Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Автоматика для розпашних воріт: огляд моделей Comunello

Автоматика для розпашних воріт: огляд моделей Comunello

Експлуатація розпашних воріт вийшла на новий рівень. Тепер ви можете відкривати/закривати їх за допомогою пульта, не виходячи з машини. Для цього потрібно встановити на кожну зі стулок розпашних воріт по 1-му автоматичному приводу. Звучить просто, але для того щоб купити автоматику для розпашних воріт, потрібно з усією серйозністю поставитися до процесу її вибору, тому що від правильності вашого рішення залежить безперебійність роботи воріт.

У нашому магазині автоматика на розпашні ворота марки Comunello передбачає лінійний тип приводу. Він користується великою популярністю серед покупців завдяки якості та лояльної ціною.

Модельний ряд приводу лінійного типу фірми Comunello представлений серією Abacus. Кожен з електроприводів бренду Comunello є безпечним в експлуатації.

На них не передбачено ніяких обмежень, крім живлення від мереж:

  • змінного струму напругою 230 Вольт (практично всі моделі);
  • постійного струму напругою 24 Вольта - модель ABACUS 224.

Для функціонування ABACUS 224 знадобиться трансформатор понижуючого типу. Дана модель найкраще застосовувати для розпашних воріт з передбачуваної великою інтенсивністю транспортного потоку. Працюючи в режимі нон-стоп, вона не буде перегріватися. У технічних інструкціях до електричних приводів вказані у відсотках показники інтенсивності використання, які демонструють ставлення можливого часу експлуатації пристрою і необхідного йому відпочинку. У всіх наших моделях він не перевищує 40%, а це значить, що вони придатні виключно для побутового застосування, тобто установки на приватних територіях, без частого використання, з часом безупинної роботи 10-12 хвилин.

Основні переваги моделей бренду Comunello

Всі моделі приводів Abacus знаходяться на особливому рахунку у покупців. Завдяки ергономічному дизайну, виконаному в лаконічній італійської стилістиці і суцільному алюмінієвому корпусу з якісними матеріалами внутрішніх компонентів. Зручність використання і функціональність моделей так само не залишають байдужими наших замовників, а повна укомплектованість і технічні характеристики змушують наших клієнтів остаточно визначитися зі своїм вибором.

Крім того, купуючи автоматику серії Abacus, ви завжди можете доповнити її необхідними пристроями, такими як: сигнальні лампи або антени, для підвищеної якості прийому дистанційних пультів, фотоелементи, відео або звукові домофони. Comunello передбачили можливість ручного управління воріт, при виникненні перебоїв з електроживленням. Головним критерієм якості моделей Comunello, є наявність спеціального маркування, яка свідчить про те, що усі товари пройшли випробування і відповідають нормам.

Якщо ви не впевнені у виборі, наші менеджери проконсультують вас в цьому питанні. Підберуть варіанти, в яких автоматика для розпашних воріт і ціни будуть відповідати вашим запитам і можливостям.


18.02.2019

Читайте також:

Перший шоу-рум «Тріумф ВТ» у Чернігові
20.06.2020

Перший шоу-рум «Тріумф ВТ» у Чернігові. Купувати ворота і ролети стало ще приємніше

Автоматичні ворота для гаража чи приватної садиби, посилені ролети на двері та вікна житлового будинку, магазину чи офісу, шлагбауми і ще безліч супутніх товарів. Відтепер у Чернігові все це можна замовити не за каталогом і віртуальним описом, а випробувавши особисто і пересвідчившись в надійності на власні очі. Це стало можливим завдяки відкриттю в нашому місті першого торгівельно-виставкового залу провідного виробника усіх загаданих вище товарів – «Алютех».

На світовому ринку група компаній «Алютех» є одним з лідерів. Продукцію, що виробляється в Білорусі та на заводі в Києві добре знають і довіряють їй у більш ніж 60 країнах світу – від Африки та Азії до США, Німеччини та Великої Британії. В Чернігівській області офіційним і єдиним дилером «Алютех Груп» є фірма «Тріумф ВТ», яка вже 10 років забезпечує мешканців міста та всього регіону надійною продукцією і заслужено здобула популярність та авторитет серед замовників.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Чернігів

Всі види воріт, ролет і шлагбаумів в «Тріумф ВТ»

Якщо постає питання купити гаражні або в’їзні ворота, захисні ролети чи шлагбауми в Чернігівській області – то перша відповідь: звернутися до «Тріумф ВТ». Відтепер це твердження стало ще більш актуальним, адже вперше чернігівці можуть зробити замовлення, провівши справжній тест-драйв майбутньої покупки.

Шоурум «Тріумф ВТ» в Чернігові

Що являє собою демонстраційний зал?

Перший в Чернігівській області демонстраційний зал всієї лінійки товарів «Алютех» запрацював за адресою: вул. Козацька, 54. Тут представлені ворота різних серій, ролети, шлагбауми та інша продукція. Все це працююче і в реальному розмірі – тож покупець може перевірити і на власному досвіді пересвідчитися у безперебійній роботі автоматики, у надійності товару та буквально помацати майбутню покупку.

Якщо раніше під час вибору керуватися доводилося позитивними відгуками знайомих, інформацією з каталогів та сайтів і професійними консультаціями працівників компанії «Тріумф ВТ», то тепер усю продукцію можна випробувати особисто.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Алютех Чернігів

В наявності у шоу-румі фактично весь асортимент продукції, яку можна придбати: автоматика, фурнітура для усіх типів воріт, аксесуари. Великою перевагою є ще й те, що замовнику в демонстраційному залі дозволять зазирнути «за лаштунки» – покопирсатися у двигуні (представлені реальні моделі), пересвідчитися у тому, наскільки продуманою і надійної є його конструкція. Власне, після консультації від працівників виставкового залу можна буде власноруч, у разі необхідності, відремонтувати автоматику. Втім, навряд чи це знадобиться. Адже, по-перше, продукція «Алютех» максимально надійна (гарантія на усю продукцію та автоматику). А по-друге, «Тріумф ВТ» забезпечує усунення будь-яких неполадок як в рамках гарантійного сервісу, так і після завершення терміну гарантії. Тут настільки впевнені у товарі, який пропонують чернігівцям, що не бояться клопоту з ремонтом.

«Тріумф ВТ» в Чернігові Шоурум

Крім того, замовник на місці може отримати весь спектр послуг, пов’язаних з забезпеченням надійності і захищеності власного майна: заміри, консультації, монтаж і обслуговування. Окрема історія – індивідуальний підхід до дизайну воріт та ролет. В цьому ж таки шоу-румі можна переглянути усі зразки матеріалів (фактура, колір) і навіть замовити власне оформлення. Хочете – невеликий логотип власного бренду. Або навіть своє фото на всю площу.

І ще один важливий момент. Користуючись усіма перевагами офіційної співпраці з виробником, «Тріумф ВТ» пропонує ціни, які задовольняють потреби найвимогливіших покупців. Тобто, купити гаражні ворота, ролети чи будь-які інші товари у Чернігові та Чернігівській області без переплат можна саме тут – на вулиці Козацькій, 54. Попередньо доречно ознайомитися з каталогом товарів на сайті компанії https://twt.com.ua, а вже потім вирушати до виставкового залу. Тел.: (093) 993-66-66 та (096) 993-66-66.

Шоу-рум «Тріумф ВТ» Чернігів

Асортимент продукції компанії «Тріумф ВТ»:

Шоурум «Тріумф ВТ» Алютех Чернігів

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: