Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Автоматика для розпашних воріт: огляд моделей Comunello

Автоматика для розпашних воріт: огляд моделей Comunello

Експлуатація розпашних воріт вийшла на новий рівень. Тепер ви можете відкривати/закривати їх за допомогою пульта, не виходячи з машини. Для цього потрібно встановити на кожну зі стулок розпашних воріт по 1-му автоматичному приводу. Звучить просто, але для того щоб купити автоматику для розпашних воріт, потрібно з усією серйозністю поставитися до процесу її вибору, тому що від правильності вашого рішення залежить безперебійність роботи воріт.

У нашому магазині автоматика на розпашні ворота марки Comunello передбачає лінійний тип приводу. Він користується великою популярністю серед покупців завдяки якості та лояльної ціною.

Модельний ряд приводу лінійного типу фірми Comunello представлений серією Abacus. Кожен з електроприводів бренду Comunello є безпечним в експлуатації.

На них не передбачено ніяких обмежень, крім живлення від мереж:

  • змінного струму напругою 230 Вольт (практично всі моделі);
  • постійного струму напругою 24 Вольта - модель ABACUS 224.

Для функціонування ABACUS 224 знадобиться трансформатор понижуючого типу. Дана модель найкраще застосовувати для розпашних воріт з передбачуваної великою інтенсивністю транспортного потоку. Працюючи в режимі нон-стоп, вона не буде перегріватися. У технічних інструкціях до електричних приводів вказані у відсотках показники інтенсивності використання, які демонструють ставлення можливого часу експлуатації пристрою і необхідного йому відпочинку. У всіх наших моделях він не перевищує 40%, а це значить, що вони придатні виключно для побутового застосування, тобто установки на приватних територіях, без частого використання, з часом безупинної роботи 10-12 хвилин.

Основні переваги моделей бренду Comunello

Всі моделі приводів Abacus знаходяться на особливому рахунку у покупців. Завдяки ергономічному дизайну, виконаному в лаконічній італійської стилістиці і суцільному алюмінієвому корпусу з якісними матеріалами внутрішніх компонентів. Зручність використання і функціональність моделей так само не залишають байдужими наших замовників, а повна укомплектованість і технічні характеристики змушують наших клієнтів остаточно визначитися зі своїм вибором.

Крім того, купуючи автоматику серії Abacus, ви завжди можете доповнити її необхідними пристроями, такими як: сигнальні лампи або антени, для підвищеної якості прийому дистанційних пультів, фотоелементи, відео або звукові домофони. Comunello передбачили можливість ручного управління воріт, при виникненні перебоїв з електроживленням. Головним критерієм якості моделей Comunello, є наявність спеціального маркування, яка свідчить про те, що усі товари пройшли випробування і відповідають нормам.

Якщо ви не впевнені у виборі, наші менеджери проконсультують вас в цьому питанні. Підберуть варіанти, в яких автоматика для розпашних воріт і ціни будуть відповідати вашим запитам і можливостям.


18.02.2019

Читайте також:

Управління воротами, як воно відбувається
03.12.2018

Комплекти автоматики для воріт - радіопульти

Для зручного управління воротами автовласники часто використовують дистанційні системи управління. Вони підходять тим людям, які цінують свій час і прагнуть до комфорту. Щоб привести ворота в рух можна скористатися пультом дистанційного керування, пластиковою карткою або ключем.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: