Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Який профіль для відкатних воріт краще?

Який профіль для відкатних воріт краще?

Відкатні ворота з такою легкістю увійшли в наше життя, що вже важко уявити будь-який заміський будинок без їх захисту. Однак, далеко не всі можуть відразу вирішиться на таку покупку. Для початку, ми познайомимо Вас з нашим асортиментом, детально покажемо всі переваги і недоліки і допоможемо, визначиться з вибором. Сьогодні ми поговоримо про те, який же профіль для воріт краще вибрати і розповімо, якими елементами представлена фурнітура для відкатних воріт.

У профіль відкатних воріт входить:

 • каркас, що складається з профільних труб: обшивається матеріалами на смак замовника (профнастил, кування, метал, дошки), а труби для рам, в основному, вибираються стандартного перерізу:
 1. 60 на 40 мм або 50 на 50 мм - зовнішня,
 2. 20 на 40 мм або 20 на 30 мм - внутрішня.

Від габаритів самого полотна відкатних воріт залежить і вага балки.

Так при вазі стулки:

 1. до 300 кг - перетин консолі має бути 6 на 7 см, товщина сталі 3,5 мм;
 2. до 700 кг - 8,5 на 9,5 см, при товщині - п'ять мм;
 3. до 800 кг - 17 на 18 см, товщина - дванадцять мм.
 • опорні стовпи;
 • напрямні рейки, від якості яких буде залежати робота всієї розсувної системи. Купити подібну фурнітуру воріт не складно, але при виборі слід приділити особливу увагу її рівності, а також якості стали, країні її виробництва і гарантійному забезпеченні після покупки. Купуючи цей товар у нас, Ви отримаєте всі зазначені відомості в повному обсязі. Пам'ятайте, що найкращою складової консолі є конструкційна вуглецева сталь, вона володіє підвищеним вмістом вуглецю, що забезпечить Вашому профілю потрібні властивості жорсткості і твердості.

Звертайте увагу, як виглядає перетин самої консолі. Воно завжди складної форми геометрії, будь-які інші форми (квадратні, наприклад) повинні викликати сумніви. Залежність масивності стулки прямо пропорційна стійкості фурнітури і автоматики.

Фурнітура для відкатних воріт

Профіль відкатних воріт представлений наступною фурнітурою:

 • роликовими опорними каретками;
 • кінцевим роликом;
 • уловлювачем;
 • верхніми розсувними пластинами з роликами.

Пам'ятайте, що роликові опорні каретки грають таку ж важливу роль, як і напрямні рейки, вони утворюють єдину систему, яка контролює весь рух воріт. При виборі зверніть увагу, щоб каретки вільно погойдувалися на своїй осі від легкого поштовху рукою, якщо це не відбувається і Вам потрібно докласти більше зусиль, щоб зрушити з місця її, то з часом це буде зробити ще складніше, тому не варто зупиняти свій вибір на такому варіанті.

Вага конструкції теж відіграє важливе значення. Кожен комплект фурнітури розрахований на певний ваговий діапазон, а тому Вам слід дізнатися який підходить для Вашого випадку, щоб не переплачувати.

Віддавайте перевагу європейським товарам, адже вони пройшли законну сертифікацію і вже відмінно зарекомендували себе на ринку. У будь-якому випадку, замовивши товар у нас, Ви завжди опинитеся в виграшному становищі, купивши товар відмінної якості за вигідною ціною.


20.02.2019

Читайте також:

Якими бувають металеві ворота
03.09.2018

Класифікація металевих воріт

На виробництво огорож можуть використовуватися різноманітні матеріали. Раніше в основному бралася деревина. Сьогодні її замінили на більш надійний метал. Виготовлені з даної сировини ворота ще прийнято називати залізними. На поточний момент такі конструкції стали найбільш затребуваними. Широко використовуються для оформлення території. Багато хто прагне купити металеві ворота. Вибирають їх за відмінні експлуатаційні характеристики.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: