Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Поради по установці автоматики для воріт

Поради по установці автоматики для воріт

Установка автоматики для воріт - корисні поради

Навіть найякісніша автоматика для воріт не буде працювати належним чином, якщо під час її монтажу були допущені помилки. Перед тим, як перейти до установки системи автоматизації, в першу чергу необхідно переконатися в тому, що самі ворота правильно встановлені і працюють добре. Важливо щоб параметри пристрою, такі як потужність, інтенсивність використання, повністю відповідали типу воріт і їх характеристикам.

Ворота можуть бути розпашними і відкатними, і в залежності від їх типу і підбирається автоматика. І встановлюється вона в кожному випадку по-різному.

Купівля автоматики для відкатних воріт в Чернігові та її установка

Труднощів тут не повинно виникнути, оскільки монтаж досить простий - необхідно слідувати інструкції та запастися інструментами. Етапи роботи виглядають наступним чином:

  • Перший крок - це встановлення монтажної основи, яка поставляється в комплекті з самим пристроєм. Біля основи воріт повинен бути приварений швелер, на який і буде кріпитися основа для приводу;
  • Не варто поспішати і відразу приварювати пристрій, поки не встановили зубчасту рейку з бобишками, які повинні знаходитися на рівні труби каркаса воріт. Якщо вони розташувалися нижче або вище, необхідно змінити розмір труб, на яких розташована монтажна основа;
  • І тільки після цього можна сміливо приварювати труби до швелеру, монтажну основу до труб, а сам привід прикрутити болтами, що йдуть в комплекті;
  • Далі приварюють зубчасту рейку, не забуваючи залишити місце для кінцевого вимикача;
  • Потім підключають живлення;
  • І встановлюють вимикачі.

Якщо немає додаткових елементів, від яких залежить вартість автоматики для воріт, процес установки на цьому закінчується.

Розпашні ворота і установка автоматики

Тут все трохи складніше, ніж в попередньому випадку. Для того щоб покупка автоматики для воріт в Чернігові виправдала очікування, необхідно грамотно її встановити. Монтаж безпосередньо залежить від типу автоматики - лінійна, важільна, підземна, а також від того в яку сторону відкриваються стулки.

Стовпи, на які будуть кріпитися приводи, повинні бути надійними, міцними. Заздалегідь необхідно подбати про розводки кабелів. На відміну від ситуації з відкатними воротами, при монтажі автоматики для розпашних, потрібно провести ряд обчислень, які допоможуть правильно розташувати кронштейни на стовпах і стулках, розрахувати відстані між осями петлею воріт і кронштейнами, місцем кріплення приводу. Будь-який відступ від зазначених в інструкції параметрів призведе до некоректної роботи системи - стулки будуть відкриватися з різною швидкістю або під неоднаковим кутом.

Тільки після всіх обчислень відбувається безпосередньо монтаж і підключення живлення. Якщо ви не впевнені в своїх можливостях, краще звернутися до професіоналів. Це дозволить заощадити час і гроші, оскільки для виправлення помилок будуть потрібні додаткові кошти.


01.10.2018

Читайте також:

Промислові секційні ворота
02.02.2018

Ворота секційні промислові можуть використовуватися всередині та в усіх типах будинків, починаючи з автомобільних цехів, складських залів, по гіпермаркетів і великих логістичних центрів. Вони можуть бути обладнані калиткою, щоб уникнути безперервного відкриття ворот при русі педалей, остеклення у вигляді вікон, вентиляційних решіток, пристроїв автоматизації або контролю доступу. Вибір одного з можливих способів відкриття забезпечує зручну роботу. Промислові секційні ворота Алютех це інвестиція на багато років.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: