вона не підходить. «Тріумф ВТ» мало того, що пропонує нижчі ціни на продукцію завдяки прямій співпраці з найбільшими виробниками воріт та автоматики, так ще й забезпечує супутні послуги. Це і заміри, і доставка, і монтаж обладнання, і сервісне обслуговування. І, звісно, гарантія як на придбаний вами товар, так і на роботи. Навіть якщо в процесі експлуатації виникнуть якісь непередбачувані питання – ви завжди знаєте до кого звернутися, аби їх вирішити.

Третій критерій – асортимент продукції. Щоб не шукати усе необхідне для будинку, підприємства чи гаража обладнання – найкраще звернутися туди, де вам запропонують обирати все відразу. «Тріумф ВТ» пропонує максимально широкий вибір промислових, гаражних, в’їзних, секційних, відкатних, панорамних, ролетних, розпашних, швидкісних воріт. А також – автоматику для воріт усіх видів, шлагбауми, захисні ролети та фурнітуру до усього обладнання, аксесуари (фотоелементи, сигнальні лампи, тощо), профілі, короба і багато чого іншого. І все це від найвідоміших виробників: транснаціональної корпорації Alutech (Алютех), продукція якої чудово зарекомендувала себе у всьому світі – від США до Африки; італійського виробника автоматики Comunello, німецького постачальника електрообладнання Marantec, ТМ An Motors та інших. І важливий нюанс – все це можна не просто обрати за каталогами, а ще й випробувати особисто у вже згаданих шоурумах, аби на власному досвіді переконатися у якості та надійності товару.

«Тріумф ВТ» – це найбільший склад продукції у Чернігівській області. Це ексклюзивне партнерство з найбільшими виробниками та постачальниками. Це співпраця з іншими продавцями, які закуповують ворота і автоматику саме у компанії «Тріумф ВТ». Це компанія, яка працює як на роздрібному, так і на гуртовому ринках. Це, власне, оптимальна відповідь на питання: «Як вибрати надійного постачальника, який не підведе і задовольнить усі потреби клієнта?».

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: