Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Підготовка фундаменту для відкатних воріт

Підготовка фундаменту для відкатних воріт

Установка відкатних воріт - підготовка фундаменту

Відкатні ворота в Чернігові користуються великою популярністю, яка пояснюється їх надійними технічними характеристиками, довговічністю, безпекою, простотою установки. Від того, наскільки грамотно був проведений монтаж конструкції, залежить її функціонування.

Початковий етап установки - підготовка фундаменту для відкатних воріт. Процес складається з декількох етапів, до кожного з яких потрібно поставитися з усією увагою, оскільки від цього залежить, чи буде основа витримувати навантаження. Порушення технології призведе до того, що основа з часом почне просідати й руйнуватися.

Купівля відкатних воріт в Чернігові і правила заливки фундаменту

Виконати роботи можна самостійно - потрібно лише наявність необхідних інструментів, матеріалів і трохи кмітливості. Якщо планується заливка фундаменту своїми силами, покупка відкатних воріт в Чернігові має доповнюватися придбанням:

  • Бетонної суміші;
  • Арматури;
  • Швелера.

Для роботи знадобиться зварювальний апарат, рівень, рулетка, лопата.

Перший крок - проведення розрахунків і складання схеми. Яма повинна викопуватися з того боку, в яку будуть відкриватися ворота. Що стосується розмірів, то ширина основи повинна бути не менше 60 см, довжина - половина ширини прорізу воріт, а глибина залежить від рівня промерзання грунту. Чим холодніше клімат, тим глибше повинна бути траншея - мінімум на 25 см нижче, ніж межа промерзання ґрунту. Після того, як розрахунки проведені і виконана розмітка, можна приступати до викопування.

Не можна забувати про подушку із піску або гравію, висота якої залежить від типу грунту, ступеня промерзання. Вона забезпечує рівномірний розподіл тиску, збільшує амортизаційні характеристики.

Виготовлення каркасу

Тут також знадобитися розмітка і схема, по якій буде виготовлятися каркас. Довгу арматуру зварюють таким чином, щоб вийшла П-подібна конструкція. До довгим відрізках приварюють коротенькі для збільшення міцності. Виходить своєрідна решітка, яку опускають в яму на подушку, фіксуючи розпірками.

Далі необхідно приварити до решітки швелер. Верхня частина решітки повинна бути на 5 см нижче грунту, і розташовуватися ідеально рівно. Будь-яке зміщення ускладнить відкривання стулки, і може вивести ворота з ладу. Для того щоб вирівняти решітку, використовують рівень.

Завершальний етап підготовки фундаменту для відкатних воріт

Наступний етап - виготовлення розчину і його заливка. Використовувати потрібно високоякісну суміш, марка якої залежить від природних умов і передбачуваного навантаження. Готовий розчин заливають в декілька етапів - кожен шар повинен добре просохнути. Необхідно почекати мінімум два тижні - за цей час фундамент затвердіє, і після цього приступати до установки самих воріт.

Не завжди є можливість зробити все самостійно. В цьому випадку можна купити відкатні ворота в Чернігові і скористатися додатковими послугами з монтажу, що включають в себе і підготовку основи.


15.10.2018

Читайте також:

Як вибрати захисні ролети: рекомендації покупцю
16.11.2018

Захисні ролети на вікна - як правильно вибрати

Захисні ролети - доступні пристрої для більшості споживачів, попит на які постійно зростає. Вони не шкодять екстер'єру, тому стануть справжньою прикрасою будинку, офісу, салону або кафе. До вибору захисних ролет необхідно серйозно поставитися, якщо Ви турбуєтесь про свою безпеку. Якщо Ви хочете встановити у себе подібні конструкції, то пропонуємо купити захисні ролети на вікна тут. Ми пропонуємо великий вибір моделей, конкурентні ціни на дану продукцію.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: