Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Зекономлять бюджет ворота з профнастилу

Зекономлять бюджет ворота з профнастилу

Ворота з профнастилу економлять Ваш бюджет

Сьогодні практично на кожному другому заміській ділянці встановлені ворота з профнастилу. На їх виробництво використовується холоднокатана сталь. З метою надати міцність, поверхня готової продукції покривається цинком, полімерами. При цьому забезпечується захист від різноманітних фізичних впливів, несприятливих погодних явищ. Ще кажуть, що саме ворота з профнастилу дозволяють економити бюджет, так як мають безліч переваг, і при цьому недорого коштують. Розберемося, чи так це насправді.

Детальніше про ворота з профнастилу

Щоб не проводилося з профнастилу, вийде проста, зручна, практична конструкція. особливо, якщо це загородження на дачну ділянку. Саме з профнастилу варто купити ворота, так як виріб відрізняється міцністю, функціональністю, довговічністю. Використовуваний на виробництво матеріал має невелику вагу, огорожі легкі. Наступна перевага полягає в кольоровій гамі. Профільні листи можна фарбувати в різні відтінки. Покупці можуть розраховувати на масштабний вибір. Абсолютно не проблема підібрати відповідні під екстер'єр вироби. Ворота будуть ідеально поєднуватися з каменем, цеглою, деревом. Зробити вхід на територію ще солідніше допоможуть ковані елементи.

Відмінним рішенням стануть ворота з хвірткою. Вхід для людей може вбудовуватися в ворітної полотно або встановлюватися в окремий отвір. Але не тільки такою деталлю відрізняються вироби з профнастилу.

Різновиди воріт з профнастилу

Представлені на споживчому ринку моделі огорож прийнято розподіляти на групи відповідно до визначених параметрами. Перший аспект, на що звертається увага - відкриття. Буває, як автоматичним, так і ручним. Залежно від конструкції можна придбати такі ворота з профнастилу в Чернігові:

  • Розпашні. Вважаються найнадійнішими, простими, довговічними. Модель комплектується 2-я стулками. Їх прийнято надягати на опори-стовпчики. Тут також може ставитися хвіртка. Фундамент являє собою пару стовпчиків. Монтаж досить простий, можна впоратися без допомоги фахівців.
  • Відкатні. Бувають висувними, консольними. Конструкція у даного виду складніше в порівнянні з першими. Підстава на полотні, рейках, напрямних. Для якісного функціонування потрібні вловлювачі, противагу, каретки. За допомогою уловлювачів відбувається фіксація воротного полотна. Для зручності встановлюється електропривод. Завдяки йому набагато простіше відкривати, закривати конструкцію. Наступне гідність полягає в компактності. В такому разі не треба багато місця для відкриття комірних стулок.

Також можливе виготовлення воріт з профнастилу під замовлення. Даний матеріал настільки зручний у використанні, що з нього можна зробити будь-які за розмірами вироби. Причому вийде міняти, як ширину полотен, так і висоту.


28.12.2018

Читайте також:

Підготовка фундаменту для відкатних воріт
15.10.2018

Установка відкатних воріт - підготовка фундаменту

Відкатні ворота в Чернігові користуються великою популярністю, яка пояснюється їх надійними технічними характеристиками, довговічністю, безпекою, простотою установки. Від того, наскільки грамотно був проведений монтаж конструкції, залежить її функціонування.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: