Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Поради по установці автоматики для воріт

Поради по установці автоматики для воріт

Установка автоматики для воріт - корисні поради

Навіть найякісніша автоматика для воріт не буде працювати належним чином, якщо під час її монтажу були допущені помилки. Перед тим, як перейти до установки системи автоматизації, в першу чергу необхідно переконатися в тому, що самі ворота правильно встановлені і працюють добре. Важливо щоб параметри пристрою, такі як потужність, інтенсивність використання, повністю відповідали типу воріт і їх характеристикам.

Ворота можуть бути розпашними і відкатними, і в залежності від їх типу і підбирається автоматика. І встановлюється вона в кожному випадку по-різному.

Купівля автоматики для відкатних воріт в Чернігові та її установка

Труднощів тут не повинно виникнути, оскільки монтаж досить простий - необхідно слідувати інструкції та запастися інструментами. Етапи роботи виглядають наступним чином:

  • Перший крок - це встановлення монтажної основи, яка поставляється в комплекті з самим пристроєм. Біля основи воріт повинен бути приварений швелер, на який і буде кріпитися основа для приводу;
  • Не варто поспішати і відразу приварювати пристрій, поки не встановили зубчасту рейку з бобишками, які повинні знаходитися на рівні труби каркаса воріт. Якщо вони розташувалися нижче або вище, необхідно змінити розмір труб, на яких розташована монтажна основа;
  • І тільки після цього можна сміливо приварювати труби до швелеру, монтажну основу до труб, а сам привід прикрутити болтами, що йдуть в комплекті;
  • Далі приварюють зубчасту рейку, не забуваючи залишити місце для кінцевого вимикача;
  • Потім підключають живлення;
  • І встановлюють вимикачі.

Якщо немає додаткових елементів, від яких залежить вартість автоматики для воріт, процес установки на цьому закінчується.

Розпашні ворота і установка автоматики

Тут все трохи складніше, ніж в попередньому випадку. Для того щоб покупка автоматики для воріт в Чернігові виправдала очікування, необхідно грамотно її встановити. Монтаж безпосередньо залежить від типу автоматики - лінійна, важільна, підземна, а також від того в яку сторону відкриваються стулки.

Стовпи, на які будуть кріпитися приводи, повинні бути надійними, міцними. Заздалегідь необхідно подбати про розводки кабелів. На відміну від ситуації з відкатними воротами, при монтажі автоматики для розпашних, потрібно провести ряд обчислень, які допоможуть правильно розташувати кронштейни на стовпах і стулках, розрахувати відстані між осями петлею воріт і кронштейнами, місцем кріплення приводу. Будь-який відступ від зазначених в інструкції параметрів призведе до некоректної роботи системи - стулки будуть відкриватися з різною швидкістю або під неоднаковим кутом.

Тільки після всіх обчислень відбувається безпосередньо монтаж і підключення живлення. Якщо ви не впевнені в своїх можливостях, краще звернутися до професіоналів. Це дозволить заощадити час і гроші, оскільки для виправлення помилок будуть потрібні додаткові кошти.


01.10.2018

Читайте також:

Рольставні захистять і прикрасять собою будь-які приміщення, будинки, будівлі
29.12.2017

Рольставні захисні - відмінні надійні системи для захисту лоджій, дверей, вікон, павільйонів, магазинів, гаражів. Вони здатні захистити собою різні приміщення. Відрізняються респектабельним естетичним виглядом. Чи зможуть прикрасити фасади котеджів, офісів, магазинів, заміських будинків. Мають ряд відмінностей.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: