Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Який захист можуть забезпечити захисні ролети?

Який захист можуть забезпечити захисні ролети?

Захисні ролети - надійний захист Ваших вікон і дверей

Затишок, безпека, естетика - ці три слова втілюють в собі образ ідеального будинку, квартири, де людина буде відчувати себе комфортно. Не секрет, що найбільш уразливими місцями будь-якого житла є двері та віконні прорізи. Для того щоб позбавити себе від переживань за безпеку своєї сім'ї, все більше людей приймають рішення купити захисні ролети на вікна.

Це сучасні конструкції, які виготовляються з надійних, довговічних матеріалів. Відмінні характеристики стали причиною того, що вони з успіхом замінюють застарілі і не такі надійні решітки.

Захисні ролети на вікна в Чернігові - гарантія безпеки і комфорту

Рольставні не тільки захистять житло від проникнення зловмисників. Звичайно, це одна з основних задач, з якою вони чудово справляються, однак переваги конструкцій на цьому не вичерпуються. Захисні ролети на вікна Чернігів, як і вся Україна цінує за:

  • Широкий спектр використання - їх можна встановити не тільки на віконні прорізи, а й на дверні, використовувати в якості перегородок в складських приміщеннях, для захисту вітрин магазинів;
  • Ролети не тільки захищають від грабіжників, але і від примх погоди. Літня спека не зможе порушити комфортну обстановку всередині приміщення, а сонячні промені не завдадуть шкоди меблям, килимам, шторам, предметам мистецтва. Зимова холоднеча і пориви вітру завдяки системі теплоізоляції не завдадуть дискомфорту. Таким чином, підвищується ефективність використання обігрівальних пристроїв та систем кондиціонування;
  • Шумоізоляція на вищому рівні;
  • Не потребують спеціального догляду;
  • Ще одна перевага - захист від проникнення пилу. Це особливо цінують господині, які чимало часу витрачають на боротьбу з всюдисущими пилинками;
  • Стильний зовнішній вигляд, різноманітність колірної гами допомагає підібрати варіант, який підходить до архітектурних особливостей будівлі, не порушуючи, а навпаки підкреслюючи унікальність, вишуканість фасаду.

Ще один найважливіший момент - пожежна безпека. І в цьому випадку, захисні ролети - кращий варіант для заміни решіток або віконниць. Відкрити їх можна оперативно, без перешкод. Плюс до всього конструкцію можна обладнати спеціальними датчиками, і системою автоматичного відкривання, яка буде спрацьовувати в разі загоряння.

Незаперечна перевага рольставней - демократична ціна, яка залежить від матеріалу виготовлення та наявності додаткових пристосувань.

Купити захисні ролети на вікна вигідно

Компанія «Тріумф ВТ» пропонує найкращі умови для придбання захисних ролет не тільки в Чернігові, а й по всій країні. Ми допоможемо Вам підібрати кращу модель, даємо офіційну гарантію на всю продукцію, виконуємо всі роботи оперативно і якісно.


28.01.2019

Читайте також:

Промислові секційні ворота
02.02.2018

Ворота секційні промислові можуть використовуватися всередині та в усіх типах будинків, починаючи з автомобільних цехів, складських залів, по гіпермаркетів і великих логістичних центрів. Вони можуть бути обладнані калиткою, щоб уникнути безперервного відкриття ворот при русі педалей, остеклення у вигляді вікон, вентиляційних решіток, пристроїв автоматизації або контролю доступу. Вибір одного з можливих способів відкриття забезпечує зручну роботу. Промислові секційні ворота Алютех це інвестиція на багато років.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: