Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Який захист можуть забезпечити захисні ролети?

Який захист можуть забезпечити захисні ролети?

Захисні ролети - надійний захист Ваших вікон і дверей

Затишок, безпека, естетика - ці три слова втілюють в собі образ ідеального будинку, квартири, де людина буде відчувати себе комфортно. Не секрет, що найбільш уразливими місцями будь-якого житла є двері та віконні прорізи. Для того щоб позбавити себе від переживань за безпеку своєї сім'ї, все більше людей приймають рішення купити захисні ролети на вікна.

Це сучасні конструкції, які виготовляються з надійних, довговічних матеріалів. Відмінні характеристики стали причиною того, що вони з успіхом замінюють застарілі і не такі надійні решітки.

Захисні ролети на вікна в Чернігові - гарантія безпеки і комфорту

Рольставні не тільки захистять житло від проникнення зловмисників. Звичайно, це одна з основних задач, з якою вони чудово справляються, однак переваги конструкцій на цьому не вичерпуються. Захисні ролети на вікна Чернігів, як і вся Україна цінує за:

  • Широкий спектр використання - їх можна встановити не тільки на віконні прорізи, а й на дверні, використовувати в якості перегородок в складських приміщеннях, для захисту вітрин магазинів;
  • Ролети не тільки захищають від грабіжників, але і від примх погоди. Літня спека не зможе порушити комфортну обстановку всередині приміщення, а сонячні промені не завдадуть шкоди меблям, килимам, шторам, предметам мистецтва. Зимова холоднеча і пориви вітру завдяки системі теплоізоляції не завдадуть дискомфорту. Таким чином, підвищується ефективність використання обігрівальних пристроїв та систем кондиціонування;
  • Шумоізоляція на вищому рівні;
  • Не потребують спеціального догляду;
  • Ще одна перевага - захист від проникнення пилу. Це особливо цінують господині, які чимало часу витрачають на боротьбу з всюдисущими пилинками;
  • Стильний зовнішній вигляд, різноманітність колірної гами допомагає підібрати варіант, який підходить до архітектурних особливостей будівлі, не порушуючи, а навпаки підкреслюючи унікальність, вишуканість фасаду.

Ще один найважливіший момент - пожежна безпека. І в цьому випадку, захисні ролети - кращий варіант для заміни решіток або віконниць. Відкрити їх можна оперативно, без перешкод. Плюс до всього конструкцію можна обладнати спеціальними датчиками, і системою автоматичного відкривання, яка буде спрацьовувати в разі загоряння.

Незаперечна перевага рольставней - демократична ціна, яка залежить від матеріалу виготовлення та наявності додаткових пристосувань.

Купити захисні ролети на вікна вигідно

Компанія «Тріумф ВТ» пропонує найкращі умови для придбання захисних ролет не тільки в Чернігові, а й по всій країні. Ми допоможемо Вам підібрати кращу модель, даємо офіційну гарантію на всю продукцію, виконуємо всі роботи оперативно і якісно.


28.01.2019

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: за будь-яких умов – рухатися вперед і розвиватися
19.07.2021


Компанія запускає нове виробництво і підтверджує статус лідера на ринку

Останній рік для української економіки видався непростим. І чимало підприємств раділи би навіть мінімальним втратам, не кажучи вже про збереженню власних позицій на ринку. Але то звичайні підприємства. А флагмани тому й посіли свого часу найвищі позиції, бо за будь-яких умов дивляться уперед і шукають можливості для розвитку.

Яскравий приклад – компанія «Тріумф ВТ», яка вже більше 10 років успішно працює на ринку. Поки інші «оптимізували» штат, відправляючи людей у відпустку за власний рахунок чи навіть звільняючи їх, «Тріумф ВТ» створив додаткові робочі місця, відкривши новий напрямок власного виробництва.

У компанії кажуть: думали над новими напрямками вже давно – обмірковували, рахували, планували… Тож коли економічна ситуація ускладнилася – не хапалися за голову, а упевнено почали втілювали проєкт.

Як підсумок – тепер в Україні з’явилося нове виробництво вентильованих фасадних систем, алюмінієвих фасадів, віконно-дверних систем та офісних перегородок. Таке потужне зростання вдалося здійснити не на порожньому місці. По-перше, «Тріумф ВТ» багато років є найбільш потужним постачальником воріт усіх типів та автоматики і за цей час компанія напрацювала міцну репутацію та статус надійного Партнера, який вчасно та якісно виконає завдання будь-якого масштабу.

А по-друге, до запуску нового виробництва підготувалися ґрунтовно: зібрали команду досвідчених спеціалістів, придбали високоякісне обладнання, розширили промислові потужності і… тепер уже готові приймати замовлення від усіх, кому потрібно купити вентильовані фасади з композиту, керамограніту, профлиста та HPL панелі; віконно-дверні алюмінієві системи як «холодного», так і «теплого» типу. А ще – стояково-ригельні фасади та офісні перегородки.

Асортимент продукції настільки широкий, що тепер будь-яке будівництво офісних приміщень, промислових об’єктів, торгових центрів або інших будівель навряд чи обійдеться без того, аби використати продукцію «Тріумф ВТ». Адже у списку – усі найбільш сучасні типи продукції, виконані з найкращих матеріалів. І все це – не за шалені гроші, а на вигідних умовах – без посередників і з можливістю реалізації індивідуальних забаганок.

Як і у всіх інших напрямках роботи компанія «Тріумф ВТ» у новому форматі пропонує повний пакет супроводу замовника: від попередньої консультації та замірів і розрахунків до виготовлення і монтажу. І навіть більше – гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Таким чином замовник отримає весь цикл послуг і може бути впевненим: надійність та якість систем перевірена на усіх етапах виробництва.

Контакти

«Тріумф ВТ»

тел.: (093) 993-66-66 та (096) 993-66-66

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: