Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Автоматика для розпашних воріт: огляд моделей Comunello

Автоматика для розпашних воріт: огляд моделей Comunello

Експлуатація розпашних воріт вийшла на новий рівень. Тепер ви можете відкривати/закривати їх за допомогою пульта, не виходячи з машини. Для цього потрібно встановити на кожну зі стулок розпашних воріт по 1-му автоматичному приводу. Звучить просто, але для того щоб купити автоматику для розпашних воріт, потрібно з усією серйозністю поставитися до процесу її вибору, тому що від правильності вашого рішення залежить безперебійність роботи воріт.

У нашому магазині автоматика на розпашні ворота марки Comunello передбачає лінійний тип приводу. Він користується великою популярністю серед покупців завдяки якості та лояльної ціною.

Модельний ряд приводу лінійного типу фірми Comunello представлений серією Abacus. Кожен з електроприводів бренду Comunello є безпечним в експлуатації.

На них не передбачено ніяких обмежень, крім живлення від мереж:

  • змінного струму напругою 230 Вольт (практично всі моделі);
  • постійного струму напругою 24 Вольта - модель ABACUS 224.

Для функціонування ABACUS 224 знадобиться трансформатор понижуючого типу. Дана модель найкраще застосовувати для розпашних воріт з передбачуваної великою інтенсивністю транспортного потоку. Працюючи в режимі нон-стоп, вона не буде перегріватися. У технічних інструкціях до електричних приводів вказані у відсотках показники інтенсивності використання, які демонструють ставлення можливого часу експлуатації пристрою і необхідного йому відпочинку. У всіх наших моделях він не перевищує 40%, а це значить, що вони придатні виключно для побутового застосування, тобто установки на приватних територіях, без частого використання, з часом безупинної роботи 10-12 хвилин.

Основні переваги моделей бренду Comunello

Всі моделі приводів Abacus знаходяться на особливому рахунку у покупців. Завдяки ергономічному дизайну, виконаному в лаконічній італійської стилістиці і суцільному алюмінієвому корпусу з якісними матеріалами внутрішніх компонентів. Зручність використання і функціональність моделей так само не залишають байдужими наших замовників, а повна укомплектованість і технічні характеристики змушують наших клієнтів остаточно визначитися зі своїм вибором.

Крім того, купуючи автоматику серії Abacus, ви завжди можете доповнити її необхідними пристроями, такими як: сигнальні лампи або антени, для підвищеної якості прийому дистанційних пультів, фотоелементи, відео або звукові домофони. Comunello передбачили можливість ручного управління воріт, при виникненні перебоїв з електроживленням. Головним критерієм якості моделей Comunello, є наявність спеціального маркування, яка свідчить про те, що усі товари пройшли випробування і відповідають нормам.

Якщо ви не впевнені у виборі, наші менеджери проконсультують вас в цьому питанні. Підберуть варіанти, в яких автоматика для розпашних воріт і ціни будуть відповідати вашим запитам і можливостям.


18.02.2019

Читайте також:

«Тріумф ВТ»: карантин чи локдаун – не перешкода для надійної роботи
04.12.2020

Кожна економічна криза має дві сторони і може призвести до двох варіантів наслідків для підприємства: слабкі залишать ринок, а потужні – загартуються і перебудуються так, аби лишитися на вершині.

Нинішня пандемія та карантин впливають так само. Хто був передбачливим та зміг прорахувати ситуацію наперед – зараз «на коні». Наприклад, компанія «Тріумф ВТ» – найбільш потужний гравець у Чернігівській області на ринку воріт усіх типів та автоматики.

В умовах, коли через закриті кордони, через карантинні обмеження та різноманітні форс-мажорні обставини багато домовленостей втрачають свою актуальність, коли виробники, постачальники, продавці та споживачі мають все менше можливостей для реалізації своїх завдань, як ніколи важливими стають такі критерії, як надійність та оперативність.

«Тріумф ВТ» і до цього був найбільшим у північному регіоні України постачальником, коли мова заходить про секційні, ролетні, відкатні та розпашні ворота. Фактично усі продавці закуповували тут обладнання, а усі наймасштабніші замовлення та проекти не обходилися без участі компанії. А тепер – і поготів.

Адже зараз, коли перебої з поставками – звичайнісінька річ у будь-якій галузі, на складах «Тріумф ВТ» перебуває достатня кількість воріт, шлагбаумів, автоматики, фурнітури та іншого обладнання.  А це значить, що жоден локдаун не завадить компанії вчасно виконати свої зобов’язання перед замовником чи партнером – підібрати потрібний товар та оперативно відправити його (як правило – у день замовлення).

До речі, доставка «Тріумф ВТ» – це ще один приклад того, як у непростих сьогоднішніх умовах потрібно працювати, аби не просто вижити, але й відкривати нові перспективи. Обраний товар можна або забрати самостійно на складах компанії, або отримати швидку доставку власним транспортом «Тріумф ВТ» (до речі, за умови великого замовлення доставка по Чернігівській області – безплатна), або ж скористатися послугами сторонніх транспортних компаній. Зручний варіант може підібрати кожен.

І це ще ми не згадали такий важливий момент, як цінова політика. «Тріумф ВТ» – єдиний офіційний у Чернігівській області представник всесвітньо відомого виробника воріт «Алютех», що дозволяє пропонувати найбільш вигідні для замовника умови.

Тож рецепт лідерства компанії в регіоні пояснюється просто:

  • уміння прогнозувати і бути попереду на кілька кроків
  • надійна злагоджена робота на всіх етапах (від замірів – до доставки та монтажу)
  • оперативність у роботі
  • надійний товар та сервіс
  • найбільш привабливі ціни

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: