Выберите ваш город

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця
с 9:00 до 18:00


Особливості відкатних воріт

Особливості відкатних воріт

Відкатні ворота прийшли на зміну розпашним металоконструкціям, посунувши їх вдосконаленим дизайном, сучасною моделлю роботи, забезпечивши надійний захист території, зручність використання.Купити металеві ворота в Чернігові не складе труднощів. Вам просто потрібно визначитися з функціональною моделлю, зробити правильні заміри майбутніх воріт або викликати нашого фахівця, який з готовністю допоможе, але для початку необхідно вибрати відповідні вам функціональні особливості відкатних воріт. Вони бувають таких типів:

  • консольні: найбільш сприятливі для установки в наших кліматичних умовах. Полотно таких воріт закріплюється безпосередньо на балці, зафіксованої роликами в фундаменті з боків отвору.
  • механічні: з ручною системою відкриття/закриття. Основна перевага - ціна. Ідеальний варіант для заміського будинку.
  • автоматичні: наявність електричного приводу дозволяє проводити автоматичне відкриття/закриття воріт, пульт управління підніме Ваше життя на новий рівень комфорту.

За внутрішнім наповненням стулки ворота поділяються на 2 типи:

  1. металеві;
  2. профнастил.

Важливі моменти в експлуатації металевих воріт

Воріт даного типу властива висока надійність. Вони завжди проходять перевірку часом всупереч будь-яких погодних умов, завдяки виготовленню з якісних матеріалів, які попередньо обробляються розчинами від виникнення корозії. Купивши металеві ворота, Ви знайдете довгостроковий захист вашої території.

Конструктивні особливості воріт із профнастилу

Відкатні ворота цього виду підійдуть для людей естетичного смаку або любителів використовувати технічні новинки в повсякденному житті. Купивши ворота з профнастилу, Ви отримаєте продукт, який підвладний різноманітним видам обробки, а його легкість буде до душі всім членам Вашої родини. До того ж даний тип воріт прослужить не один десяток років.

Вартість відкатних воріт

Вибираючи даний вид товару, завжди приділяйте особливу увагу матеріалам його виготовлення. На відкатні ворота ціна буде залежати від індивідуальних переваг замовника, розмірів, функціональної системи роботи, матеріалів. Якщо виникнуть питання, Ви завжди можете проконсультувати з нашими професійними менеджерами. Пам'ятайте, що вибір не повинен обмежуватися лише уподобаннями та грошовими можливостями, необхідно враховувати ще й майбутні умови роботи воріт, Вашу готовність доглядати за ними в процесі експлуатації.


27.02.2019

Читайте також:

Автоматичні гаражні ворота - основні їх види та типи
23.11.2018

Автоматичні гаражні ворота - основні види

Автоматичні гаражні ворота - важливий елемент будь-якого гаража. Вони не тільки забезпечують захист автомобіля, але й є декоративним елементом екстер'єру. По правилам, в першу чергу слід вибирати ворота, а тільки потім проектувати або перебудовувати сам гараж. Якісні ворота створюють комфортний клімат для авто. Вони повинні бути надійними і бездоганно працювати в будь-який погоду. Купити металеві ворота в Чернігові Ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо великий асортимент автоматичних воріт в різних дизайнерських рішеннях за дуже вигідною ціною.

Продовжувати читання...

(093) 993-66-66

Выберите ваш город: