Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Види автоматики для гаражних воріт від AN-Motors

Види автоматики для гаражних воріт від AN-Motors

Автоматичні процеси стали невід'ємною частиною життя. Прогрес не стоїть на місці, а разом ним зростає рівень автоматики для гаражних секційних воріт від AN-Motors. Зараз Ви можете з легкістю і комфортом користуватися гаражем, незважаючи на пізній час дня чи холодну зиму, не те що раніше, коли йшло 30 хвилин на те щоб розморозити замок. Ступінь зручності може зробити крок ще далі, наприклад, якщо встановити привід, який буде відкривати і закривати ворота, під час в'їзду та виїзду з двору, на ділянку дачного селища. Купити автоматику для секційних воріт в Чернігові досить просто. Для цього Вам потрібно визначитися з вибором або критеріями Вашого запиту, а наші професійно навчені менеджери допоможуть придбати потрібний товар, нададуть індивідуальний підхід і запропонують кілька варіантів відповідних Вашим запитам.

Вибір товарів AN-Motors дуже різноманітний і розрахований на будь-який смак споживача. Ціни на автоматику для гаражних воріт на нашому сайті задоволені демократичні. Приводи представлені маркою AN-Motors, з пристроєм опускання/підняття полотна за допомогою установочного механізму. Вся автоматика цієї марки пов'язана з блоками управління, за допомогою яких Ви з легкістю зможете управляти воротами.

Автоматика гаражних секційних воріт

Для секційних воріт AN-Motors передбачили автоматику, з двома механізмами установки:

  1. стельовим;
  2. вальним.

Основними достоїнствами стельового механізму установки є замок, який він утворює опущеним, за допомогою тяги, полотном і лояльна ціна. Стельовий механізм встановлюється в середині кімнати, з огорожею, що рухається тягою, по напрямних профілів. Даний механізм не передбачений для інтенсивного застосування.

Головним плюсом вального механізму автоматики гаражних секційних воріт виступає інтенсивність його використання. Він здатний витримувати високі навантаження. Встановлюється механізм з двох сторін від полотна. Його робота полягає в обертанні електромотором вала, який намотує трос. Регулювання відбувається від розташованого на зручній висоті пульта управління, необхідного для настроювання механізму, а також для управління самими воротами в разі потреби. Даний механізм створений для частого використання, дуже популярний у власників промислових територій, проте знайшов і своїх шанувальників, які застосовують його для приватних володінь.

Вибравши механізм, Ви так само можете підібрати до нього додаткові пристрої, які необхідні для зв'язку блоку управління з гаражним механізмом. Вибір їх досить великий, наприклад, фотоелементи, для розпізнавання можливих перешкод або датчики з пультом управління, що передбачають передачу системі сигналів. Автоматика оснащена 2 пультами, однак у Вас є можливість замовити додаткові екземпляри. Пам'ятайте, що товар від AN-Motors, зробить комфортнішим повсякденні процеси, заощадить час і гроші, адже цінова політика наших продуктів залишається доступною кожному.


22.02.2019

Читайте також:

Промислові ворота
30.03.2018

Промислові ворота купити в Чернігові

Не має значення, чи говоримо про маленьку майстерню або велике складське приміщення. Для кожного об'єкта важливо створити безпечну і комфортну середу для розвитку бізнесу. Наші ворота промислові створені саме для цієї мети.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: