Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Чому саме італійська автоматика для воріт

Чому саме італійська автоматика для воріт

Італійська автоматика Comunello для відкатних воріт

Людина так влаштована, що їй завжди і скрізь хочеться комфорту. Особливо це стосується власного будинку, заміської ділянки. Починати облаштовувати побут необхідно із входу. Слід вибрати якісні, надійні огородження. Для зручності їх використання ставиться електропривід. Відмінне рішення - автоматика Comunello. Завдяки даному устаткуванню немає необхідності відкривати/закривати ворота під час повернення в гараж, виїзду вручну. Наскільки актуально це, відчувається в зимову пору, коли на вулиці стає дуже холодно. Також відчутні переваги в негоду. Щоб потрапити в гараж, треба всього лише натиснути кнопку. Ворота відкриватимуться безшумно, швидко. Причому не доведеться виходити з теплого салону з метою розкрити воротні стулки. Але багато що залежить від самого приводу, якими перевагами наділений пристрій.

Переваги електроприводу

Автоматика - комплекс пристосувань, що відповідають за комфорт, безпеку. Представлена сьогодні на споживчому ринку продукція надійна, приваблива, довговічна. Наділена відмінними експлуатаційними властивостями. За рахунок подібних пристосувань вдається тримати під контролем доступ на територію, до приміщень. Встановлюватися приводи можуть на різні ворота, починаючи тими, що в котеджах, офісах і закінчуючи промисловими об'єктами. Причому не потрібні дорогі, монтажні, а також проектні роботи.

Інші переваги італійської автоматики для воріт полягатимуть в таких аспектах:

 • Захисту. Завдяки обладнанню вдасться захиститися від несанкціонованого проникнення на територію. Після закриття огородження спеціальний механізм не дасть ворота зламати. Крім цього, в пультах передбачена новітнє кодування, яке складно обчислити. Якщо сказати простіше, то істотно знижується ризик зчитування, копіювання коду. А це означає, що ворота нікому не вдасться відкрити без господаря.
 • Безпеки. Коли під час опускання огородження на його шляху з'являється перешкода, то моментально припиняється рух полотна, стулок.
 • Вартості. Ціни на автоматику для відкатних воріт доступні кожному.
 • Довговічності. Як показує практика, італійське обладнання може використовуватися тривалий час при будь-яких погодних умовах. Набагато довше, ніж зазначено в гарантійному талоні.
 • Комфортності. Електричний привід дозволяє швидко закривати/відкривати ворота. При цьому рухи плавні, рівномірні. Відкриття/закриття займає лічені хвилини.
 • Безперебійній роботі. Новітні технології дозволяють чітко налаштовувати автоматику, домагатися від неї злагодженої, постійної роботи, чутливості.

Якщо підшукуєте, де купити автоматику на відкатні ворота, то найкраще це зробити в нашому інтернет-магазині. Тільки тут вигідна вартість, широкий асортимент, приємне обслуговування. Крім цього, у нас можлива доставка в будь-яку точку країни. Менеджери нашого онлайн-магазина зможуть задовольнити запити по автоматиці, навіть найвимогливіших клієнтів.


09.01.2019

Читайте також:

Тріумф ВТ - впевненість у надійності
23.02.2021

Під час кризи, зазвичай, "на плаву" залишаються тількі надійні і перевірені часом компанії. Чудовим прикладом є компанія Тріумф ВТ. Так як вона працює вже більше 10 років на ринку України. Результатом успішної роботи є сотні задоволених клієнтів, тому що, 9 із 10 воріт виробництва групи компаній Алютех реалізовані і змонтовані у регіоні, саме колективом компанії Тріумф ВТ. Зараз компанія освоює нові ринки, завдяки чому відкрився новий шоу-рум у місті Києві, який все більше року радує гостей та жителів столиці своїм сервісом. У наявності на складі є секційні ворота самих поширених кольорів і розмірів:

 • Trend 2500х2500 S-гофр RAL 8017;
 • Trend 3000х2500 S-гофр RAL 7016;
 • Trend 3000х2200 S-гофр Golden Oak;
Автоматика та фурнітура для воріт очікують своїх нових власників на складі компанії:
 • Лінійка автоматики для воріт Alutech
 • Лінійка автоматики для воріт AN-Motors
 • Лінійка автоматики для воріт Comunello
 • Шлагбауми Alutech, AN-Motors, Comunello
Доставка і логістика Відвантаження зі складу відбувається швидко та зручно, так як всі процеси відточені до автоматизму. А завдяки власному автопарку, покупець може отримати своє замовлення вже на наступний день після замовлення, що економить йому зайвий час очікування товару. Окрім своєї доставки Компанія Тріумф ВТ успішно співпрацює зі всіма основними логістичними компаніями: Нова Пошта, САТ і т.п., завдяки цьому автоматика і ворота Алютех радують покупців по всій Україні. Також замовлений товар завжди можно забрати самовивозом із нашого складу. Також, неможно не зауважити, що Тріумф ВТ - единий, у Чернігівській області, офіційний партнер групи компаній Алютех, що гарантує покупцям гарний сервіс і відмінне співвідношення ціни і якості.
(093) 993-66-66

Выберите ваш город: