Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Який профіль для відкатних воріт краще?

Який профіль для відкатних воріт краще?

Відкатні ворота з такою легкістю увійшли в наше життя, що вже важко уявити будь-який заміський будинок без їх захисту. Однак, далеко не всі можуть відразу вирішиться на таку покупку. Для початку, ми познайомимо Вас з нашим асортиментом, детально покажемо всі переваги і недоліки і допоможемо, визначиться з вибором. Сьогодні ми поговоримо про те, який же профіль для воріт краще вибрати і розповімо, якими елементами представлена фурнітура для відкатних воріт.

У профіль відкатних воріт входить:

 • каркас, що складається з профільних труб: обшивається матеріалами на смак замовника (профнастил, кування, метал, дошки), а труби для рам, в основному, вибираються стандартного перерізу:
 1. 60 на 40 мм або 50 на 50 мм - зовнішня,
 2. 20 на 40 мм або 20 на 30 мм - внутрішня.

Від габаритів самого полотна відкатних воріт залежить і вага балки.

Так при вазі стулки:

 1. до 300 кг - перетин консолі має бути 6 на 7 см, товщина сталі 3,5 мм;
 2. до 700 кг - 8,5 на 9,5 см, при товщині - п'ять мм;
 3. до 800 кг - 17 на 18 см, товщина - дванадцять мм.
 • опорні стовпи;
 • напрямні рейки, від якості яких буде залежати робота всієї розсувної системи. Купити подібну фурнітуру воріт не складно, але при виборі слід приділити особливу увагу її рівності, а також якості стали, країні її виробництва і гарантійному забезпеченні після покупки. Купуючи цей товар у нас, Ви отримаєте всі зазначені відомості в повному обсязі. Пам'ятайте, що найкращою складової консолі є конструкційна вуглецева сталь, вона володіє підвищеним вмістом вуглецю, що забезпечить Вашому профілю потрібні властивості жорсткості і твердості.

Звертайте увагу, як виглядає перетин самої консолі. Воно завжди складної форми геометрії, будь-які інші форми (квадратні, наприклад) повинні викликати сумніви. Залежність масивності стулки прямо пропорційна стійкості фурнітури і автоматики.

Фурнітура для відкатних воріт

Профіль відкатних воріт представлений наступною фурнітурою:

 • роликовими опорними каретками;
 • кінцевим роликом;
 • уловлювачем;
 • верхніми розсувними пластинами з роликами.

Пам'ятайте, що роликові опорні каретки грають таку ж важливу роль, як і напрямні рейки, вони утворюють єдину систему, яка контролює весь рух воріт. При виборі зверніть увагу, щоб каретки вільно погойдувалися на своїй осі від легкого поштовху рукою, якщо це не відбувається і Вам потрібно докласти більше зусиль, щоб зрушити з місця її, то з часом це буде зробити ще складніше, тому не варто зупиняти свій вибір на такому варіанті.

Вага конструкції теж відіграє важливе значення. Кожен комплект фурнітури розрахований на певний ваговий діапазон, а тому Вам слід дізнатися який підходить для Вашого випадку, щоб не переплачувати.

Віддавайте перевагу європейським товарам, адже вони пройшли законну сертифікацію і вже відмінно зарекомендували себе на ринку. У будь-якому випадку, замовивши товар у нас, Ви завжди опинитеся в виграшному становищі, купивши товар відмінної якості за вигідною ціною.


20.02.2019

Читайте також:

Як доглядати за секційними гаражними воротами
24.09.2018

Секційні гаражні ворота - поради по догляду

Вирішивши замовити секційні ворота в Чернігові, необхідно не тільки знати, на які параметри звертати увагу при виборі, а й вивчити правила догляду за ними. Це забезпечить довгий термін служби і безперебійне функціонування. Всі дії, спрямовані на забезпечення належного рівня роботи, не вимагають особливих зусиль, не віднімуть багато часу, але користь від їх проведення складно переоцінити. Конструкція включає в себе безліч дрібних механізмів, які потребують періодичного огляду та мастила.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: