Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Який захист можуть забезпечити захисні ролети?

Який захист можуть забезпечити захисні ролети?

Захисні ролети - надійний захист Ваших вікон і дверей

Затишок, безпека, естетика - ці три слова втілюють в собі образ ідеального будинку, квартири, де людина буде відчувати себе комфортно. Не секрет, що найбільш уразливими місцями будь-якого житла є двері та віконні прорізи. Для того щоб позбавити себе від переживань за безпеку своєї сім'ї, все більше людей приймають рішення купити захисні ролети на вікна.

Це сучасні конструкції, які виготовляються з надійних, довговічних матеріалів. Відмінні характеристики стали причиною того, що вони з успіхом замінюють застарілі і не такі надійні решітки.

Захисні ролети на вікна в Чернігові - гарантія безпеки і комфорту

Рольставні не тільки захистять житло від проникнення зловмисників. Звичайно, це одна з основних задач, з якою вони чудово справляються, однак переваги конструкцій на цьому не вичерпуються. Захисні ролети на вікна Чернігів, як і вся Україна цінує за:

  • Широкий спектр використання - їх можна встановити не тільки на віконні прорізи, а й на дверні, використовувати в якості перегородок в складських приміщеннях, для захисту вітрин магазинів;
  • Ролети не тільки захищають від грабіжників, але і від примх погоди. Літня спека не зможе порушити комфортну обстановку всередині приміщення, а сонячні промені не завдадуть шкоди меблям, килимам, шторам, предметам мистецтва. Зимова холоднеча і пориви вітру завдяки системі теплоізоляції не завдадуть дискомфорту. Таким чином, підвищується ефективність використання обігрівальних пристроїв та систем кондиціонування;
  • Шумоізоляція на вищому рівні;
  • Не потребують спеціального догляду;
  • Ще одна перевага - захист від проникнення пилу. Це особливо цінують господині, які чимало часу витрачають на боротьбу з всюдисущими пилинками;
  • Стильний зовнішній вигляд, різноманітність колірної гами допомагає підібрати варіант, який підходить до архітектурних особливостей будівлі, не порушуючи, а навпаки підкреслюючи унікальність, вишуканість фасаду.

Ще один найважливіший момент - пожежна безпека. І в цьому випадку, захисні ролети - кращий варіант для заміни решіток або віконниць. Відкрити їх можна оперативно, без перешкод. Плюс до всього конструкцію можна обладнати спеціальними датчиками, і системою автоматичного відкривання, яка буде спрацьовувати в разі загоряння.

Незаперечна перевага рольставней - демократична ціна, яка залежить від матеріалу виготовлення та наявності додаткових пристосувань.

Купити захисні ролети на вікна вигідно

Компанія «Тріумф ВТ» пропонує найкращі умови для придбання захисних ролет не тільки в Чернігові, а й по всій країні. Ми допоможемо Вам підібрати кращу модель, даємо офіційну гарантію на всю продукцію, виконуємо всі роботи оперативно і якісно.


28.01.2019

Читайте також:

Електроприводи для воріт Alutech
21.12.2018

Електроприводи для гаражних воріт Алютех

На споживчому ринку сьогодні представлено безліч компаній, що випускають різні приводи, що дозволяють автоматизувати ворота. Кращим варіантом вважається продукція фірми Алютех. Товари ідеально адаптовані до експлуатації в нашій місцевості. Електроприводи для воріт Alutech випускаються виробником з Білорусії. Йому одному з небагатьох вдалося поєднати прийнятну вартість з надійністю, комфортом. З цими пристроями варто познайомитися ближче.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: