Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Електроприводи для воріт Alutech

Електроприводи для воріт Alutech

Електроприводи для гаражних воріт Алютех

На споживчому ринку сьогодні представлено безліч компаній, що випускають різні приводи, що дозволяють автоматизувати ворота. Кращим варіантом вважається продукція фірми Алютех. Товари ідеально адаптовані до експлуатації в нашій місцевості. Електроприводи для воріт Alutech випускаються виробником з Білорусії. Йому одному з небагатьох вдалося поєднати прийнятну вартість з надійністю, комфортом. З цими пристроями варто познайомитися ближче.

Які вони електроприводи для воріт Алютех

Представлені в лінійці товари даної торгової марки розраховані на використання в жорстких умовах. Наприклад:

  • Коливання напруги. Воно може стрибати мінімально 160, максимум 270 В.
  • Роботу на відкритій місцевості. При цьому привід здатний функціонувати без збоїв, навіть коли на вулиці -25 градусів. Якщо додатково встановити нагрівальний елемент, то гранична температура знизитися до -50 градусів, що дозволить безперебійно експлуатувати конструкцію в люті морози.
  • Коливання температури. Є вбудований пристрій, що охороняє від перегріву.

У конструкції обов'язково використовується черв'як зі сталі, втулка з бронзи. За рахунок них вдається істотно підвищити ресурс. В середньому він може становити 30 тисяч циклів. Цього вистачить більш, ніж на 20 років роботи. Ви будете нею користуватися тривалий час, саме тому варто купити автоматику для гаражних воріт.

Компанія виробляє декілька лінійок електроприводів, включаючи Levigato, призначений для гаражів. Встановлювати можна на ворота, які мають площу до 18,6 кв.м., і висоту 3 метри. При цьому ставиться ремінна або ланцюгова рейка.

На те, щоб налаштувати автоматику не доведеться витратити багато часу. Інтерфейс зрозумілий і простий. Різні положення шикуються автоматично шляхом пари натискань. Крім перерахованого, продукція відрізняється функціоналом.

Цікаві можливості електроприводу

Пристрій Алютех має безліч функцій. Найбільш привабливі з них полягають в наступному:

  • Приводі, що дозволяє відкрити ворота вручну. Це актуально, якщо пропаде живлення.
  • Наявності хвіртки. Через неї зручно проходити.
  • Налаштуваннях. Можна досить швидко налаштувати крайні положення воротних стулок.
  • Гальмуванні. Ця функція дозволяє запобігати сильного удару при відкритті. При цьому зменшується ризик пошкодження стулок під час різкого закривання.

Крім цього можна налаштувати зусилля електроприводу, швидкість пересування стулок при закритті / відкритті. Купити автоматику секційних воріт варто в комплекті з зовнішнім підсвічуванням. Таким чином, в нічний час буде добре освітлена територія. Більш того, включаючись в роботу, обладнання проводить перевірку основних вузлів. Знайдені несправності виводяться на екран.

Крім перерахованого вище, продукція відрізняється вартістю. Ціни на автоматику для гаражних воріт приємно здивують кожного. Ми її продаємо дешевше, ніж скрізь, так як безпосередньо працюємо з виробником. Вигідніше і довговічніше приводу Алютех, складно знайти.


21.12.2018

Читайте також:

Види автоматики для гаражних воріт від AN-Motors
22.02.2019

Автоматичні процеси стали невід'ємною частиною життя. Прогрес не стоїть на місці, а разом ним зростає рівень автоматики для гаражних секційних воріт від AN-Motors. Зараз Ви можете з легкістю і комфортом користуватися гаражем, незважаючи на пізній час дня чи холодну зиму, не те що раніше, коли йшло 30 хвилин на те щоб розморозити замок. Ступінь зручності може зробити крок ще далі, наприклад, якщо встановити привід, який буде відкривати і закривати ворота, під час в'їзду та виїзду з двору, на ділянку дачного селища. Купити автоматику для секційних воріт в Чернігові досить просто. Для цього Вам потрібно визначитися з вибором або критеріями Вашого запиту, а наші професійно навчені менеджери допоможуть придбати потрібний товар, нададуть індивідуальний підхід і запропонують кілька варіантів відповідних Вашим запитам.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: